Топ Сийзън ООД /img/frontend/nomap.png"

Топ Сийзън ООД

И отново продължават фалшивите мнения на "работещи" за Топ Сийзън или вътрешни хора на сем.Моллови! Единственото хубаво в тази фирма са колегите - млади, енергични, кадърни хора, които обичат да бъдат аниматори, но г-н Ясен Моллов съсипва всякакво желание да си вършиш работата, да не говорим с живот и енергия! Ежедневни спорове на висок тон, обиди (некадърници, малоумници, идиоти и всякакви подобни клалификации). И като добавим интригите, които не веднъж г-н Ясен Моллов върти между екипите си(докаателство, за което, е и последният коментар) - това е работа "мечта"! Но хората, върнали се втори сезон при този човек са двама,трима от 20-25 аниматора за сезон - фактите сами говорят!

Тъй като и аз съм служител от този сезон не мога да не изкажа мнението си! Колегата, който коментира по-долу е един сърдитко, който нямаше угодия. Той и неговата приятелка бяха нон-стоп с претенции. В този хотели искали, в онези не им харесвало и както той сам пише, че е човек без опит предствете си картинка. Беше сигурно , кой е писал първия коментар. Антон заявяваше колко съжалявал за командировката си, а сега много се радвал. Явно има да се изяснява със себе си! Аз като прочетох мненията на всички бивши колеги с дългогодишен опит какъв им е стила, позицията и реализацията в живота, ми става ясно кое мнение е миродавно! Хора много и различни, но определено написаното от последните две мнения е доста разкривено! Аз също мога с много големи подробности да опиша ситуациите. Ясен не е обиждал родителите на никого, заяви му, че родителите му като цяло нямат работа в обектите и той какво очаква да им постели червен килим ли? Ако това е обида, аз съм трамвай! Другото описано са само измишльотини на едни деца! За Милена мога да заявя, че е доста умерен човек и като цяло освен по работа и в работния процес( само за да ни е от полза със съвет и помощ) тя не контактува с нас. Ако някога тя нарече някоя колежка така сигурно ще има защо. Аз не съм чула подобно нещо от нея. Но пък бащата на Наталия й се обади пред мен, за да каже какви приятели имал и как щял да уволнява охраната на дискотека Лазур, защото не се държали добре с него и дъщеря му, а те дойдоха от там да работят в хотела. Глупости, глупости, хора без работа много! Погледнете се отстрани! Хората им осигурили условия, те плюят! Антон и приятелката му прекратиха договорите си, защото просто вече на хората им омръзна да си хабят нервите с тях! Като факт ще добавя, че приятелят им Георги не ги подкрепи тогава и те го нарекоха страхливец! Аман от сърдитковци, принцеси и хейтъри!

Името ми е Антон Ангелов и работех за конкретната фирма през лятото на 2017 година. За мен това беше първата ми работа и като всяка първа, бе тръпка и то много голяма. Всичко изглеждаше наред поне в началото, докато не се появи господин Ясен Моллов. Мога да споделя, че в началото се опитах да го харесам, въпреки всичко което се говореше за него, но в последствие разбрах, че господин Моллов е наистина един голям инат, мъж който обича да вика срещу служителите си и да ги обижда с какви ли не нарицателни като "идиоти"; "малоумници"; "за нищо не ставате глупаци" и т.н. Никакво отношение не получих от негова страна, дори и когато аз самият се опитах да се държа мило и коректно само и само да мине деня и да мога да се отделя от този човек. На всичкото отгоре говореше и глупости за родителите ми, подигравки от сорта на "баща му сигурно е криминален" и "да им постеля освен червен килим като дойдат". Когато се опитах да ги защитя, както всеки би пробвал, получих и първото си уволнение.
Интриги се плетяха постоянно и самочувствията на служители се сриваха пред очите на мен и колегите ми. Единствено подигравателните усмивки на Молловите стояха на преден план.
Доволен бях единствено от командировката си и от създадените приятелства с колегите ми.
Не останах доволен от това, че първият работодател за когото работех, се оказа едно голямо и недорасло 41 годишно момче, чието забавление беше да се подиграва и да се опитва да направи глоби по всякакъв възможен начин. Също така да не забравим и за така нареченият касов апарат който мистериозно се появяваше в дните на проверки от инспектората.
Не съм доволен от Ясен и Милена Моллови, но който иска да види какво е страх от поредните разговори на повече от висок тон, обидите и дори физически заплахи, като "да не си изядеш шамара", която получих в последният си работен ден.
Желая чистосърдечно късмет на хората, които искат да пробват тази удивителна работа, но се замислете дали ще се доверите точно на тези работодатели.

ииии така време е и аз да кажа за какво става въпрос...Когато стъпнах за пръв път в тази фирма всичко беше уникално дали работата или Милена, Ясен абе шефове и работа мечта, но след седмица всичко свърши. Започнаха изведнъж с обиди, глоби (измислени от ДУПЕНЦЕТО си) и какво става ти работиш за 15,20 лева на ден и Ясен Моллов идва и ти казва 20 лв глоба щот пак му се е развалила колата или трябва да замине на почивка със семейството си и му трябват пари.Ахх, Ясене може би тази година пак ще има балъци, който едва ли ще се питат “абе защо няма стари аниматори тук, а са само некъдърни дори нямащи 18 години деца” а може Диляна пак да е там защото май ти е от родата , хах. Е, няма да имаш стари и обучени АНИМАТОРИ защото не получавахме никакво уважение нито от жена ти, нито от теб. А за Милена какво да кажа.....думите са малко за нея..дали не е обиждала аниматорките си думата “КУРВА” или внасяща интриги постоянно.Засрами се жена на години си с деца гледай ди живота и по-малко злоба. има още какво да кажа, но няма да ми стигнат дни за да кажа истината за тази фирма и най-вече за Ясен и Милена Моллови.

Работих в тази фирма няколко поредни лета и след всяко изминало лято се чувствах все по-отговорна и уверена. Помогнаха ми да превъзмогна страха си да разговарям открито с непознати и ми помогнаха да се чувствам по-уверена в нещата, които правя или казвам. Научиха ме да се забавлявам и успешно да предавам положителните емоции върху другите. Научиха ме как да работя в екип и да разчитам и на други хора и да се уча от всяка грешка с цел продължително развитие! Прекрасна възможност за млади хора с желание за работа, забавление и запознанства. След толкова време, аз все още общувам с повечето от колегите си и с удоволствие си припомняме общите ни спомени, които нищо друго не може да замени.

работих 2010 за фирма Топ сийзън Еоод и никога не е имало проблеми със заплащането. забавяне да на 20 число на следващ месец. Работата беше забавна иприятна

Имах възможността и ценният опит да работя в "Топ Сийзън" в рамките на няколко поредни сезона. Като част от компанията успях да науча много за ценности като фирмена политика, структура, управление на хора и проекти. Успях да изградя и усъвършенствам много личностни и професионални качества, за което съм благодарен изцяло на мениджъра Ясен Моллов, работната среда, колегите и гостите на хотелите. "Топ Сийзън" е нарицателно за фирма с добре изградена система на работа, правила, ред, дисциплина и всичко това я прави успешна и конкурентна на пазара. Не може да бъдеш име и нарицателно за качество ако нямаш високи изисквания и стандарт, като зад всичко това седи дългогодишна практика, опит и професионализъм. Винаги съм получавал това, за което съм се договарял до последната стотинка както и много други нефинансови стимули, облекчения и привилегии. Работата е баланс от забавление, но и отговорност да си свършиш приетите задачи и задължения. Ако нямаш вътрешната нагласа и мотивация в самото начало не считам, че за това вина има компанията или някой друг.

Здравейте,ще започна от там, че благодарение на Ясен и Милена Моллова аз се изградих като организиран, отдаден и сериозен човек! Никога не съм била ощетявана откъм заплащане и никога не са се държали с мен зле незаслужено! Хората, който пишат че им се крещи във фирмата и са глобявани лично аз смятам, че го заслужават .. Ставала съм свидетел на ситуации в които мои колеги ги мързи, въртят се без да вършат нищо и не спазват правилата, които Топ Сийзън изисква! Да си аниматор не е за всеки..За да си топ аниматор със сигурност обожаваш да танцуваш, да говориш с хората и да се шегуваш на ниво с тях, за да си топ аниматор трябва да си във форма и да не се влачиш в района на хотела който работиш, все едно си опериран от апендицит (всички тези хора, които пишат тук, че им е крещено и т.н. са именно с такъв профил) ..Аз бях аниматор в тази фирма и работех много, репетирахме на сцена и подготвяхме шоу програми на световно ниво и смея да кажа , че това е един от най-якия период в живота ми...трамплин в живота ми който е сега!! Хората които минаха през екипа ни за този период бяха много, но си тръгваха само поради едни и същи причини...мързел и такива, който бяха прекалено затворени и срамежливи. никой никога от сем.Моллови не е накърнил някого само защото така са решили.Ще заключа със следното...Преди да станете аниматор се уверете, че имате данните да бъдете такъв..парите за които говорите сами ще дойдат! Приятен ден!
Обичам ви, Милена и Ясен!

работех при Ясен и Милена Моллови лято 2016/2017. Научих се на колективност, увереност и уважение. Изкарах си супер. Дневната и съответно вечерната програма бяха доста интересни и забавни. От друга страна, екипът ми беше супер и това доста помогна за правенето на различните дейности.Никога не съм имал проблеми със заплащането даже напротив получавал съм и бонуси

Замених голяма международна компания за анимация с Топ Сийзън като работодател именно заради свободата да работя в по-динамично развиваща се фирма с повече права и възможности отколкото във въпросната международна компания. Застанах зад Ясен Моллов като изградено име на професионалист в областта. Мога да споделя, че имах по-големи отговорности в Топ Сийзън, но и признанието към работата ми беше по-голямо. Като запазена марка на Ясен Моллов (управителят на Топ Сийзън ООД) мога да окачествя креативността, с която подхожда към работата си и е способен да превърне сурови идеи в грандиозни увеселителни програми и атракции. По времето, в което бях служител на компанията, имаше атракции и програми, които нямаха аналог сред конкуренцията. Свидетел съм на изграждането на един нов вечерен танцов спектакъл, специално създаден за и финансиран от Топ Сийзън.
Имам многогодишен стаж при различни работодатели и в сравнение мога да кажа, че Топ Сийзън е компания, която държи на дисциплината и лоялността, но за разлика от други български работодатели, тези качества се стимулират финансово. Имаше в екипа ни колеги, които бяха дошли с нагласата за вечен празник и да се наслаждават на едно безкрайно лятно приключение, което уви няма как да се впише в стриктните изисквания на хотелите, в които фирмата оперира, и които очакват положителни резултати в отзивите на гостите си - резултати, които идват само със здрава работа и отдаденост! А ако човек подходи към работата си професионално - удовлетворението не закъснява! Мога да дам редица примери - отношението на гостите към аниматорите; възможността да се храниш безплатно "на корем" на места, които обикновено човек не би могъл да си позволи; възможността да усетиш признанието на публиката след една добре изпълнена шоу програма; и т. н.
Топ Сийзън е школа за хората, които могат да оценят тези възможности