Бългериън Ритейл Сървисиз /img/frontend/nomap.png"

Бългериън Ритейл Сървисиз

някой може ли да ми каже колко е заплататат там ???благодаря предварително

Заплащането не искам да го коментирам, все пак всеки има различно разбиране за добро или лошо такова, но най-общо-назначават те на 450 брутна ( 370 нетна ). Уважението липсва напълно. Докъто работиш като зомби....няма проблеми, но тръгнеш ли да напускаш - отнасят се ужасно с теб. Привилегии - карта за транспорт, 1 лв за храна и...здравно обслужване. Фирмена сигурност - има до някъде, но...всичко можеш да си изпратиш на пощата в електронен вариант.... Свободно време - вие преценете, от 9 до 6 вечерта ( или от 10 до 7 , зависи коя смяна си ), имайки предвид, че пътуваш до Младост 4....аз лично се прибирах към 8 ( първа смяна ) . Развитие....никакво. Стоиш си така....и това си е. Роб. Всичко останало е лична преценка, затова няма да давам оценки.
Иначе....не те остават дори да си тръгнеш спокоен....до последно те изнервят и те карат да работиш като луд. И има забрана да говориш... Ми няма какво да кажа повече. За млади наивни същества....ОК, но понатрупаш ли 6 месеца или година опит....нямаш работа там.

Sluchaino popadnah na pisaniata otnosno tazi firma i chestno kazano me grabnaha - te si zvuchat napravo kato drama v niakolko deistvia.

Ne che ochakvam niakoi da mi otgovori, no vuzniknaha niakoi vaprosi (taka de, to liubopitstvoto si e choveshko :))

Zashto ste ostanali tolkova dulgo kato e chak puk tolkova losho? To ne stana li iasno che ne ste za tam ot samoto nachalo? Kak vi ostava vreme i nervi sled tolkova tejuk trud da chetete i tvorite po-gornite romani?

Taka de

1 точка

Бивш служител съм. Изържах на мизерията 2 години даже и се правих на супервайзор малко. Това място е уникално по рода си т.е. Трудно би могло да бъде и по-зле. Скъсах си задника от работа през тези две години за да ми се изсмеят нагло в лицето накрая. На всичко отгоре нестига че робувах ами ме излъгаха и им работих като супервайзор 4 месеце без да видя стотинка. След тези 4 месеца дойдоха и прословутите годишни увеличения ХАХА.. За информация на тези които се чудят дали да постъпят там В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не се подлъгвайте. та.. като дойде април ме се изсмяха и ми вдигнаха заплата с цели 60 лв (бруто) за това че ме повишиха. Нещастници... отне ми точно 2 седмици да си намеря работа за повече двойно заплащане.. И знаетели какво за тези които толкова се натягат да защитят БРС - НЕ БЛАГОДАРЯ ! НЯМАМ ЗА КАКВО ДА СЪМ БЛАГОДАРЕН ЗАЩО ОТ ОТ МОЯ ТРУД ТЕ ВАДИХА ДИВИДЕНТИ А АЗ И ДРУГИ КОЛЕГИ ПРОДАЛЖАВАХА ДА МИЗЕРСТВА. ЛЪЖАТ ВИ ВСЕКИ ДЕН КАК ТАМ Е СЪЩОТО КАТО В ПОЩЕНСКА БАНКА - ТОЛКОВА СТЕ ЗАБЛУДЕНИ ЧЕ НЕ Е ИСТИНА. така, че продължавайте да си плетете интрижки, живейте с илюзията, че сте хванали господ за шнура работейки за БРС и обяснявайте колко велика фирма е докато и таксиметровите щофьори печелят повече от вас! Смешници!

Аз кандидатствам за раота като статистик.Как е там?Същото като в другите отдели ли е?Моля, кажете си мнението, Много е важно за мен

Хей:-) Привет на всички! Бивш служител съм на БРС. Напуснах без ясната прчина защо го правя. Нямах идея какво конкретно ще правя след това и все пак реших да рискувам. Оттогава-насетне преживях доста разочарования. Сега, обаче, съм щастлива. Да, щастлива съм! Защото си дадох шанса да разбера какво съм искала през цялото това време. Сега го имам! Пожелавам Ви да сте смели и искрени към себе си и да не се страхувате да постъпите така, както вътрешния ви глас ви нашепва, че е правилно. Понякога няма рационална причина, просто така трябва да постъпите. И ако трябва да съм искрена - БРС ми даде шанса да се развивам, да си задавам въпроси, да не преставама да търся. Повечето от хората, които работят там са упорити, способни и работливи, все добри качества, с които биха имали шанса да успеят навсякъде. Моля Ви, не поставяйте всички и всичко под общ знаменател! Не опростявайте нещата! Не търсете вината извън себе си, защото причината да се чувствате неосъществени, нещастни, недоволни и неудовлетворени е 100% у вас самите!!! Успех на всички!

Не мога да си представя, че може да съществува по долнопробно място за работа от тази ...... фирма. Радвам се, че бързо са осъзнах и се чупих, но това не мина безпроблемно, което предполагам не ви учудва. Дори ме заплашиха със съд и си мислеха, че много ще се трогна от това, но не би. Ако бях останал още няколко дни в този пъкъл, сигурно щеше да ми призлее от жегата. Там се пестяха пари дори от климатици. Всякакви прилики с . шивашки цехове са напълно случайни.
За шефовете не мога да кажа нищо хубаво - те биха могли да са такива само в кочина като BRS, а що се отнася до редовите служители - съмнявам се някой от тях да харесва работата си. Нееднократно съм бил неволен свидетел на разговори за това как ще се махнат при първа възможност и тем подобни бръщолевеници. Но, доколкото знам, още са си там, защото с тяхната висока квалификация едва ли заслужават нещо по-добро от BRS. Може би най-нелепото е това, че някой ги е излъгал, че работят в "Пощенска банка" и те са се вързали, все пак да не надценявме интелектуалните им възможности. И разправят ли разправят наляво и надясно, че работят в "Пощенска банка". О, Боже! Няма какво да се залъгвате - това е не само най-доброто, това е единственото място, където ще си намерите работа, защото толкова си можете!

Админ, какво ги молиш, директно трий от мненията. И там дето си трил сплетни кой какъв, на кой любовник да сложиш свой запазен знак за цензура. Например като триеш имена - икона за мълчание, при обиди и нападки - икона за гняв, при клюкарстване - икона за клюка. Тоя сайт бъка от недорасли бивши служители, които още хвърчат във въздуха или имат психологически проблеми

Моля да не си позволявате открити обиди. Този сайт е създаден да даде представа за работните места, а не да се плетат интриги и да разкрива кой с кого бил любовник.

Хайде да се включа и аз. Като за начало да кажа-настоящ служител съм и то от по-старите. Със сигурност ме познават разните TRUDOVAKA,щастливко, jeronimo, krediten inspektor, а сигурно и аз ги знам. За да разсея всички съмнения, че защитавам БРС ще кажа, че аз самият имам намерение в един момент(надявам се скорошен) да напусна. НО... не мога да не кажа няколко неща на гореспоменатите лица-по-конкретно на krediten inspektor-скъпа/скъпи, много съм впечатлен от задълбочения ти анализ на хората, които са ти настоящи/бивши началници... Първо-за ...... и .....-нито си наясно откога са във фирмата, нито си наясно как са достигнали до сегашните си позиции. А колкото до това какво правят заедно-най-малко пък е твоя работа. За ......-какво да ти кажа, мислиш ли, че би се справила по-добре от него на неговото място? Щото аз не мисля! А за "болезнено амбициозния и фанатик" ...... ще ти кажа само, че именно благодарение на тия си качества, сега е на много добра позиция и изкарва пари, които ти и в мечтите си не взимаш...
На nastoiasht rabotnik мога да кажа, че никой не го е вързал за фирмата и никой не му е държал ръката, когато се е подписвал на договора си-прав ти път, великане, сигурен съм че следващата ти работа ще е в най-лошия случай CEO на мултинационална компания:-)
jeronimo, щом в NAD не се научава нищо, кажи ми, моля ти се, как хората-махнали се от там си намират работа на добри позиции?

Да си кажа и моето мнение-най-големият проблем във фирмата е заплащането-определено не е адекватно и шефовете се сещат да предлагат по-добри условия чак когато молбата за напускане е сложена на масата... Иначе в БРС има какво да се научи-стига да имаш желание. В малко повече са и интрижките, но мисля, че не е чак толкова чудно за достата хора в офиса(говоря за бизнес-парка). Това ме присеща, че работните условия там са доста зле-задушни хангари, поостаряла техника и т.н. Пък и за хората, които не живеят наблизо разположението е доста кофти.

Както казах вече и аз смятам да се махам в един момент. Причините-пари, money, денги-наречете ги както искате-ето това е най-големият проблем на БРС...