Топ Сийзън ООД /img/frontend/nomap.png"

Топ Сийзън ООД

Работил съм 8 години към Топ Сийзън ЕООД. Тиймбилдинги е Египет, Тайланд и къде ли не за сметка на фирмата. Винаги е имало глоби за лентяи и несериозни хора. Получих доста добър опит в тази фирма. В момента работя в голяма корпорация и тук, редът и дисциплината са важни!

Аз работих през 2014г и се върнах и това лято, защото това беше още едно незабравимо лято за мен. Благодарна съм на на управителите за отношението, възможността да работя подобна работа с много забавления. За мен са много коректни хора,както и през 2014 така и сега каквото се бяхме договорили го изпълниха, дори ми дадоха възможност да взема дъщеря ми с мен. Осигуряват на служителите си максимално удобства, това което зависи от тях. Можеха да ме оставят да вървя пеш до обекта, но не, те ми предоставиха колело. Можеше да оставят всички ни да се перем на ръка или да даваме по 10 лв за пералня, но не те са купили и осигурили и за служителите си достъп, който се приема за даденост. А относно това, което прочетох и което ме възмути е, че се използват имената на колеги, които въобще не са се засичали с Ясен, като въпросната Жени, която дойде след като вече Ясен беше по работа в Гърция и си тръгна след една седмица и дори не му е виждала очите, каму ли да са се случвали подобни ситуации пред нея. Аз не съм момиче на 25 и цяло лято се нагледах на прищевки, лиготии и нагло поведение от много колеги. Свикнали мама и тати да ги дундуркат, да ги галят по главичките и т.н. Цяло лято вървях след много от колегите, които още не можеха да осъзнаят, че мама няма да дойде да ги накърми. Имало е забележки от г-н Моллов даже, ако се поставя на негово място не знам как бих издържала.Едно и също им се повтаряше всеки ден и всеки ден все се оправдаваха "не знаех", "съжалявам", "повече няма да се повтори", а в много от случаите заради безопасността на децата, на гостите и на самите нас. Всеки ден за да не се нарани някое дете или всеки един друг той трябваше да е нонстоп на главите им/ да не танцуват с децата на сцената, за да не паднат, да не остават стрелите за дартс без контрол, да носим шапки, да не закъсняваме/случваше се постоянно/, да се обличаме подобаващо за работа в семейни хотели , така че "НАМЕРИЛО СИ ГЪРНЕТО ПОХЛУПАК". Никога не ги е наричал свинчета, а им правеше уместни забележки, защото не може да ходиш в ресторанта, където си има някъкав дрескод с къси гащи , които едвам ти скриват дупето пък дори и да си като манекен, а те не бяха. Това е обаче наглостта на всички подрастващи, в момента в който нещо не им хареса, независимо дали е с основание, те започват да плюят без да се замислят. Всичко приемат за даденост и за обещано. Жалко за всички мислещи по подобен начин. Аз съм доволна и благодарна. Пишат хора, които не са наясно с много неща и изопачават всичко само, за да чернят. Касов апарат си имат хората и то не един и лично на мен ми беше зачисленза обектите, където бях и винаги е бил на място по предназначение. Аз си получавах бонусите ежедневно и с кеф! Надявам се всички, които са писали подобно глупости да се погледнат и да се замислят те какво могат да правят и дали го правят перфектно. Една ситуация от мравка я правят слон, но ако трябваше да застанат с имената си сиурно нямаше да напишат това. Успех желая на всички като семейство Моллови, които се опитват да държат ниво на работа, а не да подтикват лентейството и да я караме само на купони, екстеншъни, коктейли и т.н.
С две думи, ако си наясно какво е аниматор и ти се работи това, никога няма да имаш проблем, но ако си отишъл на Слънчака за купона и си с идеята да се възползваш от олинклузива на хотела и спането като туристче СИ ОБЪРКАЛ МЯСТОТО ЧОВЕК!!!!!
п.с въпреки, че им бавеха парите, ние винаги си получавахме в срок заплатите- благодаря! А и още нещо се сещам по повод писаното - не са ги изгонили от хотели, хората си работят и си се развиват! Много ще ми е интересно да видя всички колеги, които плюят след време...

Работил съм за фирмата 3 сезона и досега нямам неплатени пари. Колеги, с хейтване до никъде няма да стигнете. Успех Ви желая!

hi everyone,i was working for TopSeason Entertainment company already few summers, as it shows i was pleased with the company. they are correct,flexible and always pay in time. Working for this company feels like you are working in a big family.

Ясен Моллов и Милена Моллови са коректни работодатели, но често както виждате попадат на некоректни работници. Когато Червената шапчица разказва историята, винаги вълкът е лошия,нали :)
Няма какво да разлиствате коментари,освен ако не ви е скучно. Ако очаквате те да дадат отговор дали да пробвате или не-просто опитайте. За някой е ужасно,за други е точното място.Различни хора,различни очаквания.

Първо искам да започна с това, че всички тези коментари са написани от Ясен и Милена Моллови и от техни роднини, тъй като тази година те удариха дъното и назначиха и уволниха/напуснаха една маса хора, бяха изгонени от няколко хотела заради "коректното" си отношение и заради "спокойния" темперамент на Ясен. Второ - това са най-лицемерните хора, които някога човек може да срещне. Заплатата, обещана в началото, е ПЪЛНА ЛЪЖА, на края на месеца получаваш едни 300 лева, защото толкова си заслужил според г-н Моллов въпреки постоянния труд, който няма нищо общо с представения график. И не смейте да допуснете и една грешка, защото заплата ви ще олекне с някой лев, ще ви бъде изкрещяно по най-грубия начин, че сте малоумник, идиот и че за нищо не ставате, дори и дума да не става пък за това да решите да кажете нещо в защита, защото Моллов има функционална уста, но не и функционални уши, и съответно думата няма да ви се даде по никакъв повод. Касовият апарат на креатива е само мираж, но, разбира се, в онези страшни за сем. Моллови дни - дните на проверки от Инспекцията по труда, касовият апарат, виж ти, се появява мистериозно, сякаш винаги си е бил там, и на края на проверките изчезва също така мистериозно. Допълнителната и невъзнаградена работа е мотото на Топ Сийзън ООД, а посмееш ли да се оплачеш следват слова, целящи сриване на самочувствието до основи и така любимата на Ясен - ГЛОБА. Приятна работа в Топ Сийзън ООД.

Организирала съм езиково обучение по немски език за служителите на фирма Топ Сийзън ЕООД. Всичко беше много коректно относно заплащане и работа. Хората, кото работят в тази фирма са коректни и съвестни.

Фирмата е ок. дотук не съм чул от познатите ни да има проблеми с работодателя

Аз съм клиент на фирма Топ сийзън ЕООД и съм с изключително позитивни впечатления от фирмата. Ясен Моллов е доста професионален в това, което прави.
Също така синът ми работи в тази фирма като спортен аниматор в хотел Хризантема.
Предлагат много добро заплата на младежите, храна спане и всякакви възможности за забавление докато работят.
Работният им ден беше с различна натовареност, но доста често синът ми получаваше почивни следобяди или вечери.
Чувал съм, че има разговори на висок тон, но къде ли няма.

Ясен Моллов е коректен работодател. Нормално при проведено 2-седмично обучение да те изнервят въпроси "в колко започваме?", задаващи се в разгара на сезона. Хахаха стига де,мамка му,това е нелепо. Стаите бяха супер,хапвахме в ресторанта с гостите - 3 пъти на ден. Имаше неща за вършене и подготовки,също и репетиции, но за аниматор си трябват - повярвайте ми. Бях преди 3 години за пълно лято и сега 2017 отново. Парите си ми се превеждаха на дата,всичко както трябва.