Пи Пи Ди България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Царигрардско шосе 115Г Мегапарк&markers=София,бул. Царигрардско шосе 115Г Мегапарк

Пи Пи Ди България ЕООД

Ето конкретно мнение от 2016г( за тези, които няма да стигнат до 4-та страница):

"Заплатите зависят от отдела и позицията. Масовите обслужващи длъжности като ИТ съпорт, финансови специалисти, HR рекрутъри са около 2х. чисто, плюс-минус, като може да варират от 1.6 до 2 и малко (нет). Ако си мениджър/SR или кандидатстваш за по-квалифицирана позиция, ще е повече. Най-големите пари са в медицинската част, със съответната диплома. В момента май има няква тенденция да смъкват плащането. Бонуси има в края на годината, като не очаквай чудеса, освен ако не си в мениджмънта или по проект. Увеличението на заплатата е символично на годишна база; или малко по-прилично при смяна на позицията. С толкова много персонал, бонусите са под въпрос всяка година.
Това е ориентировъчно, твърде много отдели и йерархия, за да знам положението във всички отдели. Като цяло, плащането е добро за това, което се извършва. Друг е въпросът за нервите, които ще похабиш. В един момент заплатата вече няма как да те задържи."

Може ли да кажете какви са заплатите на Regulatory Affairs Specialist?

Здравейте, бих искал да попитам актуалното ниво на заплатите за финансов отдел mid-senior level.
Моля да бъдете конкретни, а не просто парите са добри, защото аз съм с високи изисквания какво са "добри пари".

Здравейте бъдещи кандидати,

ППД е доста добра фирма но за съжаление под българско управление запада бавно и сигурно, хората които провеждат интервютата са напълно неграмотни и неадекватни. Не вярвайте на срокове и обещания,защото всичко в последсвие е некоректно и не вярно , не си губете времето с тази фирма.Очакват добро ниво на английски език но всъщност самите те не го говорат достатъчн добре и на интервютата си личи . Самите хора там са доста затворени и средата не е добра. Осветлението ви вади очите и сте като в парник . Обещавах да се свържат с вас в срок от 2 седмици и не го спазват свързват се след 1 месец и повече.

Лично мое мнение и препоръка към хората кандидастващи за там е да не си губят времето.

Успех !

Господ да благослови България !

Бях на интервю в PPD преди близо 3 месеца. Бях уверен, че ще получа обратна връзка до 2 седмици. Не получих такава, но ми се извиниха за забавянето и от тогава ни вест ни кост от тях, както се казва. Дори да не са избрали мен смятам, че е несериозно да не се удържа на думата, особено за нещо толкова елементарно, което изисква 2 минути усилие. Това демонстрира или лошо отношение или високомерие, което и в двата случая говори зле за HR отдела им.

Здравейте, наскоро бях на интервю за базова позиция там. Направи ми впечатление изключителния мекия диалект, който говореха 4те госпожи, които ме интервюираха.
Имате ли идея, от коя дълбока провинция произлиза тази фирма? Мислех, че е аутсорсната на някоя чужда.

Също се стреснах от всички въпроси свързани с това какви конфликти имам с колеги и как се карам със съпруга/съпругата си. Направо бяха супер неадекватни, много интересно какво общо има със загубената им позиция, която предлагаха.

Не на последно място, въпреки голямото самочувствие, което демонстрираха, една от лелите така се беше изпотила и омирисваше цялата стая, в която седхяме затворени повече от час, направо ми се догади накрая без въздух. Уникално интервю! Не бих стъпила повече там.

Парите са доста добри за работата, но зависи в кой отдел сте, защото има и такива, в които ви съсипват психически. Колегите са млади, но изключително зомбирани, офисът е горе-долу приятен, задължително по цял ден се стои на светнати луминисцентни лампи и това ви кара да се чувствате като зеленчуци в парник. Мениджърите са по-скоро посредствени и се опитват да промиват мозъците на служителите. Не се говори в офиса и се правят забележки и се ескалира постоянно до HR и мениджър и ви се трие сол на главата, ако сте от по-шумните. Повишават се само по-стари служители и се тачи подмазването и създаването на впечатление, че се работи, а всъщност се виси в интернет. Има любимци, които са с повече привилегии от останалите, което е много грозно и създава едно прикрито напрежение. Иначе открити конфликти няма, за добро или зло. Изобщо, цари една грандоманщина, всеки се бие в гърдите, че върши нещо, всеки е ПРЕПОРЪКА (затова и супер трудно се влиза във фирмата..), всеки гледа да е по-нисък от тревата и да скатава, за да си пази местенцето.
Ако сте малко по-интелигентен и търсите място, на което да се чувствате добре, не ви препоръчвам PPD. Но ако сте от село и ви интересуват парите - това е вашето място. :))

Бихте ли ми казали какво представлява писмения тест за чужд език (различен от английски). Отворени или затворени въпроси?

Здравейте, аз съм бивш служител на PPD. Преди време бях на стаж във финансовия отдел. Като цяло колегите са странни, но повечето са усмихнати и добронамерени. От към заплащане, лично аз не мога да се оплача. Фирмата дава едни от най-високите заплати за стажантски позиции, а и не само. Офисът е доста приятен. През първите два дни се провежда общо обучение, а след това ни разпределиха по екипи. Доволна съм от опита, който придобих там. Силно ви препоръчвам фирмата като коректен работодател. Изборът е изцяло ваш.

Бихте ли ми дали информация какво е ориентировъчното заплащане за длъжността Medical Information Associate Level I?