Белла Хранителна индустрия / БЕЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 101&markers=София,бул. Цариградско шосе 101

Белла Хранителна индустрия / БЕЛЛА България

Кандидатствам за работа в Белла - поддръжка . Може ли информация за цеха в Костиево, какви са условията за работа и заплащането. Благодаря предварително

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Някой има ли впечатление от условията и атмосферата на работа при параджиите/огнярите в цеха в град Пловдив(кв. Коматево)Благодаря предварително!

Някой може ли да сподели мнение за позицията младши еколог в Пловдив?

За Пловдив има обява за еколог- някой може ли да сподели мнение? Отношение, заплащане, колектив...

Хора в Пловдив е страшно...Бях там за около два месеца, кандидатствах по обява на Белла за търговски представител-ексван, но по настояване на супервайзора бях назначен като шофьор към "Пролет"-Пловдив.Бяхме двама, пича, който трябваше да ми е супервайзор ми бясни, че поради проблем с липсата на хора ще се наложи да поработим така и после когато нещата се оправят ще премина на длъжността си, а още по-късно придобивайки опит и знания ще стана присейлър...Грабнах идеята, повярвах и тръгнах.Този супервайзор беше...думата, която търся май е-Баща...страхотен професионалист, интелегентен и със страхотно чувство за хумор(мака и зъбат понякога).Показа ми всички магазини, обучаваше мен и още една колежка едновременно неща, които не подозирах, че съществуват.Някакви стъпки на посещение, убедителни продажби и т.н.т.Всяка сутрин декламирахме наученото от предния ден и тогава тръгвахме.Беше страхотно и си викам:Ха тук ще става работата...Да, да ама НЕ...Оказа се, че недъгавостта и низостта на хората, които трябваше да осигурят подкрепата за продажбите на Белла България е по-силна от уменията и желанията, настъпи пълен хаос със стока, товаро-разтоварна дейност, счупени ванове, не работещи охладители и безброй още неща...Още цял месец търпях заради супервайзора ще напиша само инициалите, защото пиша това спонтанно и не съм искал разрешението му, та това е Т.С. наистина можещ мъж, строг,взискателен, но когато кажеше нещо то ставаше и той го можеше.Ходихме на някакво обучение за продажби и там видях, че всичко казано от Т.С. е същото, но по-възприемчиво за мен като никога не работил такава работа.Пак повярвах, останах още един месец, но...си тръгнах без да се обръщам!Наученото макар и за краткото време ми даде възможност бързо да започна работа и му благодаря на Т.С. от все сърце!Ха!Да не забравя имах да вземам заплата от "Пролет" и се опитаха да ме прецакат с времето и парите, но им дадох възможност да си помислят и те се поправиха!Малко по-късно разбрах, че и Т.С. е напуснал, та си мисля тези високи мениджъри знаят ли въобще какво става с Пловдив???Пожелавам и да разберат, но да не се поддават на лъжи и подвеждане!

Преди време кандидатствах за работа при тях, но предпочитам да не се бях занимавала. Спомените са ми бледи, но едно момче ми се обади да ме покани на интервю с думите, че много им харесала автобиографията ми, на интервюто една гадно гледаща жена ми разправя точно обратното, че нямам изобщо нужния опит. И това се намира в една много лицеприятна индустриална зона, доста отдалечена от центъра. Пътувах 1 час с автобус, за да получа в края на седмицата имейл Sorry letter.. Не отговарям на профила. Позицията беше свързана със системата по качество. Работодателя си е в правото да не те избере, но при тях нещо се получи голямо разминаване и разкарване на хората. Не бих кандидатствала там дори и за друга позиция.

Ще споделя лични впечатления за няколко свързани фирми-Белла България , Пик.ко София, Алимко, Регионални складове, Ригана България, Белла Ямбол.

Собственик за който голямо изкушение са хубавите жени.
Неприятното е, че след това трябваше да се работи с тях. Голяма част от „любовниците“ остават на високи позиции в тези няколко фирми и дори са си приятелки.
Една изградена империя през годините(с активното участие на силните на деня-Г.е.р.б) сега е на кръстопът, загуба на пазарни позиции, засилваща се конкуренция(защо се получава?) и вероятно смяна на собственост или контролиран фалит.
Лошите активи се пренасочват към свързани фирми и така финансовите резултати се манипулират.
Белла – Липсата на вкус е видно още от самото обзавеждане в централен офис.
Следващото важи за всички компании.
Аругатното и некоректно отношение на собственик и ръководни кадри с партьори и служители през годините роди много злоба и същото отношение. Неуспешните бизнес начинания за 10 години са редица, реално липсват успешни примери.
Обявите за работа са фиктивни, наемат се само роднини, приятели и подобни със съмнителни професионални качества. Разликата е, че преди години също работеше подобна практика, но тогава тези хора заемаха ниски позиции и там оставаха за поне 1-2 години, вече не е така. Има и малки изключения, но това са позиции на които текучеството е голямо, условията лоши.
Заплатите се изплащат редовно, осигуровки пълни.
Бонусна програма няма за всички, има за избрани и са сериозни суми. Хора на една и съща позиция имат разлика в заплащането в пъти, едни нямат дори и служебни коли, но други имат служебно/лични висок клас.
Социален пакет липсва, а където го има е минимален, само с купони за храна.

Гласувано е голямо доверие на няколко човека във всяка една от тези компании, недосегаеми – до пенсия. Те са си изградили структура от удобни хора под тях, за да няма неприятни изненади и така функционира тази семейна структура.
Развитието в тази структура е химера. Ако някой има качества и реши да ги покаже вече, става неудобен и не след дълго вече не е служител.

Ако проявявате интерес към сферата на дейност (ХВП), много по-добри условия предоставят конкуретните фирми, а в почти всяка една от тях има бивши служители на Белла/Пик.ко и другите.

В медиите има наложена цензура, възможно е този коментар да остане за кратко време.

Какви са заплатите в отдел Финанси ,в Ямбол?

В цех"Орехите" положението е плачевно. По- долу четох коментарите за звено видеонаблюдение. Напълно съм съгласна. Понякога си измислят глобите за да изкарат някой лев, и като искаш доказателство за нарушението никой нищо не може да ти докаже. Другото което е, че цари пълен хаос и безхаберие. Има един Бисер дето се води началник цех, но е като призрак, никой не го забелязва....... Заплатата макар и малка ви я дават навреме, това е добре.Тези дни чухме, че ще махат депепето, която работила от четири години в цеха без предупреждение, за да наместят някаква връзкарка, която останала дълго време без работа и била приятелка с шефовете от Пловдив. От тук си направете изводи за сигурността на работното място днеска те има, утре те няма. Октомври месец търсиха хора, сега щяло да има съкращения. Уважението към работника е никакво, ако кодошиш колегите на началника си добре. Ако сте млади, не си губете времето там.