Стар Пост ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А&markers=София,ОКОЛОВРЪСТЕН ПЪТ 106 А

Стар Пост ЕООД

Хора, пострадали от тази некоректна и грабителска фирма, не се плашете. Бъдете смели и открити, а не анонимни. Само така ще защитим правата си, ще получим неизплатените си изработени парични средства и ще ограничим неправомерните и незаконосъобразни действия на тези мошеници. Свържете се с мен за съвместни действия на
0889 320 516.

Всичко негативно написано от предходните ощетени хора е самата истина. Даже написаното от тях е меко казано. Нещата са драстично по-зле от изнесеното. В тази псевдо фирма шефовете буквално крадът от изработеното възнаграждение на служителите си. Пладнешки крадци и невероятно нагли мошеници.

НЕ, НЕ и НЕ! Тези хора НЕ ПЛАЩАТ!!!
Аз лично работих 5 месеца без да ми се плати!

Напишете в Google "Стар Пост Господари на ефира", да видите за какво става въпрос.

Това е най-жалката и некоректна фирма, която съществува на българския пазар. В никакъв случай не се хващайте на лъжите и обещанията им, и не започвайте работа при тях!

Натоварването е голямо, заплатата - смехотворно, под минималното заплащане за страната.
Първите няколко месеца, след като постъпите при тях, плащат сравнително редовно, докато ви зарибят. Плащането би трябвало да е в края на всеки втори месец - примерно в края на месец февруари получавате заплатата си за месец януари.

В един момент този график се променя - започват да плащат с 2 месеца закъснение - тоест в края на март да ви плащат за януари!
След това изцяло спират да плащат.
На телефонните ви обаждания не отговарят, а когато отговорят - обещават, че ще платят. Ако от отчаяние и наивност се хванете на тази лъжа, ще работите безплатно!

В един момент спират дори да обещават и започват да се държат крайно нагло - изкарват го, че не заслужавате заплата за труда си и едва ли не вие на тях им дължите пари!

Не допускайте моята грешка, изобщо не си пропилявайте нервите и живота при тях!

Не започвайте за нищо в тази Фирма . Особено във офис в град Пловдив. Отношението от собственичката Десислава Вълкова и мениджъра на офиса в град Пловдив са под всякаква критика . Мениджърката гледа да икономиса заплатата , която сте си заработели за нейния джоб или евентуално участие на мениджърката в новия хотел който строй Десислава Вълкова , тъй като само тя си нямала хотел . Жалби до инспекцията по труда са безсмислени , тъй като я предупреждават предварително , кога ще има проверка , тъй като се гласи отново да вземе търга за писмата на МВР , който не се разнасят за да може да си дострои хотела.

За огромно съжаление и аз се прецаках с тази фирма. Заплатата не успях да си я взема. Идваше ми да хвърля бусчето от един мост. Не се шегувам. Хитри, гадни и долни хора. Живеят си като царе и то на наш гръб. НЕ СЕ ПРЕЦАКВАЙТЕ! ЗАПЛАТИ НЕ СЕ ДАВАТ! ПУСКАТ ОБЯВИ В ДЖОБСА И ОТ ИМЕТО НА "ДВ ПОСТ".

Миналата година си прекратих отношенията с тези измамници. Измамници е много меко казано. Почти невъзможно е да си вземеш заплатата. На няколко пъти мислех да запаля бусчето по време на дежурство.

Най-скапаното място, на което съм работил. Бавят заплати на служители с по месец-два, плащат обидно малко, а изискват много работа от работниците. Напусналите не получават
или изключително трудно успяват да получат, това което са заработили. Условията на труд са меко казано скандални.
Не се хващайте в никакъв случай на работа там!!!

Не се ловете на тая въдица каквото и да ви обещават нито отношението към работниците им е на ниво нито заплатите са им заплати работиш няколко месеца и в един момент почват да се оправдават че имат проблеми и има закъснение с заплатите но всичко ще се оправи а ВЪЛКОВИ все са си с проблеми все повече затъват и накрая ще си останат само те да си работят и да си носят пощите сами ако изобщо още некой се съгласи да работи с тях.Ако Ви поканят на интервю попитайте некой работник от офиса мнение за фирмата.Нямат работници за нищо не само за куриери но и за разпределителни в офиса ако влезете в склада ще ви се завие свят колко тонове имат

Никога не почвайте в тази фирма!!! Няма да ви се плати, хаоса е голям в офиса защото няма хора!Ще загубите нерви, време и пари!Работех малко над 2 месеца в офис Плевен и като не си получих заплатите напуснах.Десислава Вълкова иска да се работи без да плаща и по много!Тя прави фалшиви ведомости все едно е платила и куп други нарушения които са за затвор но има дебели връзки и се оправя.Сега тактиката е да търси хора които са пенсионери или това да им е втора работа за да може да чакат повече за заплати и да свършат повече работа докъто се усетят.Обещанията са големи в началото но се оказват празни приказки!

Като настоящ служител ви гарантирам че всичко написано като негативни коментари е напълно вярно дори и непълно.
Заплати се дават рядко и по малко. Комуникацията с ръководството е ужасна крясъци, обиди. Автопарка е по всякаква критика.
ХОРА АКО ИМАТЕ КАКВАТО И ДА Е ДРУГА АЛТЕРНАТИВА БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ ОТ ТАЗИ ФИРМА.
(в предаването господари на ефира може да се запознаете с Десислава Димитрова Вълкова)
ДВ ПОСТ е абсолютно същата фирма.