Флоримонт /img/frontend/nomap.png"

Флоримонт

и аз си изпатих с фитнес Зала пулс.

В момента имат да ми дават пари

и ме уволниха дисциплинарно ...

Някой може ли да ми даде съвет как да постъпя

За парите ходих няколко пъти до залата,

Но ми казват какви пари.. и се държат така сякаш съм им направил нещо. и не те допускат до залата.
на телефоните който уж са ' Директорите който плащат ' ... никой не ми дига.. вече 1 седмица звъня..
Явно няма и да си получа парите...

И най -вече можете ли да ми дадете съвет , какво да правя с дисциплинарното ми уволнение което ми го пише в книжката...
Как да постапя?

stiga se zanimavate s gluposti kato institucii, toq jaluk bokluk paskal jivee v boqna na ulitsa sekvoq, prichakaite go i si opravete smetkite kakto zaslujava

Здравейте на всички!
Преди да започна работа в фитнес зала Пулс, прочетох всички негативни коментари за фирмата, но реших да пробвам. за да се убедя лично сам дали не са се променили нещата.

Нищо не се е променило.
най-лошото е,че не искат да заплащат парите който си си изработел, след като искаш да напуснеш.
Всичко което ще ви обещаят е голяма лъжа.

Няма колегиалност, обучението е да им работиш 5-дена без пари.
Говоря за всички позиции от чистачка до супервайзер.

Глобяват те за най дребни неща, който дори не си знаел.

Страшно съм разочарован от тях.
но има Бог който ще ги съди. и няма да стигнат далеч.

Не се лъжете и не си губете времето да работите в тяхната пералня за пари....

Но ако все пак не вярвате на това. може да пробвате и да опитате сами.
както направих аз, след като прочетох коментарите, реших да пробвам, все пак някой неща се променят, но не и тук.

НЕ се лъжете хора, няма да видите пари от там.Ще си създадете неприятности само...

Все си мисля аз за протест пред хотеллллаааа в банскооо въпрос на времеее

Пера си аз паричките на Брендо и си свиркам. Пък вие ми работете без пари докато си пуша пурата :)

Здравейте! Препоръчвам горещо на всички нормални хора да не влизат в отношения с тези форми на живот - Паскал Дойчев, Андон Атанасов и техните фирми.
Само едно ще кажа - почтенност няма! Страшно е

Здравейте, всички нормални хора!
Поради лошият опит, който натрупах в последните четири месеца с тази фирма фитнес Пулс, гранд хотел Банско, и т.н., искам да предупредя всички, които попаднат на обява за работа на някои от следните фирми. Те ще си направят и други фирми, които хората няма да знаят на кой са, но поне за момента се чувствайте предупредени.
Не започвайте работа там, освен ако не сте отчаяни до краен предел, и трябва да просите или да работите за фитнес Пулс, въпреки че работата ви там често пъти ще бъде доста по-унизителна от просенето.
На интервюто всичко е прекрасно, както винаги.
Казват ти една „СТАРТОВА“ заплата, която ще се увеличи след първия месец, на три месеца, глупости на търкалета.
Казват ти, че ще се налага да работиш в събота, но разбира се, ще ти я платят двойно.
Ще си вземаш заплатата всеки петък, да, ама не.
И т.н., и т.н.....
Но после започва влакчето на ужасите.
Разбираш, че ще работиш 5 дни обучение, което не се заплаща, и не те обучават, ами си работиш като кон безплатно.
А после, опааа, ще ти удържим едни пари, за да сме сигурни, че няма да си тръгнеш ей така. Не че това спира някой да напусне, ха-ха-ха.
Във всеки един обект на фирмата, включително и офиса, хората постоянно си тръгват обидени, нагрубени и с неизплатени заплати, което води до това, че няма кой да „обучи“ новите служители.
Никой не е наясно какво точно трябва да прави, и защо задълженията му растат с всеки изминал ден, без това да се отразява на заплащането.
Бармани, супервайзъри, рецепционистки, хигиенисти, фитнес инструктори, и т.н. се сменят буквално всяка седмица. Логично е никой да не знае какви ги върши във фитнес, в който 90% от служителите са на работа от два дни. Грешка, не са на работа, а на „обучение“.
Отношението от така наречените мениджъри е унизително и безпардонно. Сложили са си едно куче пазач, М.Г., чиято функция никой така и не разбра, понеже единственото което можеш да получиш от нея като отношение и информация е презрително отношение и пуфкане, когато си СВЪРШИШ работата.
Нормално е да ти кажат, искам розов слон например, но как, защо, откъде, оправяй се сам. Разбира се, искат го сега, веднага, на момента. Всичко в тази фирма се иска от днес за вчера, и как може да си толкова тъп и неспособен, че ти не можеш да им го дадеш ВЕДНАГА.
Нормално е когато от днес за вчера им дадеш розов слон, достигайки до предела на човешките възможности, с тъп поглед да те попитат, ама какъв е този слон.
Нормално е да си виновен, „О, ама на мен вече не ми трябва розов слон, незнам защо въобще си си загубил времето, ще ми трябва зелен заек, и ако може по-бързичко, няма да те чакам цял ден“ Ха-ха-ха....
Заради всички тези неща, и още мнооогооо други, фитнес Пулс има само в момента 6 или 7 обяви в джобс.бг
Не се лъжете, хора, спестете си нервите, енергията и знанията.
Няма да получите нищо повече от унижения, и грубост от страна на „мениджърите“.
Незнам дали Паскал е наясно, но докато в тази фирма всичко се контролира от хора като М.Г. и М.А., нещата няма да се оправят.
По-надолу публикувам списък с всички фирми на фитнес Пулс, които са пуснали обяви в момента.
Най-малкото сами си направете извода, защо на една нормална фирма ще й бъде нужно непрестанно да пуска обяви под различни псевдоними, за да не я разпознаят.

Endorse ltd.
Sorgar ltd.
Maxre ltd.
Максре ЕООД
Сенрод ЕООД

toa e nai propadnalata firma v bg.sas sigornost.otno6enieto na toq idiot paskal e otvratitelno misli se za bog i bezsmarten .zavli4a xorata vsi4kite fitnesi deto sa napraveni sa napraveni na xorata na garba ,ne pla6ta na nikoi nito na rabotnicite nito na do6tav4icite na men li4no mi dalji 10,000 lv.i ako 4ete tezi mneniq moga da my kaja samo edno da si kypi6 6ve6ti na nai milito i da znaee6 4e vsi4ko se vrasta i dori da xodi6 sas 10 4oveka oxrana si na 5lv.jivot parcal mrasen dolen boklyk i ne si misli 4e me e strax da ti go kaja tova v o4ite oba4e ti se krie6 kato mi6ka ,skapano kopele .p.s za onaq k.r..a milena nqmam dymi tq za tova e ot 6 godini za6toto my lije gaza i sigorno mn gotini svirki pravi. XORA NE PO4VAITE TAM RABOTA.

Много мислих дали да напиша мнението си за фирмата и реших,че вече трябва в нашата държава да няма такъв вид работодатели от които да изпитваш страх.Не може когато те наемат и сте си казали на интервюто това което го вълнува всеки от негова гледна точка да те наемат и уж ти си доволен от всичко което ти е показано и представено в следващите няколко дни всичко да се завърти на 180 градуса!Който постъпи там на работа трябва да бъде с много голямо търпение да го мачкат и обиждат,а този който би изтърпял това значи ,че няма лична ценностна система!Хората които все още съществуват под формата на работодатели в тази държава е благодарение на глупавите безхарактерни служители!Дори и заплащането не е на такова ниво,че това да е причината да се търпи този вид отношение!Няма контакт със собственик и директори всеки те гледа така сякаш е безсмъртен,а ти видиш ли си нищожество!Да не говорим и за тези които са работещи там които също са от няколко месеца,държат се супер надменно и все едно са на друго ниво от теб и в друго измерение,а не осъзнават,че са едни от най-глупавите които стоят там за някакви смешни заплатки!Потвърждавам описанието на всички отрицателни изказвания за фирмата защото е достатъчно и един ден да влез там и всичко да ти е ясно!Целта ми е да се предупредят колкото се може повече хора да не се лъжат да постъпват там да си спестят много тревоги които не заслужава нито едно нормално човешко същество!Между другото много мога да пиша,но смятам,че и това е достатъчно!

Не знам как да започна. фирмите на Паскал Дойчев са над 15 и постоянно се пускат обяви за работа от различни фирми за една и съща позиция. Тези хора Дойчев и Атанасов са ненормално влюбени в себе си. Обиждат служителите , дори и когато не са техни, защото аз бях кандидат за работа , а не служител на Паскал Дойчев. Крещеше нечленоразделно като изоглавен по настоящите и бъдещи служители. Той видите, ли бил едноличен собственик... ми защо не работи еднолично а лъже хората? Достойни и работливи хора, които са отишли със знания и умения да си изкарват хляба биваха обиждани и унижавани от собственика. За 3 седмици не взех стотинка, но и намериха време и да се запознаят с мен. Дано повече хора четат тук и да не стъпват при тези псевдо работодатели. Дали спят спокойно след като са излъгали толкова майки, работили без пари при тях с надежда да нахранят децата си??