Вилокс Груп ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 5&markers=София,ул. Резбарска 5

Вилокс Груп ЕООД

Работата е динамична, няма монотония, защото се решават предизвикателни проблеми. Наистина, не разбирам хората, които пишат толкова негативно?!

Динамична атмосфера, добри междуличностни отношения, комплетен мениджмент екип и положителна трудова атмосфера. Качествен начин на работа,стремеж към лично напредване и усвояване на нови технологии. Култура на отворено комуникиране, напредване и растеж на отговорност и заплата, опитни колеги които винаги са готови да помогнат.

Работя и за сега имам само положителен опит. Онова с което тази фирма се отличава от повечето фирми у нас екоректното отношение към заетите. Някои конкретни бенефити които съществуват са: интернационален опит, разновидни проекти, възможност за напредване, положителна трудова атмосфера, добра организация, добри бенефити, добри канцеларии и местоположение...

Добър екип, отпусната трудова атмосфера, коректна заплата. Възможност за усъвършенствуване и напредване. Потенциалните проблеми и недоумения лесно се решават чрез комуникиране с том мениджмента. Не прекарах много време в неа, но имам само похвални думи за неа. Отлична атмосфера, приятелско настоение, менотрите винаги намират време да ви помогнат. Топла препоръка и за опитни и за начинаещи.

Компания, която предимно на млади хора предлага отлични възможности за бързо развитие, както и възможност за интернационален трудов опит върху големи проекти. Работните помещения са уредени според желанията на заетите и трудовата атмосфера е отлична.Организирани са редидица активности, както и множество съвместни събития.

Бягайте възможно най-далеч от тази фирма.

Съвременна компания, в която преди всичко се намират качествени хора, котио отлично познават работата си и винаги са готови да ти помогнат. Найважното нещо за мене е това, дето мога да напредвам. Положителна атмосфера винаги е присъща и тя отличава всички екипи. Мотивировката на колегите е нещо което ме задвижва.

Добри междуличностни отношения, приятна атмосфера, интересни проекти, възможност за напредване, супер местоположение. Възможност за постоянно учене и напредване, професионални предизвикателства, гъвкаво работно време. Положително обкръжение и възможност за организиране на собствените си ресурси.

Чести са едукациите. Има възможности за напредване. Положителната атмосфера винаги е присъща. Във фирмата владее положителна трудова атмосфера, колегите винаги са готови да ти излезнат на среща.Задачите са предизвикателни. Отлична компания. За всяка препоръка. Отношението към заетите е на високо равниште. Пътува се в чужбина. Има бонуси.

Фирмата е много добра!!!!
Изгонените хора от фирмата пишат лъжи (явно така се успокояват). . . . .