Бългериън Ритейл Сървисиз /img/frontend/nomap.png"

Бългериън Ритейл Сървисиз

Какво да ви кажа, гръцка работа..бях на работа до скоро в тази "чудесна" компания и наистина нещата се промениха след като се включи в играта и Пощенска. Просто там е пълен хаос..а подбора на кадри е просто плачевен..никой нищо не разбира и няма идея защо стои там. Определено се радвам, че се махнах.

Откато ни лапна пощенска и потънахме като Титаник

wsi4ko e vapros na middle management! da, to4no taka e! zapla6tene, rabotno vreme i t.n. ne razbiram kakvo to4no e "фирмена сигурност"?? tova niama kak da se svarje s BRS...out

здравейте, виждам много негативни мнения за BRS. за съжаление ще се съглася с повечето. влязох за да проверя нещо за друга компания като бивша служителка реших да проверя. повече от явно е, че нищо не се е променило от 2 години насам - същите проблеми, същите недоволства. след като компанията толкова време не се променя не виждам защо някой трябва да си губи времето да я промени...

opitam mi s kompaniata e okolo 2 meseca. ne znam kakvo da kaja. ogrommna razlika v zapashtaneto. imam predid mejdu start nivata i srednite. kazaha 4e tova biudgetna struktura i nivata za zapla6tane predvaritelno sa fiksirani, no polu4ih informacia 4e mai ne se spazva mnogo mnogo. ot druga strana prosto ne ne nau4ih koi znae kakvo. imam 4ustvoto 4e 4ovek triabva da prekara dosta vreme tuk za da bade ocenen i zabeliazan.

Iavno ne sym edinstven!!!1

от Администратора: Верно не си единствен. има те повече от веднъж! Още едно подобно мнение и си заминават всичките.

като клиент мога да кажа само едно нещо - откровени лъжи, многи чакане, по всякакъв начин си прецакан..като потенциален служител - опитах се да кандидатсвам - толкова условия ми поставиха, че се отказах веднага

Rabotila sam po4ti ot osnovaneto na BRS prez 2004 do esenta na 2007. Pri samoto sazdavane na kompaniqta raboteha dobri experti s potencial i vazmojnosti za razvitie, ot vsi4kite tezi hora ne ostana nito edin. Absolutni vsi4ki znaeshti i mojeshti hora napusnaha edin po edin. Horata koito sazdadoha tazi banka ve4e gi nqma otdavna. Nivo na rabota-nqkoga go imashe , no sled napusnkaneto na redica klu4ovi manager ne mi se misli, pod vsqkakva kritika. Zaplashtaneto-mizeriq, unijeniqta i iztapleniqta sa postoqnni.

Ot otdela, v koito raboteh pomen ne e ostanalo blagodarenie na managera. Vsi4ki sposobni hora, koito raboteha i sazdavaha neshto napusnaha predi dalgo vreme.
Predpolagam, 4e kompaniqta oshte sashtestvuva i tormozqt gorkite horica, koito sa ostanali tam, kato koi znae na kakvi unijeniq gi podlagat. Skapi manageri na BRS, nima vi pravi 4est da izma4vate hora, koito nqmat drug shans osven da rabotqt pri vas za jalti stotinki? Ne e golqmo geroistvo da pravish muskili pred student4eta vtori, treti kurs koito nqmat drug izbor(poradi taka neobhodimiq minimalen staj), nqkoga az sam bila v sashtoto polojenie i si predstavqm kak se 4uvstvat horata na moe mesto.
Nadqvam se nqkoi nai-nakraq da tarsi otgovornost na tazi kompaniq za bez4instvata, koito varshat.

vidiah iavno mnenie na biv6 slujitel kato men. samo, 4e pri men be6e razli4no - kato tragnah da napuskam mi otneha kartata, parolata i izob6to ne se spazi 1 mese4nia srok - polu4i se taka, 4e biah 1 mesec bez rabota. niamam dumi

Това е гадна, ....... фирма, в която никой не те е..ва за нищо! Никой не се съобразява със свободното ти време и с личните ти ангажименти, на Коледа, Великден, също и всяка събота и неделя се работи, а заплащането е мизерно. А когато решиш да напуснеш шефовете мило ти казват:"Ама защо? Кое не ти харесва? Ти ако мислиш, че в друга фирма ще се държат по-добре жестоко се лъжеш!" Не започвайте работа там! НИКОГА