Топ Сийзън ООД /img/frontend/nomap.png"

Топ Сийзън ООД

забавно място, готини хора, страхотни възможности, с няколко думи place to be

Брат ми беше в тази фирма и е супер доволен от заплащане, осигуровки и като цяло договор. Знам само по имена Ясен и Милена,но съдейки по разговорите му с тях - са супер забавни и директни хора.

Страхотно лято 2017 си изкарах. Научих доста, претръпнах да говоря пред публика и съм доволен от заплащане и работодатели. Коректност!

Нямам навика да пиша добри коментари, когато съм доволна.Ти също, нали? Факт.
НО.. от скоро започнах да променям това. Първата фирма, която ще поеме цялата вълна от признание, доверие и отношение на ниво приятелство(да не кажа семейство) е Топ Сийзън. 4 поредни лета съм аниматор,имах страхотни шансове (не само в България, но и в о-ви в Гърция-Крит и Тасос),взаимоотношения и отношение. Повечето от колегите ми бяха артисти по душа и креативни личности. Хора, с които до ден днешен поддържам връзка и си удряме по рамо с каквото може. Естествено, че ще има такива като по-долу коментиралите, които хейтват и очевидно това ги кара да се чувстват по-добре. Относто въпросните Милена и Ясен Моллови, евала. Договор-коректен,работа-коректна. Както сме се разбрали в началото-така си е до край. Бонусите си се дават-ПОТВЪРЖДАВАМ. Дори за именно тези charge activities не пишете,че си взимате комисионните,нали? А, че се прави тийм билдинг края на сезона за целия екип? Както бяхме последно във Велинград на спа хотел. А, че когато разстоянието това лято беше проблем се купи кола? Не се казва, разбира се. Няма да се каже сигурно и че когато не беше отворен ресторанта,за да се храним именно този Ясен и Милена, които плюете толкова много купуваха ЛИЧНО храна за всички. Отношението и на двамата е спрямо отношението отсреща и работата, която се върши. Все пак е работа, не е ваканцийка. Работиш и имаш коректно отношение-получаваш такова и уговорките се спазват. Haters gonna hate,както се казва ;) Доволна съм и с нетърпение чакам лято 2018.

Както пише и в по-долните коментари, това са типични измамници, които в 90% от случаите наемат хора, тепърва навлизащи на трудовия пазар или НАПРАВО ДЕЦА, нямащи 18 години, наети без трудов договор, на които след това се плащат смешни суми, много по-различни от обещаните пари.
Осигуряват те на минималната, като уж останалите пари на ръка. Обучението НЕ се плаща, за което един път ти казват че е 7 дни, след това, че е 14, а накрая ти казват, че не те смятат, че си готов да ти плащат и им работиш без пари. Аз бях точно 15 дни там и не ми платиха и 1 стотинка, но се радвам, че се махнах - по договор работиш 8 часа, а всъщност са 14. Ясен Моллов не пропускаше възможност да обижда както мен, така и колегите ми, че сме били некадърни, нагли, свинчета, малоумни и т.н, без да осъзнава той каква е мижитурка. А жена му Милена плетеше интриги и си набиваше филми в главата, че някои мои колежки се свалят на мъжа и.
В началото обещават бонуси, които след това не дават и не ги пише в договора, тоест няма как да си ги поискате чрез съд.
Продават се дискове с песни, някои от които са крадени, т.е нямат авторски права за разпространението им, продават се фигурки, картини, тениски и т.н. БЕЗ НАЛИЧИЕ дори на касов апарат, пък камо ли да се издават касови бележки.
НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ ТАМ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!

Колегите, средата на работа и самата работа бяха чудесни, но след такъв работодател като Ясен Моллов най много да сте останали без нерви със самооценка, че не ставате за нищо... Денят протича така с виканици, обиди в краен случей съм свидетел на опит за физическо насилие ... почивките, които принципно са обещани ги взимат за отново вършене на няква работа.Края на крайщата се чувствате на предела на силите си без мотивация за работа.Договора се състои от 3 месеца предизвестие, а то е тоолкова сезона и ако не макар и да не издържаш за да напуснеш на момента ти иска 3000 неустойка..Да не пропуснем жена му, коята създава интриги. Това са просто едни типични измамници. Съветвам всеки с разума си да не започва работа в тази фирма, ще изгубите време и пари и най-важно здравето си.

Хора не се хващайте на работа,като АНИМАТОР в тази фирма по никакъв начин и по никакъв повод!!!Ако искате да сте трезво мислещ и с добро психично здраве в края на сезона!!!Защото после и хапчетата не помагат.Обещанията им в началото са просто страхотни,но започне ли сезона,небето се разтваря и всичко се сгрумолясва върху теб.Там трябва да си доносник,двуличник,тъп и прост за да се нагодиш.Непрекъснато се глобява сас и без повод.И шефовете все искат физическа саморазправа  с теб за да се докажат колко са велики!!!Не е случайно и че Сол Мелия ,с който си партнираха се разделиха с тях.Там можете да се пробвате,но ТОП СИЙЗЪН-Не!!!