Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

Така още преди да ги дават по господари на ефира работех във тва нещо наречено СТАР ПОСТ пълни минуси според мен работех там 6 месеца само за слава зел съм 2 заплати със 300 зора карах служебната кола тя се прецака нещо със скоростите и после си бича здраво със моята кола и парите за нея не съм видял!! Ебал съм ги в тъпанарите тъпи без извинение тва е най скапаното нещо което съм работил. Работата е хубава парите мизерни ако успееш да ги вземеш разбира се!! Който е решил да почне раота там би трябвало да се мрази от дъното на душата си !

Работих в фирмата около година и проблеми с плащането не съм имал, друг е въпроса дали парите са много! Не мога да кажа в другите градове как е но в София на куриер-шофьорите не е имало проблеми с плащането!Щом се плюе така по фирмата трябва да се казват и нещата каквито са! А това да вземеш един куп списания и да ги хвърлиш в кофите и после да искаш да вземеш пари... няма как да стане(говоря за 90% от пешаците който се оплакват, че не им се плаща)разберете! Има проблеми в фирмата който не са малки, но чак пък на всеки да не се плаща е абсолютна измислица!

Само да допълня за всички, които все още не са запознати с въпросната фирма че се пускат ежедневно обяви в Jobs.bg и др. сайтове. Фирмата се представя под името "Куриер Експрес ЕооД" обявата се пуска всеки ден и текучеството е голямо особено след Господари на ефира. Внимавайте много за да не се окаже че сте им работили за без пари. Ако имаше институций в България, тази фирма отдавна щеше да е с отнет лиценз. Надявам се този ъпсурд скоро да спре и да я закрият тази фирма. Това е недопустимо в 21-ви век да лъжеш хората по този начин.Надявам се да съм помогнал на хората, за да не се излъжат. Благодаря и успех

Само да допълна,че въпросната фирма не си върши и работата. От един месец няма кой да ми достави пратка. Обаждах се на всякъкви мобилни и стационарни телефони, ако някъде ми отговореха ми казваха, че немогат да помогнат. Препращаха ме от телефонен номер на телефонен номер и в един момент телефоните останаха изключени. Как е възможно да има такава измамническа фирма.

Ako в България имаше работещи институции СТАР ПОСТ отдавна щеше да е с отнет лиценз. Няма право не съществуване фирма, която използва безплатен труд и съществува благодарение на него. НЕ РАБОТЕТЕ ЗА ТЯХ, защото няма кой да ви защити, а само ще се подиграят с вас.

МНОГО ФАЛШИВА ФИРМА. ПЛАЩАНЕТО Е МИЗЕРНО И НЕ ТИ ДАВАТ ДОРИ ТОВА, КОЕТО СИ ИЗКАРАЛ. НЕ ПОЧВАЙТЕ НИКОГА В ТАЗИ ФИРМА. ЩЕ ОСТАНЕТЕ МНОГО РАЗОЧАРОВАНИ И НЯМА ДА ВИДИТЕ НИКАКВИ ПАРИ.

Koлеги, интересувам се има ли някой от вас, който напускайки е успял да получи всичко заработено по ГРАЖДАНСКИ ДОГОВОР и по какъв начин? Има ли водени и спечелени дела срещу фирмата или друг способ с който са си взели парите?

ПРЕЗ СЕПТЕМВРИ, КОЙТО ВЕЧЕ МИНАВА ВСЕ ОЩЕ ЧАКАМЕ ЗАПЛАТИ ЗА ДЕКЕМВРИ 2015 Г. - ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА НЯМА КАКВО ДА СЕ НАПИШЕ. ПРЕКРАСНА ФИРМА. ТОП-МЕНИДЖЪР - ДЕСИСЛАВА ДИМИТРОВА. ТОП-ИНТРИГАНТ - БАБА ТОНКА ТОДОРОВА.
ЗА НИЩО НА СВЕТА ПОВЕЧЕ ПРИ ТЕЗИ НАГЛИ И ЗЛИ КУКУВИЦИ.

Тази фирмичка в Стара Загора си пуска обявите за работа под името Куриер Експрес . Ясно е защо , тотално са посрани отвсякъде. Чудя се на хората , работещи на трудов договор при тях и неполучаващи пари - Не вярвайте на празни приказки , на вторият месец няма ли пари , напускате без предизвестие и завеждате дело в съда . Работещите на граждански договор ( който дефакто е прикрит трудов ) да пускат сигнали до Инспекция по труда . Отделно при неплащане водите гражданско дело в съда , не ги оставяйте да дишат мошениците !!!

НЕ ПЛАЩА редовно на куриерите на граждански договор.26.07.2016 чакаме пари за 10.2015г.Сами си направете сметка колко е КОРЕКТНА фирмата! НЯМА ЛИ НИКОЙ В ТАЗИ ДЪРЖАВА ДА НИ ЗАЩИТИ?