Вилокс Груп ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 5&markers=София,ул. Резбарска 5

Вилокс Груп ЕООД

Интересните проекти във фирмата дават възможност за придобиване на нови знания и голяма възможност за напредване, а хората които обиждат с коментарите си, изнасят големи неистини. Не обръщайте внимание на това.

Междуличностните отношения са на отлично ниво, компанията ни посещава голямо внимание. Много са коректни и гъвкави, всичко е въпрос на договор. Атмосферата в екипа е твърде приятна. Награждава се труда и работата.

Касае се за много интересни проекти и работи с найнови технологии, може много да се научи и напредва, атмосферата е добра, няма натиск, отговорниците са суспер хора, спазва се работното време.

Към дамата със ниско себеуважение и нулев интелект пишеща обиди.
Ти сериозно ли?
Момиче излагаш се ,звучиш като някоя неграмотна ЦИГАНКА дошла от Тъгадътково!!!!!!!!!
Бива женска злоба ама ти нямаш ли си друга работа ,вземи прочети някоя книга за отношенията между хората .
Не излагаш Силвия ,а само себе си ,както падаш на таково ниско ниво с обидите ти.Чета ти коментарите и си казвам"Тази е яко проста".
Как може да използваш такива думи, никои с малко разум не би се унижил така просто.....
Аз работя със Силвия и нищо от това което твърдиш не съм видяла подушила или каквото и да е друго,момичето си работи.Аман от прости жени без капка достойнство,ходите с вирнат нос,а главите празни кат гадулки!!!!Единственото което можете е да обвинявате другите и да сипете обиди без покритие щото за нищо друъго не ставате .

И двете сте еднакво долни,двулични,злобни и отвратителни.И Силвия и Нели.Не ви отива на годините да употребявате такива грозни думи.Простотия,простотия ама прекалявате.Нели заслужено я изгониха,просто не става за такава работа или за каквато и да е с мисловна дейност,момичето толкова си може.Един мъж не може да задържи и всички го разбрахме,но то е разбираемо.Силвия на всяка манжда меродия,явно няма личен живот и работата и е смисъла на живота,както и на Нели.Всичко се върти и ако злобата и нещата които сте наговорили и направили не се върнат на Вас,ще се върнат на децата Ви.Стегнете се,не се върти всичко около Вас и това е просто една работа,никой не Ви е карал на сила да работите за тази фирма.

Фирмата е много коректна, поради тази причина гласове от отвъдното все още вият от злоба- дълго време, след като са изгонени

ха ха ха
ще си останеш за цял живот злобна,сама и с гъбясали крака . . . не ти се ядосвам да знаеш само те съжалявам.

Миришеща на пот, миришеща на пържено, с косми подмишниците, краката, ръцете, дори с косми в носа, и с дълъг ЧЕРЕН мустак, никога не докосвала четка за зъби, както и четка за коса, целулитен задник и увиснал при това, с гурели по очите, с черни точки по носа, с много миризливи крака, с мръсотия под ноктите, имаща дъх на сперма, с видима ушна кал и 100% с букет от венерически болести.... ще е то???
Как какво, Силвия Шушарова гнусарката

Фирмата си е супер!!!!

Коментирайте смело,но уточнявайте за кои зали става въпрос,да то почти всички са пред затваряне,но все пак.