Топ Сийзън ООД /img/frontend/nomap.png"

Топ Сийзън ООД

Работих за фирмата през сезон 2013/2014/2015/2016. Всичко започна с двуседмично обучение, желание и мотивация за работа, добро първо впечатление. Заех позицията Детски спортен аниматор. Справях се добре, имах и голямо желание за работа. Обичам да работя-още повече нещо, което ми харесва, а анимацията за мен е най-приятната професия. През първата година научих доста неща от старите обучени кадри и успях да взема колкото мога от тях, без никой да ме кара или изисква това от мен.

Следващите два сезона се върнах като тиймлидер на Хризантема и Бургас Бийч. Имах стимул да работя, заплатата ми всеки сезон се повишаваше, бонусите също. Добрата работа се градеше на компромиси, разбиране и уважение. След това зимата на 2015 благодарение на опита си във фирмата и чуждите езици, които владея бях аниматор на Канарските острови, но имах желание и финансов стимул да се върна и развия още по-добре.

Сезон 2016 беше най-хубавият за мен и бенефисен, бях на най-високата длъжност Мениджър Анимация, като ми бяха връчени всички хотели в Сл. бряг, барове/дискотеки, счетоводство, качество на работа (доста отговорности имах). Успявах да запазя баланса в екипа според мен и да държим нивото на качеството, въпреки че имаше много нови колеги, които тепърва навлизаха в Анимацията и трябваше да учат много. Не всички бяха мотивирани както мен в началото, но тук вече идва въпроса с какво желание вършим дадена работа. Научих много от принципите на Ясен, в които се убеждавах след всяка ситуация, в която изпадахме, но винаги намирахме начин да се справим.

Относно заплащането всичко е било в граници. Винаги навреме и толкова колкото сме се "разбрали". Всеки от нас си държеше на думата.

За четирите си сезона във фирмата се запознах с много хора, стараехме се да съчетаваме удоволствие с работа до колкото е възможно и да разпускаме вечер с гостите на бар/дискотека. Да имало е трудни моменти, понякога караници, но винаги сме успявали да стигнем до консенсус, осъзнавайки трудния сектор, в който работим и динамичната обстановка. Жалко е, когато се помни само лошото, лошо има навсякъде по Черноморието, но съм сигурен, че има и по-лоши. Имали и много хубави моменти заедно, тийм билдинги и почивни вечери.

Аз лично работя в момента в Гугъл Мапс и смятам, че придобитите умения и начин на работа и ръководене на екип, които съм научил през сезоните в анимацията ще са ми винаги от полза, навсякъде. Няма да споменавам модерация на шоу, работа с техника, организираност и точност в работата, прецизност, професионализъм.

Благодарен съм за наученото от тях, за хубавите и трудните моменти, защото от всеки един съм си вадил ползи и поуки, за прекрасните колеги, с които имах възможността да работя и доверието и приятелствата, които сме изградили в процеса на работа. И все пак това си е моето мнение, но също смятам и че има ли желание-има и начин, няма ли желание-няма смисъл.

"Няма не мога, има не искам!"

Успех на всички,

Александър Н.

Ако досега не сте работили във фирмата, прочетете статията https://www.google.bg/amp/s/georginedelchev.com/2017/05/24/rabota-po-moreto/amp/
Да се смея ли, да плача ли?

Много лъжи има в тази фирма, а тези нови заплати 1000 лв или от сорта изобщо не се лъжете дори и до 600 понякога не стига ,хахах пари от дискотеките няма да видите, пари от със закъснение и по-малко заради глоби измислени от Моллови. Пари няма ако искате да сте аниматори няма смисъл да сте в тази фирма.Ще сте обиждани, че за нищо не ставате, няма да искат да ви гледат...мога да говоря много дълго за Моллови, но са толкова прости и двамата, че за нищо не стават мислят си, че праеят пари на децата на гърба дето се лъжат да ходят :))) но един ден всичко се връщаааа

Така, както винаги се пишат простотии от сем. Моллови и рода, за да се замаже положението колко е зле всичко всъщност. Фактът, че сте заплашвали едва ли не служителите си да напишат добро мнение тук, иначе няма да си получат парите, е достатъчно ясен знак за това какви сте смешници и как само си правите ебавка с хората. Но спокойно - Господ забавя, но не забравя. Всичко се връща :) Колкото и глупости да пишете да убедите хората, че ставате за нещо, това, че всичките ви служители са деца на по 16-19 години е достатъчно красноречиво, за това, че не струвате.
Преди да дойда да работя при вас, съм работила също, макар и само една работа. След това на още две места съм била. Ами само при вас го имаше това отвратително отношение и втълпяване, че служителите ви са некадърници. На другите места дори и да съм имала пререкания с шефовете си, не съм получава подобно отношение, както и такъв брутален и нагъл опит по всякакъв начин да ме прецакат.
Май причината не е в мен?

интересни работи има тук за тях - http://viwright.com/9fXO

АЛЕЛУЯ...

Бъди щастлив, анонимни приятелю!
Топ Сийзън е коректна фирма с добри работодатели-Ясен и Милена Моллови. Дори приятели,което за сезонна работа е рядкост.Няма забавено плащане,осигурено е спането и три хранения в ресторантите + допълнителни парички за по-усърдните. Успех!

Диди,ако беше ходила на часове по български и литература,вместо да занимаваш чужденци по басейните щеше да разбереш правописа ми.Колкото до анонимноста,то никой не може да е сигурен и в твоето име,нали?Пишеш,че си настоящ служител...може би ти плащат и през зимата,за да не те загубят като ценен кадър за догодина..хаха...моля те..пишете по-подготвени!И моля Ви,не развивайте теорий,че подобна фирма и то с такъв предмет на дейност би ви подготвила за живота,освен ако поуката е да не работите никога в подбни фирми...

Написала съм някои,не всички бивши. Ако претендираш,че си с висок интелект-нямам нищо против. Винаги има някой по-кадърен, интелигентен и т.н.(и разбира се анонимен) :) Но при такива претенции, с този правопис някак не ми се връзват нещата. За мен и за теб реализацията е възможно(и най-вероятно е)да са две различни неща.Както и за всички четящи тук. Не казвам,че имам мега реализацията,а че доста неща научих и се изградих като човек. Което ми дава силата и възможността по-лесно да гоня целите си и именно въпросната РЕАЛИЗАЦИЯ. Такава-каквато е за мен.Както и да е. Ти не си тема на разговор тук като цяло, а фирмата и коректността им. Thumbs up и за двете!

Здравейте и от мен.Нека да започна така за колеги няма какво да кажа 6+ наистина намерих едни добри приятели от цялата тази каша в която се забърках.Но ако говоря за работа да признавам хареса ми да работя като аниматор, но при Ясен и Милена не и никога повече. Психиката на мен и моите колеги и най-вече нервите ни се съсипаха за цели 2,3 месеца. Дали са били подигравки защото на Ясен това му е най на сърцето да се подиграва на персонала му, а с какъв акъл и аз не знам, но ти пожелавам някога така да се държат с децата ти както ти се държа с нас. Пълен изрод, ритал е столове, крещял е и още какво ли не и само недей казва,че не си го правил защото ще предизвикаш злобата на целия ти недоволен колектив и повярвай ми има какво да да видят хората и най-вече да чуят " смиреният" Ясен дето бил кротък като агънце.Е, да ама НЕ. Престани да обиждаш колегите ни Антон и Наталия и всички други, които визираш в анонимните си коментари. И стига се моли да пишат и да те защитават.А въпросният Теодор Т. браво ти падна ниско, Ясен те заплаши, че няма да ти изплати цялата заплата и ти като мишка пишеш коментари да го защитиш...ама Ясен май не знае, че има съд за тази работа, а когато има доказателства думите са излишни. Така че дай да спрем до тук, че филма е доста голям. а на Милена мога да и кажа само да го..... и сама да си сложи на точките каквото пожелае