Бългериън Ритейл Сървисиз /img/frontend/nomap.png"

Бългериън Ритейл Сървисиз

Три месеца е срокът за предизвестие при напускане. Как ви звучи?

Бих искала да споделя,че тази фирма ми даде много в личен и професионален план.Относно преимуществата като опита,работата в екип,изграждането на чисто формалните ежедневни навици в работния процес и умението да се впишеш в една доказала се институция са неоспорими.В тази институция срещнах някои невероятни хора,които ще останат завинаги в живота ми като приятели и/или друго.Бих посъветвала всички настоящи служители да не бъдат нетърпеливи,защото "няма ненаказано добро"!Успех и дерзайте!

МОЯТ НАЙ - ИСКРЕН СЪВЕТ Е ДА НЕ ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА В ТАЗИ БЕЗУМНА ПСЕВДО ФИРМА!!! ЗАБРАВЕТЕ ЗА СВОБОДНОТО СИ ВРЕМЕ, ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА РАБОТА В СЪБОТА И НЕДЕЛЯ, ВЕЛИКДЕН, КОЛЕДА, 3 МАРТ И ПРОЧИЕ. МОЖЕ ДА ПОЧИВАТЕ В СРЯДА ПРИМЕРНО. ЗАПЛАЩАНЕТО Е МНОГО МНОГО СМЕШНО. ПОЧВАТЕ НА ОКОЛО 350 ЛВ. ЧИСТО. НАЧАЛНИЦИТЕ ВИ /СУПЕРВАЙЗЪРИ И НЕ ЗНАМ КАКВИ СИ ОФИСЪРИ/ СА ЕДНИ МНОГО РЯДКО СРЕЩАНИ ......, КОИТО СЕ ВЗЕМАТ НАСЕРИОЗНО. НЯМАТЕ ПРЕДСТАВА В КАКЪВ ФИЛМ ЩЕ СЕ ВКАРАТЕ!!! ОСВЕН ТОВА УПОРИТО СЕ ТВЪРДИ, ЧЕ РАБОТИТЕ В ПОЩЕНСКА БАНКА - ХА ХА ХА ХА - НИЩО ПОДОБНО. В ЕДНО ХАЛЕ ИМА ОКОЛО 90/100 ЧОВЕКА, АТМОСФЕРАТА Е ДЕМОТИВИРАЩА, ИЗНЕРВЯЩА, ИЗМОРИТЕЛНА. В КРАЯ НА РАБОТНИЯ ДЕН /КОЙТО КРАЙ НИКОГА НЕ СЕ ЗНАЕ КОГА СВЪРШВА/ ИМАТЕ ЧУВСТВОТО, ЧЕ ЩЕ ЗАСТРЕЛЯТЕ ПЪРВИЯТ ВИ ПОПАДНАЛ ДРАЗНИТЕЛ НА УЛИЦАТА - И ТО СЪВСЕМ ОСНОВАТЕЛНО. БРС Е ЕДНО ОТ НАЙ ЛОШИТЕ МЕСТА ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА РАБОТА. НЕ СИ ПРИЧИНЯВАЙТЕ ТОВА. ИМА И НАЙ СЛАБИТЕ КРЕДИТНИ ПРОДУКТИ. МИСЛЯ, ЧЕ Е КРАЙНО ВРЕМЕ ДА СЕ ОТТЕГЛИ ОТ ПАЗАРА И ДА ПОТЪНЕ В НЯКОЙ .... ... /ДОСТА ГОЛЯМО КУЧЕ ТРЯБВА ДА Е/. АМИ ТОВА Е ОТ МЕН. ПОМИСЛЕТЕ СИ ДОБРЕ.

Работя за BRS вече повече от година. И повече от година ме лъжат, че от другия месец ще имам трудов договор, но този друг месец все още не е дошъл. На този етап вече и не питам за такъв договор. Слез промените в осигурителното и данъчното законодателство от Януари 2008 не получих никакво увеличение на заплатата, което останалите колеги /от конкуренцията/ получиха, за да компенсира разликата в заплатата, причинена от плоския данък. Когато попитах дали предвиждат някакво увеличение - отново ми отговориха - да, от следващия месец. Обаче следващия месец мина, последващия също - а аз така и не разбрах да има увеличение. Отделен е въпросът, че редовно получавам заплашителни e-mail - ли, с които ме обиждат, че не работя, че не ме бива... Аз наистина давам всичко от себе си в работата и определено е достатъчно. И понякога се чудя и на себе си и на търпението си,но стоя тук, защото харесвам работата си, харесвам продукта, който предлагам, харесва ми да работя с клиенти. Но ако не променят условията на труд и заплата - не само аз ще бъда принудена да си тръгна.

господин никой, не разбирам за каква банка говориш? BRS е всичко друго, но не и банка. Само глупаците, които се задържат на работа в това ...... ...... повече от 2-3 месеца, си вярват, че работят в Пощенска банка. Ако смяташ, че се лъжа, прочети трудовия си договор. Там не се споменава никаква "банка". Заплащането няма да го коментирам, но разходите за заплати, спрямо счетоводната печалба, са 1 към 15. Какво повече може да се каже?! Аз изкарах в този .....много малко време, даже на третия ден, когато ми дадоха да подпиша трудовия договор, се зачудих дали да сложа параф или да си тръгна. Но след няколко седмици хванах пътя, за щастие. И оттогава съм разубедил няколко човека да не започват там работа, защото ще си изгубят времето и ще пропуснат по-добри предложения за работа. А всъщност може ли да има по-лоши?

заплащането е смешно като се има в предвид какви изисквания има за да започнеш и след изпитателния срок да не говорим. За уважението какво да кажа то е само от хората които са на едно ниво или малко над тебе, въпреки че сега леко се пооправиха нештата. Вече не викат и не се карат толкова, заштото текучеството е голямо. Привилегиите са продуктите на банката на по ниски лихви и такси. За сигурноста... те няма да те изгонят ти сам си тръгваш. Просто седиш да натрупаш стаж и после чао. За развитието не ми се коментира заштото съм от три години и почти ништо. Колегите са невероятни едни от най- готините хора. Работната среда..... ще кажа само че мониторите са от преди десет години. трябват 200 - 300 монитори по 200 лв. Щом една банка не може да си позволи такава смешна сума на фона на печалбите които регистрира какво да говорим.

БРС губи златни кадри, златни!!!

za chovek, koito e zavarshil finansi i smiata da se zanimava s kreditirane mislia, che brs e dobro miasto za parva rabota.
tam organizaciata e takava che nezamenimi hora niama i ot tazi gledna tochka pretenziite za zaplashtane sa trudno opravdani.
vav vseki sluchai ako naistina ste dobri to miastoto vi ne e v brs.
ako ste tam i parite ne vi stigat vmesto da hlenchite si namerete druga rabota.
pozdravi
na drugo miasto shte vi oceniat shtoto v brs dori i da iskat da vi uvelichat niama da mogat

Бивш. Мога да кажа, че съм взел повече от фирмата от колкото тя от мен.
Повечето които плюят предполагам не са работили по времето на старото ръководство и хич не знаят за какво става въпрос. Относно развитие мога да кажа , че когато почнете да работите колко гърците тогава може да говорите и на края за финал, фирмата е такава каквато си я направят служите. И щом успя да завладее пазара за толкожа кратко време, година и половина от началото значи не е толкова зле фирмата.

някой може ли да ми каже колко плащат за Специалист Статистика и анализи? мерси