Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

Да започнем от начало.Новото лице на Стар Пост ООД е В и В Счетоводна къща. От такава обява попаднах там като нощен шофьор.Да работата не е тежка, но първия месец беше добре само 3 дни забавяне на заплатата и от там нататаък се започна едно днеска утре, в края на месеца. Господин менидьъъра Златин уж от негови пари ми даваше по 100 - 200 лв оставяни я на сенника на колата, я давани на ръка.Колята, която карах се развали и 3 месеца карах 2 коли, но едната беше ад. Не се отваряха вратите, трябва да ги чукваш илои да ги напънеш.Колата излгелждаше все едно са я стреляли с патрони и се е обръшала многократно.При ниска скорост биеше в една посока,а при скорост над 100 в друга.С тази кола ми се случи инцидент с който доскоро ме държаха в капан.Но на заплахи съм се наслушал.Госпожа Вълкова се държи супер арогантно и нагло, а нейния бизнес партньор господин Веселин Лазаров, който ме попита знаел ли съм аз кой е той и щял да дойде и да ми покаже кой е.Благодарение на тези хора имам неплатени сметки на мобилни оператори и енерго и куп други неразбории със сметки.Това е най- некоректната фирма пълна с лъжци.Не се крия от никой и не ме е страх от никой, защото не желая друг да страда като мен и да се чуди какво да яде и да му прилошава.
Който има хъс и не го е страх нека ми пише или да ми звънне за да направим нещо съвместно за да си вземем парите
[email protected]
0898422317 Йордан

За 5 месеца работа не ми се плати изобщо... "до края на седмицата-началото на следващата" това го чувах постоянно.
Въпреки ,че последните месеци минах на трудов договор ,заплата пак не видях. От инспекция по труда също никаква файда. Толкова много труд хвърлих и накрая само разходи.

В и В Счетоводна къща 2009 ЕООД

НОВОТО ЛИЦЕ НА СТАР ПОСТ

Не започвайте работа в тази пишман куриерска служба.По-некоректен работодател няма и,ако има държава те няма да могат да упражняват дейност!Не ви се плаща,а ако се плаща е нередовно /тоест през 7/8 месеца/ и то жълти стотинки.Не ви се предлага трудово договор.Всеки ден ви се докарват по пет/шест кашона със стотици писма,които трябва да разнесете сам и то в рамките на 3/4 дни.За седмица това прави няколко хиляди писма.Имайте предвид,че те пестят от куриери и вие ще трябва да извървявате пеш всеки ден поне по 5 километра.Не ви се предоставят служебни обувки,чанта за писмата и карта за градския транспорт.Лятно време не ви се предоставя вода въпреки,че е задължително.Накрая всичко,което получавате са скъсани обувки,болежки в краката,скъсани нерви и лошо отношение от страна на тази пишман куриерска служба.

Работих няколко месеца в тази куриерска фирма и останах много разочарована.Тогава нямаше бавене на заплати,но пък те бяха изключително ниски.А всеки ден трябваше да извървявам километри пеша със стотици писма,без да ми се осигурят служебни обувки,чанта и карта за градски траспорт.Не може да извървяваш на отиване и връщане общо 5 километра,всеки ден да получаваш по 4/5 кашона с писма и накрая да получаваш по 100 лева заплата.Те дори не се замислят,че те не могат да бъдат разнесени от сам човек и,че ниското заплащане и липса на трудов договор са силно демотивиращи.Моят съвет към вас е на не започвате работа в нито една куриерска служба,защото там няма пари за куриерите.Някъде другаде може и да ви дадат карта за градски транспорт,но за какво ви е,ако нямате твърда и мотивираща заплата?

Не трябва да съществуват като фирма .най заспалите и неграмотни куриери . За персонала в офиса да не говорим....неграмотни и невъзпитани лелки.

Нередовно заплащане.Имам да получавам заплати за 6-7 месеца.Нямахме договори от месец Юли 2016 и едва след репортажите на Господари на ефира спешно изпратиха да подпишем договори за Януари Април и Юли.Приказките за редовно плащане на заплати са за търсещите работа.Редовно си получават заплатите само онези които са назначени да пишат мнения в Интернет пространството.Във Стар Пост постоянно се търсят хора заради проблема със заплатите.

Самата работа не изглежда зле. Заплащането като сума не е много, но и натоварването не беше голямо. Въпроса е там, че пари няма... вече сме 9 Юни, а все още не са изплатени парите за месец Април... предната седмица беше до края на седмицата, тази седмица пак беше до края на тази седмица, а сега не се знае точно кога... явно дори и след репортажите по господарите не са си взели поука.

Позор за бизнес и бизнесмени!Не могат да се разплатят с 65 лева!Срамота! Резил!!! За Бога хора не започвайте раабота там!!!

Досега нито една заплата не са ми платили на време. Хора не си губете времето с тази фирма ще ви въртят колкото си искат, докато не отидете в трудовата инспекция и не започнат проверки, заплати не дават.