Белла Хранителна индустрия / БЕЛЛА България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 101&markers=София,бул. Цариградско шосе 101

Белла Хранителна индустрия / БЕЛЛА България

Здравейте , кажете едно мнение за позицията Търговски представител - Модерна търговия ? Какви са условията, отношението и като цяло какво представлява работата. Мерси предварително

Здравейте.
До скоро имах добре мнение за фирмата, но мисля че това трайно се промени. Кандидатствах за работа на длъжността Търговски асистент. Интервюто премина гладко и бих казала доста добре. В отговор ми казаха, че задължително ще се чуем, за това дали съм одобрена или не, като ако съм одобрена ще бъда поканена на 2-о интервю. Такова обаждане не получих. Защо трябва да се обещава нещо, което не се спазва? По-късно разбрах, че длъжността за която съм накдидатствала не е толкова добре платена, колкото аз поисках, та дори и осигуровките не били на реална сума. Можеха да ми го кажат още тогава, а не да ме държат в илюзорна надежда и очакване. Изглежда името и положението на фирмите в България, не е това което трябва да е.

ЗДРАВЕЙТЕ.АЗ РАБОТИХ В ТАЗИ УМРЯЛА ФИРМА 40 ДЕНА И СУПЕРВАЙЗОРА СТОЯН МЕ ОСВОБОДИ ЕДНА СУТРИН БЕЗ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ С ДУМИТЕ ЧЕ ТЪРГОВИЯТА НЕ БИЛА ЗА МЕНЕ.ИЗКАРАХ МУ НАЙ-ЛОШИЯ ПЕРИОД ЯНУАРИ И ФЕВРУАРИ В СНЯГ И ДЪЖД И ТОЗИ ВЕЛИК НАЧАЛНИК МЕ МАХНА КАТО КУЧЕ.КОЛЕГИТЕ БЯХА МН ЗЛЕ.НИТО ТИ ПРИКАЗВАТ.ПО СТАРИТЕ СИ ГОВОРЯТ САМО ПОМЕЖДУ СИ И СА ВИРНАЛИ ГЛАВИТЕ ВСЕ ЕДНО СА ХВАНАЛИ ТОДОР ЖИВКОВ ЗА ТОПКИТЕ.А ПАК СА ЕДНИ ГРОЗНИ ШУНДИ И ЕДИН ПРОСТ СЕЛЯНДУР ДЕТО СЕ ИМА ЗА МН ОТВОРЕН.ЗА 500 ЛВ НА МЕСЕЦ НЕ СИ СТРУВА А И В СТАРА ЗАГОРА ЛЕКИ НЕ МОЖЕ ДА ПРОБИЕ ТАМ Е САМО КЕН И ИМА ОЩЕ 2-3 ФИРМИ КОИТО РАЗКАРВАТ ПРОДУКТИ НА БЕЛЛА.ПОНЕ ЗА СТАРА ЗАГОРА Е ТАКА ,ЗА ДРУГАДЕ НЕЗНАМ.ПОМИСЛЕТЕ СИ ДОБРЕ

Немога да разбера защо ни наематра после с лека ръка ни казват                  има други                                                                                             тъкмо викаш си намерих си работа и чао

Продавам дипломи за средно и висше образование. За повече подробности ми пишете на и-мейл KAMEN.STOYANOV @ MAIL.RU ( без интервалите между знаците )

Работата не е много трудна... даже никак. Има някакъв колвктив, но не и в пълния смисъл на думата. Истината е, че те третират като робот, изшълняващ нечии болни амбиции и никой не те пита какво е твоето мнение.

Здравейте! Не знам кой е писал поста за "саламите на корем" . позабавлявах се от сърце :)) Сигурно ще да е някой от тези, които ако ги изгонят от там и ще трябва да си копат картофките на село, щото друго не могат. Иначе относно работата и заплащането, двете неща не си съответстват. Има едно звено, видеонаблюдение, бъдете подготвени една седмица в месеца да работите за тях. Но имайки предвид, че във фирмата регламентиран почивен ден няма да видите, може и да успеете да заработите, та и за тях да има- и те са хора, и те деца хранят... Всъщност условията не са чак толкова нечовешки, все пак в днешно време човек се е научил да прави компромиси с някои неща, да се примирява с други. Подгответе се обаче, да понесете психическия стрес, защото той е в изобилие. Ако не сте склонни да ви тъпчат и да ви правят на глупаци хора, които са пъти по-некомпетентни от вас и не ви чувстват "удобен", то това не е вашето място.

Няма такова нещо ,че си плащаш част от транспорта.А това какви са ти осигуровките зависи на каква длъжност си .Ти какво искаш да си опаковачка и да те осигуряват на 1000 лв А саламите където ги  ядете без пари ,защо не ги споменавате.И малко ли са ти 2 почивни дни .Май не си видяла дебелия и много претенции имаш.?????

Здравейте всички желаещи да кандидатствате в Бела,които пък предлагат и Кен,Народен и тн.Фирмата осигурява на прага.От там може да добиете представа колко важен е за тях персонала.Една фирма уважаваща себе си и персонала си и искайки да се развива ще помисли за хората които работят в нея.Повечето фирми в българия осигурявт на по-висок праг само мениджърските си позиции.А с останалия персонал е осигурен на минимума което пък е безумие позволено от държавата ни.Заплатите разбира се не са високи даже никак и трябва да целувате земята едва ли не че ще имате трудов договор и ще почивате 2 дни.Та ако искате да работите без пари да сте осигурени на прага,и да плащате част от транспортните си разходи и да сте в стрес дали утре няма да ви освободят и да наемат друга съгласна жертва на тези условия.Избора е Ваш

некоректна фирма,некоректен пряк рьководител Георги Георгиев,след 6 месеца пробен период ни освободиха,а старите техници които правят най-големите гафове,пият по време на работа,разхождат се сьс служебни коли,никой не ги закача