Вилокс Груп ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 5&markers=София,ул. Резбарска 5

Вилокс Груп ЕООД

Залата вече е много изпаднала ако не си дружка с управителите не става нищо.Преди ставаше,но откакто дойде тоя Ярослав ли е както там се казва е пълен абсурд всичко.Сами си прецакахте работата и никой не ще да идва

Форумчето ви е уникално.Никога не бих започнал работа в тази фирма и не бих изиграл и стотинка в казиното ви.

Здравейте,посещавам казиното ви в жк."Младост 1" няколко пъти месечно и ми прави впечатление,че няма нито един доволен посетител,а за редовните клиенти,някои от които познавам лично да не говорим.Самият аз нямам нито една печалба,а изигравам около 3-4 средни месечни заплати.
Нека ви дам последен пример: Играх рулетка,загубих,както обикновено(няма проблем)... Но това топче,магнитче,въздухче,или каквото и да е,не спря един път нормално,което ме навежда на мисълта,че вие сте просто едни КРАДЦИ И ИЗМАМНИЦИ.А като чух от редовните ви посетители за какво иде реч,направо бях ШОКИРАН. До колкото знам,основната дейност на фирмата ви е да си презентира машините,но задълбавайки малко в нещата,разни сърбо и аз незнам какви си индивиди си перат мръсните ризи на гърба на заблудения БГ. Казиното ви е под всякаква критика,а измамата е повече от 100%.Мениджмънтът ви е 0,00000.... и незнам с каква идея сте направили този СЕЛКОП,наречен "Адмирал".Произвеждайте си машинките и не се опитвайте да се налагате там,където не можете и не ви е мястото!

Много ми е интересно колко лошо може да кажете за мен мишката/мравката. Ако се сетите изобщо кой пише:)

Геле знаеш ли, че българина нае*ал сърбина и се родил македонеца......:)

Здравйте дебили, олигофрени, всякакви "разбирачи" и ХАЗАРТНИ ИНВАЛИДИ!!! Нека започнем от офиса, защото, ясно е рибата мирише откъм главата. Имаше 3-ма човека, които разбираха от тази работа - Клайн ,Томек и Станимир Петков , всичко друго е кръгла НУЛА на тема хазарт. Там по счетоводството има една Венета, която не знае къде се намира, а на другата Венета съжалявам, че не и разбих муцуната на тая отвратителна курва. Сега са сложили някакъв сръбско-македонски хибрид (пълно недоразумение). Като гледам 1 година след приключване на моята работа във фирмата залите им са тотална щета. Ниво, томболи, бар, обслужване - 0 , да не говорим, че и 5 зали затвориха. Имат шанс да се оправят ако навреме се отворят да направят изпълнителен директор Стоян-дебелото прасе от Петрич и негова секретарка Данчо от Ловеч (също кандидат - директор). Нека отделим и малко внимание на последните дупки от кавала - крупиетата. По мое време имаше хубави крупиета за поебаване, сега и това няма, обърнали сте го на СВИНЕФЕРМА, а от части малко приличате и на гей клуб.Освен да стоят зад бара и да си бъркат в носа друго не ги виждам да правят тези дебили. Ако някой има претенции към мен нека ми се обади да се видим. Много тежки контузии мога да му нанеса, да се лекува поне 6 месеца, че някои едно време искаха да ме возят с джиповете по балканите, мутри го раздаваха - треперя от страх!!!!!!!

Силво, мършо долна, няма ли най-накрая шефа да те изрита и да си отдъхнем малко от тъпотиите, които ти ражда пилешкия и неграмотен мозък. Виждаш ли какво направи и докъде стигна фирмата, клиенти да се оплакват и това е от твоите "мисловни" бисери. Жалка си не си мисли че си нещо ти си кръгла нула!!!!!! И твоя ред ще настъпи запомни го!!!! Ще лъскаш някоя тоалетна до живот, ти само това го умееш, ааааа и да лапаш пишки и да го взимаш от гъза в устата!!! Интригантка мръсна Долна умри в кофите курво гъбясала!!!!!!!!!!!!!!! И вземи да се къпеш СМЪРДИШ НА МАНДЖА И ПОТ,но е разбираемо с живота който живееш парцалано парцалано такава и ще си останеш!!!!! И още един път УМРИ В КОФИТЕ КУРВО! И дано мъжа ти разбере какъв парцал си

НЕуважаеми ръководители на "Вилокс груп": Изказвам личното си и на още няколко човека мнение,като редовен посетител в една от залите ви.
1.Нивото на обслужване и поведението на вашите служители (т.н.крупиета) е абсурдно и не подлежи дори на коментар. МИЕКАТ,молят клиентите за бакшиш,дори играят заедно с тях. С две думи: АБСОЛЮТНИ ЦЪРВУЛИ без грам познания.
2. В т.н. ви бар има само "степчета".......
3.Управителите си позволяват да се държат с клиенти (доста силни),така сякаш са стояли до вчера на една маса. Казват неща от сорта:-Тук ще става,каквото аз кажа,днес няма да имаш талони за томболата (която е не по-малко смешна предвид сумите,които някои хора оставят),все едно ние МАЛКОТО вИ ЗАБЛУДЕНИ клиенти играем с вестници,а не с пари.
4. В залата вИ,ту се пуши,ту не. Когато някой е на кеф.
5. И не на последно място-процентът,на който са настроени машините вИ и рулетката с (подскачащото топче). Съвсем скоро ще бъдете проверени и надявам се затворени,докато не промените,каквото е необходимо.
П.С. Такова "казино" може да има само в някое село-в хоремага и то при условие ,че промените около 100% от всичко,което предлагате.

Днес Ваша служителка ми каза да си преместя бебешката количка от пейката, на която съм защото тя ще си пуши там цигарата.Когато я попитах защо тя не се премести ми отвърна,че тази пейка била пред нейното работно място.По какъв критерии си подбирате персонала?Когато поисках пък да говоря с управителя ми казаха да отида в понеделник.Какво още мога да коментирам.....

Преди да дойде Кълвачевич оп Ковачевич(настоящия шеф)работата вървеше и залите имаха поне някакво развитие благодарение на Станимир,който държа да отбележа е голям професионалист,но дойде Кълвачевич и реши да работи с мишоци и дупедавци,които ще му "работят"за жълти стотинки и ще си мълчат,вместо с истински професионалисти,които отстояват позициите си и развиват бизнеса.И така Кълвачевич започна да намаля разходи,освобождава добри служители и да съсипва това,което беше изградено, бавно и сигурно,вместо да влага,развива и да стимулира добрите служители.Много жалко,че толкова голяма световна фирма няма да намери място в България благодарение на многото"компетентни"служители в офиса и разбира се на"най-компетентния"от всички "големия шеф"Кълвачевич.Силно се надявам някой дупедавец да му го прочете,защото той няма да може:)Ако мислите да започвате работа там се запасете с много хапчета за нерви и вазелин(не за уста):D