Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

Kak se nosi pismo v Pazardzik, Stars Zagora, Jambol, Samokov I tn.?Poznaite- hodim ot Sofia da gi nosim, kato zaplata za April ni dadoha na 25 May!valkov ne govori s nas , a Valkova se pravi vinagi na Luda I ne razbra la!Vsichki Masovo napuskat or kurier do nachalnik schetovodstvo!

100 leva zaplata za Mart. Shefovete nemali. Desislava vzema zaemi ot 20 leva ot horata I ne gi vrashta! Stignahme danoto! No nie imame krediti I nikoi ne ni chaka , a ni vzemat I tova, Kkoeto oshte sem. Valkovi ne sa ni dali! Az napuskam, a I ot ponedelnik vsichki sme na stachka!

ОСТАНАХА ЛИ ОЩЕ ХОРА В ТАЯ ФИРМА,ЕИ ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ СА ТИЯ.НЕ ПЛАЩАТ ЗАПЛАТИ,НЕ ПЛАЩАТ ОСИГУРОВКИ.ПОСТОЯННО ЛЪЖАТ ХОРАТА.ВЗЕМАТ ОБЩЕСТВЕНИ ПОРЪЧКИ НЕ СИ ИЗПЪЛНЯВАТ ДОГОВОРИТЕ КАКТО ТРЯБВА,ВЪОПЩЕ ИМА ЛИ ДЪРЖАВА,ИМА ЛИ ОРГАНИ ДА СЕ ЗАЕМАТ С ТИЯ ДОЛНОПРОБНИЦИ.ДО КОГА ДЪРЖАВАТА ЩЕ СИ ЗАТВАРЯ ОЧИТЕ.НОСЯ ЦЯЛА ГОДИНА ПИСМА ОЩЕ НИКОИ НЕ МИ Е ПЛАЩАЛ,НЯМАЛИ ПАРИ,ДАНО НАИСТИНА СТИГНЕТЕ ДО ТОВА НИВО ДА НЯМАТЕ...ДА МИ ЯДЕТЕ Х.. САМО НЕКВИ ПОСЛУШКОВЦИ РАБОТЯТ И НЕ СМЕЯТ ДА СЕ ОБАДЯТ(МИШЛЕНЦА)КАТ НЕ ВИЖДАТ ЛИ ЧЕ НЕ ИМ СЕ НОСЯТ ЕЛЕКТРОННИТЕ ФИШОВЕ ЗАГУБА ЗА ДЪРЖАВАТА,КАКВОТО И ДА КАЖА ВСЕ Е МАЛКО,АМА ДО КАТО ВСИЧКИ МЪЛЧИМ ЩЕ СМЕ ВСЕ НА ТОЯ

Измамна фирма - не започвайте работа при тях - не се плащат заплати! СИЛИСТРА - ПАЗИ СЕ ОТ ТЕЗИ ИЗМАМНИЦИ!!

Чудно ми е след като знаеш, че заплати не се изплащат - ти за какво си ходил на интервю - да не си от червения кръст или от организацията "Да дарим безплатен труд за Баровците"?

бахти и умрелата фирма,преди няколко седмици бях на интервю в офиса им в Силистра интервюто ми го водеше неква от стара загора била много в час отговаряла за всички офиса в страната(вярваите или не тая беше луда)толкова грозно и противно животно не сте виждали.щом тая им е отговорник си представете за какво става дума.хората които са напуснали преди това казват че не са получавали заплати с месеци,и само ги лажели аре днес аре утре.имат цял сериал по нова телевизия за тия мушенници(господари не ефира)гледаите ще ви е интересно.

хора никога не започваите в тази умрела фирма,пари никои не взема,лъжат постоянно.пари влизат във фирмата но си остават за тия скочубри деси и иво вълкови,наи големите измамници в бг.колко хора са разревали,маика им......боклуци долни ,рано или късно балончето ще се спука,скоро време всички офиси ще затворят,мвр ще ви прекъсне договора не се съмняваите в това...утрепки миризливи

фирмата е измамническа няма никакво друго място за управителите освен в затвора

До всички работещи в наи невероятната фирма стар пост,по големи мишки от вас няма така ви се пада дано никога не ви платят,заслужавате си го.Стоите да ви гъзат яко.От както напуснах тази отвратителна фирма се родих,по големи утрепки от собствениците им няма.Хората от провинцията не го знаят,ама на тия всичко им е на кредит,така че стоите ще ви платят некога хахаха.Има да ви въртят така докато седите и мълчите,страх лозе пази.Умрели сте от страх,или пък сте неспособни да си немерите нещо друго.Затова Деси (дебелото) ше налива в мазния си гъз,а вие дремете

ТАКАВА ФИРМА КАТО СТАР ПОСТ ООД НЯМА НИКЪДЕ А ТАЯ ДЕСИСЛАВА ЩЕ СИ НАМЕРИ НЯКЪДЕ МАЙСТОРА ДЕТО ЯДЕ МЕСО ЗА
500 ЛЕВА И ХАМБУРГЕР ЗА 23 ЛЕВА А ЗА РАБОТНИЦИТЕ СИ НЯМА ПАРИ ДА ИМ ИЗПЛАТИ ЗАПЛАТИТЕ КАК НЕЯ Е СРАМ НЕ ЗНАМ ТАКАВА НАГЛОСТ НЯМА. ДА ОБЯВЯВА ФИРМАТА В НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТ И ДА СЕ СВЪРШВА ДА НЕ КАРА ХОРАТА ДА РАБОТЯТ И ДА НЕ ПЛАЩАЛ.НАПУСКАЙТЕ ДОКАТО Е ВРЕМЕ ВИЕ С КАКТО АЗ ПАРИ НЯМА ДА ВИДИМ ТЯ СЕ ГУШКА С ПАЧКИ И ЛАПА НА ХОРАТА ПАРИТЕ А НИЕ ХОДИМ И ИИ РАБОТИМ НА ТАЯ СВИНЯ МАЙКА