Е - Мотив Онлайн България ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Александър Дякович 45&markers=Варна,ул. Александър Дякович 45

Е - Мотив Онлайн България ООД

Здравейте

Толкова неща има за казване за тази фирмичка,че направо се чудя откъде да започна.

Това е фирма, в която на управителите не им пука за нищо, свързано с вас - условия за работа, отношения с клиенти,

заплащане ... Вие за тях сте едни машинки, дето трябва да им бачкат постоянно, да се съгласяват със всичко, да търпят

некомпентните им идеи, а също и претенциите и обвиненията на всякакви идиоти - т.нар. им "клиенти".
Само един приемер ще ви дам - когато напусках, климатиците в работните помещения не работеха нормално от години! Години!
Но управлението пръста не си мръдна за да реши въпроса, а при всяко оплакване от страна на служителите - следва порой от

лицемерие, лъжливи обешания, обвинения към служителите - много били се оплаквали видиш ли, че работят в помещения без

климатик, и това посред зима!
За заплащането ли да кажа - ами че то продавачките в някои магазини наоколо взимат повече!
За професионално развитие ли - натрупания "опит" в тази фирма няма да ви върши работа никъде другаде , поне във българска

фирма, тъй като работата е много тясно специализирана, пазарната ниша която са заели е малка и не особено популярна, така

че ... каквото научиш в Е-мотив , си остава в Е-мотив.
Може да научиш какво е да работиш за лицемери, на които само лакомията им е мотиватор в живота! Може и да се наслушаш

на най-елементарни лъжи, които те искат да възприемеш от раз, и остават много възмутени ако не успеят да те излъжат за

нещо.
Беше хубав момент когато си тръгнах от там.

Здравейте. Ще опиша накратко работната среда, която цари в Е-Мотив, погледната през очите на един вече бивш дългогодишен служител. Политика на работодателите: да се освободи от мислещите, знаещи и можещи служители с неуважително, пренебрежително и обидно отношение към тях; експлоататорски подход; толериране на некадърните и мързеливите. Атмосфера в офиса: тягостна; потискаща; негативна; пълен контрол и следене под всякаква форма; доносничене на поставени лица от т.нар. HR отдел. Заплащане: ниско и неотговарящо на варищата натовареност на хората, работещи по различни проекти; наемане на нови кадри с по-високи заплати и пълни осигуровки, за сметка на старите такива, които са с по-ниско възнаграждение и осигуровки на база минимална работна заплата. Колеги: непрекъснато текучество; добро и отзивчиво отношение на все още задържалите се над 1г. служители. Фирма: Андрешко-англичанин с кукловод жена и българска пионка. Организацията в момента е на етап разпаднал се на малки части пъзел, чийто главни елементи отдавна са необратимо изгубени. Аз лично бих препоръчала на всеки потенциален кандидат за работа да възприеме гореописаното като всеобщо мнение на настоящи и бивши служители на фирмата, а не като субективно и разграничаващо се от масовката мнение. Благодаря за вниманието и бъдете предпазливи в избора на работно място. :)

ЛИПСА ня всякаква заинтересованост от страна на фирмата към служителя/работника. Проява на лошо първо впечатление и небрежност към изпълняването на задълженията на работодателя към наетото лице.

1 точка

Фирмата вече се казва Е-МОТИВ БГ ООД , и е на адрес Александър Дякович 45. Някой скоро ходил ли е на интервю там?

Някой може ли да сподели мнение, опит или някакво наблюдение относно Е-Мотив Онлайн България?

Е-Мотив е разрастваща се международна компания, която предлага интересна работа в сферата на специализираните онлайн услуги (ИТ, управление на съдържанието, маркетинг и др.). Работната среда е добра, чувства се взаимното уважение между колегите, които са много печени като цяло. Офисът е разположен на едно от най-удобните места в града, нещо което аз лично оценявам като голям плюс. Заплащането също е добро.

Тъй като фирмата е английска с офис в Англия и Варна, и е фокусирана основно към клиенти извън Б-ия, не е много позната в Б-ия. Екипът е интернационален, млади, позитивни хора с желание да си вършат работата по най-добрия начин. Офисът е на чудесно място в вентъра. За амбициозни хора с много добро владеене на английски, комуникативни умения и мотивация да се развиват в един от секторите на бъдещето, работата в Е-Мотив е не само добър старт, а и среда за разгръщане на потенциала ни.

E-motive Online is one of the best fastest growing company in Varna, Bulgaria. The work environment of the company is very good, multilingual and multinational. People feel proud to be part of the company as company provides full support to their employees, and opportunity to develop. Talent and effort is appreciated and rewarded.