Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

Обръщам се към ВСИЧКИ, които имат да получават пари от тези измамни парвенюта - завеждайте дела, не се страхувайте да търсите правата си! А към всички, които въпреки всичко написано и побликувано за тази мошеническа фирма - сключвайте САМО трудови договори и изисквайте възможно реално работно време и заплащане в тях.
И отново ви казвам - търсете правата си! Десито и гнусния Ивайло разчитат на това, че повечето хора не искат да се занимават с тях и така ги ограбват. Първо подавате жалба до Инспекцията по труда, в която описвате колко заплати и за какъв период НЕ са ви платени. След проверката от ИТ, ако в отговора е посочено, че всичко ви е платено - завеждате Искова молба в съда по местоживеене. Делата по работнически спорове са БЕЗПЛАТНИ. В хода на делото адвоката ви да изисква експертиза на подписа ви върху ведомостта, защото Десито обича да представя подправени ведомости, на които някой ви е подписал. Има вече десетки дела, спечелени от бивши служители с фалшифицирани подписи!
А относно гражданските договори - искайте винаги протокол за предадените ви пратки, искайте винаги протокол за отчетените от вас пратки. Пазете всички документи с които ви е възлагана работата по гражданския договор, за да можете да ги използвате след това като доказателство в съда, защото иначе не може да докажете, че сте свършили работа и НЯМА да ви платят!

Направих един опознавателен курс за да се запозная с работата, която ще извършвам. Накратко 830 км от Добрич, Варна, Шумен, Търговище, Разград, Русе В. Търново и обратно по същия маршрут. Това се изпълнява през нощта на фарове и за да се справиш трябва да гониш с около 130 км. Колата е за вторични суровини а гумите и са в плачевно състояние. Всичко това за 60 лева. Сбогом СТарлайт.

Обещания и театър. Не се плащат нито наеми, нито заплати много месеци.Получаваш малко от договореното само след молитви. Лоши работни условия.Стара техника. Ужасно отношение и атмосфера.

Тази госпожа Вълкова е свикнала системно да не плаща на служителите си. Пълен въздух под налягане е как не се намери някой който да я причука че да я махне от този свят. Пълен БОКЛУК! Оставам със същото мнение и за Ивайло Вълков

Знам,че са брутални измамници.
Пуснах cv,към което имаше прикачено съобщение,че са боклуци и некоректни и да не пускат обяви в Джобс,че дразнят.
Въпреки това ми се обадиха още.на другия ден с покана за интервю.Отнесоха пожелания от общ характер и точка!
Задавам си въпроса,защо тези хора не са пребити и осакатен все още!
Говоря и в пряк и преносен смисъл.
Защо търсещите работа бързат да започнат преди да са провероли фирмата и защо не си търсят правата,НАСТОЯТЕЛНО!
Терор за боклуците,чрез всички институци,ако това не помага,кози крак в капачките и метална тръба в тила и взривяване на офиса!

Това е най мизерната фирма в цяла България . Заплащането е мизерни пари от порядъка на 20-30 лева на година ако плати и толкова долнопробната шефка Десислава Вълкова тъй като заплати не плаща за да може да събере пари за хотелите си

Днес бях на интервю. Заплатата за шофьор-600лв.Шофьор и Меринджей на офиса-750лв.Куриер пешак можел да си докара към 300лв.Пратките са писма.

Хора, пострадали от тази некоректна и грабителска фирма, не се плашете. Бъдете смели и открити, а не анонимни. Само така ще защитим правата си, ще получим неизплатените си изработени парични средства и ще ограничим неправомерните и незаконосъобразни действия на тези мошеници. Свържете се с мен за съвместни действия на
0889 320 516.

Всичко негативно написано от предходните ощетени хора е самата истина. Даже написаното от тях е меко казано. Нещата са драстично по-зле от изнесеното. В тази псевдо фирма шефовете буквално крадът от изработеното възнаграждение на служителите си. Пладнешки крадци и невероятно нагли мошеници.

НЕ, НЕ и НЕ! Тези хора НЕ ПЛАЩАТ!!!
Аз лично работих 5 месеца без да ми се плати!

Напишете в Google "Стар Пост Господари на ефира", да видите за какво става въпрос.

Това е най-жалката и некоректна фирма, която съществува на българския пазар. В никакъв случай не се хващайте на лъжите и обещанията им, и не започвайте работа при тях!

Натоварването е голямо, заплатата - смехотворно, под минималното заплащане за страната.
Първите няколко месеца, след като постъпите при тях, плащат сравнително редовно, докато ви зарибят. Плащането би трябвало да е в края на всеки втори месец - примерно в края на месец февруари получавате заплатата си за месец януари.

В един момент този график се променя - започват да плащат с 2 месеца закъснение - тоест в края на март да ви плащат за януари!
След това изцяло спират да плащат.
На телефонните ви обаждания не отговарят, а когато отговорят - обещават, че ще платят. Ако от отчаяние и наивност се хванете на тази лъжа, ще работите безплатно!

В един момент спират дори да обещават и започват да се държат крайно нагло - изкарват го, че не заслужавате заплата за труда си и едва ли не вие на тях им дължите пари!

Не допускайте моята грешка, изобщо не си пропилявайте нервите и живота при тях!