Белла Хранителна индустрия / БЕЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 101&markers=София,бул. Цариградско шосе 101

Белла Хранителна индустрия / БЕЛЛА България

Шофьорите са най-прецакани. Елза Маркова да разговаря с тях, за да разбере причините за текучеството.Иначе глобите са запазена марка за фирмата.

няма делник няма празник като рекламата всичко в кюпа все се работи

явно няма чуваемост все още се управлява по старому няма нач. който да се грижат за обикновения работник жалко цар далеко бог високо това е в тази фирма много жалко

колеги, шофьори не ходете да работите там след това ще сажалявате. аз лично изкарах 3м.не можех да видя семействотоси кара се денонощно.спиш по 4-6ч.обещават 1000-1200лв.но после почват глобите те така ограбват труда на хората.иначе няма как да се изкарат заплатите на паразитите който седят поцял ден на бюрата и неправят нищо. и накрая те изкарват некадърен.а няма кой да ти обясни нищо и да те въведе във работата

тази фирма е кошмар - много началници малко работници . Заплатите са ниски спрямо работата която се върши. На почит е шуробаджанащината и подлизурството. Всички са навързани - мъж , жена , син, дъщеря , любовница и така до 10-то коляно.Не ви и трябва да започвате работа в БЕЛЛА.

А някой въобще чете ли тези мнения,или просто си чешем езиците.Що се отнася до Белла България Холдинг.Голям холдинг,само,че глоемите началници не са на ясно какво става в производствените цехове,всичко се крие от тях.В тези цехове са поставени хора,които си нямат и на идея за нищо.Те гледат само собственият си интерес,а работника кучета го яли.Ако имаш някакъв хъс и желание за работа и развитие,стопират те още в зародиш.Глобите валят като майски дъжд.Глоба в порядъка на 100 лева е нормално в тези цехове.А заплатите са-нищожни.Колегиалността е на ниво,всичките сме в кюпа.

Работникът в Пловдивско служи за изстривалка в ръцете на хора с основно образование,заемащи ръководни места във фирмата.

само  мога да кажа че висшистите ги правят на нищо а правят началници с основно това е най пикантното което може да стане в тази фирма

някой знае ли дали наистина ще закриват млечните? нали сега започнаха!

Здравейте!
Кандидат съм за търговски представител в София, някой може ли да ми каже нещо повече.