Вилокс Груп ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 5&markers=София,ул. Резбарска 5

Вилокс Груп ЕООД

Касае се за върхови технологии. Това е една от редките фирми където се работи без тензии, и с изключително умни и професионални хора. Достатъчна сметка се води да ли всички качества при новите хора влизат в профила на компанията...

Съществува голяма възможност за напредване и усъвършенствуване. Дружелюбиви колеги и посветен мениджмънт. Супер хора, предизвикателни проекти, отлична атмосфера, феноменални условия за работа.

Работим върху интересен проект, от който може много да се научи. Екипът с който работя е феноменален, както между другото и всички колеги. Мениджментът стимулира заетите да се узъвършенствуват, както професионално, така и лично. Мениджментът е отличен, атмосферата във фирмата е отпусната, наистина е много приятно да се идва на работа. Не обръщайте внимание на хора които тук са дошли с намерение да водят празни приказки и да обиждат някои наистина добронамерени особи.

Добрата и отпусната атмосфера, колеги които искат да помогнат във всеки момент. Няма изнвареден труд, за разлика от фирмата в която по-рано работех. Личи, че ръководителите се стараят да излезнат на среща винаги когато трябва; не е проблем да се излезне от работа за да се свърши някаква частна работа.

Положителна трудова атмосфера, множество бенефити, възможност за напредване, всичко това е само кратък сюжет. Найважното нещо за мене лично, както и за някого който преди всичко е семеен човек, е балансът който може да се постигне между часния и деловия живот. За мениджерите не сме само машини, но и хора със свои частни задължения и проблеми, и в този смисъл е готов винаги да излезне на среща. Отговорно отношение към работата е нещо което търси за поврат.

Защо толко негативни коментари? Във фирмата владее много положителна атмосфера. Няма изванреден труд нито натиск. Изпозват се изключително савременни технологии и може много да се научи. Отлично място за напредване!

Много приятна трудова атмосфера в течение на работата, няма по-голям натиск от страна на мениджъра. Голям брой бенефиции, се предлагат на заетите работници. Възможности за напредване както в финансово така и в професионално отношение има защото своите заети изпращат на професионални усавършенствувания във вид на курсове и сказки.

Кратко и ясно – тази фирма е отлична! Дълги години работя и нито един проблем не съм имал до сега. Отношението над надчинените към заетите е феноменално.

Гледам какво хората пишат и не мога да вярвам! Атмосферата във фирмата е отлична, всеки е готов да помогне. също така положително е това дето се организират интерни обучения, така че се научават нови неща.