Белла Хранителна индустрия / БЕЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 101&markers=София,бул. Цариградско шосе 101

Белла Хранителна индустрия / БЕЛЛА България

Ще си позволя да спестя пикантните подробности около служителите на средно ръководно ниво в компанията в Ямбол - тяхно право е да се държат унизително с колегите си и да обвиняват всички останали за собствената си некадърност.
Искам просто да се обърна към онези млади и интелигентни хора, които си търсят работа и са готови да направят компромис със себе си, само и само да се присъединят към една от най-популярните компании в страната. Мили хора, недейте да си губите времето там. Не се подлъгвайте по лъскавите реклами, с които облъчват потребителите всяка вечер от телевизионния екран. Няма да ви допадне, или направо ще ви отврати заплащането, атмосферата на работа, мръсотията, долните интриги, стреса, който колегите ще ви причиняват ежедневно!
Дано да съм бил полезен!

Ако решите да станете стажант отдел финанси - НЯМА СМИСЪЛ! Само ще си загубите времето и парите и ще четете списания МЕТРО. Никой на нищо НЯМА да ВИ обучи или покаже ;) :(

Няма по олигофренска фирма за работа,началника на цеха е с 8-ми клас жена му е там зет му шурето му и така на всеки с ръководен пост влезеш ли през портала вече не си човек за началниците почват да те навикват и постоянно ти натякват че си боклук а като вземеш заплатата и ти се плаче няма по - малки заплати никъде другаде в региона глоби за супер измислени работи скоро може и да сложат 10 лв входа на портала за да влезнеш да работиш НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ НИКОГА ПРЕЗ ЖИВОТА СИ !!!!

Здравейте лично аз работих 2010 гогина в Белла като търговски представител в бургас и бях много доволна ,напуснах защото трябваше да замина за Англия,но ако не бях заминала щях да си остана там дълго време,бях търговски на Екс-Ван и ми беше много добре заплатата ми беше 200 лева ,но взимах 1 процент от оборота на месец които беше около 60000 и плюс това зимах процент и от други стоки които разнасяхме и така общо на месец минимум зимах около 800 лева а лятото 1100-1200.Супервайзора ми беше много готин човек,направо много хубаво ми беше там.

И аз също бях поканен за интервю,казаха ми адрес,всичко точно,но на този адрес имаше само апартаменти без номера,никъде не пише Бела или каквото да е било.Обадих им се и ми викат ,че нарочно се били криели и затова не пишело нищо,а пък ми казват апартамент 12 - аз от къде да знам кой е 12,след като не пише нищо,а и в съседните офиси никой не е и чувал ,че там били Бела България.
Доста съм разочарован най-малкото от това,че половин час обикалях около блока и си изгубих времето .

Ако искате да не виждате семейството си, да ви глобяват за щяло и не щяло, шефове да са ви хора с начално образование и да ви тъпчат ежесекундно - там е мястото!!!

Още се чудя какво ме накара да започна в тази фирма-недоразумение, не стига че ужким си на 40 часова работна седмица, а работим и в събота, осигуряват ни на някакви мижави пари (останалите се дават в пликчета!), а се бием в гърдите че сме най-голямата фирма в хранителната индустрия в България и собствениците постоянно купуват нови и нови предприятия. Всеки от нас се чуди как да се измъкне, как пък компетентните органи си затварят очите какво става с пълните осигуровки на над 3000 служителя и работника? После не ще вдигат пенсионната възраст, а ще работим до края на живота си... само не го правете в Белла!

Подкрепям написаното от Млекаря, вероятно е бивш млекар. Верно е, че предпочитат да плащат глоби на инспекции и пододбни институции, но не и да дадат парите на работещите. Извода - полагат максимални усилия на човека да му е гадно. И само с хора с такова мислене оставиха и се обграждат с такива.

До скоро работех във Фама сердика, една от последните фирми които Белла България купи. След като ни купиха ни предлойиха да останем да работим при тях, но при много по-лоши условия от тези досега, въпреки че по закон са длъжни да запазят същите условия както и преди покупката. Повечето от нас отказаха и те бяха принудени да ни съкратят, но така и не ни преведоха полагащите ни се обезщетения.  Въпреки всички жалби които писахме до онспекция по труда и взетите от тях мерки ( Актове предписания и т.н.) до момента парите не са ни преведени. постоянно се опитваме да се свържене с някои от шефовете , но те са неоткриваеми, а когато успеем да се свържем отговорът е един "пари няма". Ще ги съдим до последно, но защо е необходимо това? Имат пари да купуват фирма след фирма, нови камиони и бусове, а нямат пари да платят заплатите на една шепа хора. Съветвам всички да стоят далеч от Белла България и всички нейни фирми. Там е ад. Много работа, мизерни усливия, осигуровки на тъмно, и накрая като решиш да напуснеш така и не си получаваш парите.

Здравейте, пазарувам редовно от продуктите произвеждани от "Бела-България" и съм много доволен от тяхното качество -особенно от маргарините произвеждани в Бела. Имам 20г. в маргариновото производство на марката Калиакра- докато производството беше в България и маргарините бяха като качество на ниво - но след като производството беше преместено в Румъния, моето лично мнение като специалист в тази област - Безпорен лидер на пазара в България е "Бела-България" за което искам да поздравя целият екип на "Бела"и да посъветвам всички които не разбират от маргарин да си купуват само марката Бела!И накрая бих добавил ако в Добрич се открий маргаринов цех на Бела веднага бих кандидатствал!