Бългериън Ритейл Сървисиз /img/frontend/nomap.png"

Бългериън Ритейл Сървисиз

rabotil sam dostatacno dalgo vreme v otdel novi smetki i tova koeto moga da kaja e che tozi otdel ne stava za nishto. ako otidete da rabotite tam niama da nauchite nishto polezno osven tova ot kakvi hora triabva da se pazite i na kakvi hora ne triabva da viarvate. vashite shefcheta shte badat srednite shefcheta, ot koito nishto ne zavisi i ot tipa "dushata na kompaniata$ - tova sa nai-nekadarnite shefove. prosperirali sa blagodarenie na umenieto im da manipulirat kogoto triabva za da se izdignat i tiahnoto edinstveno upravlensko umenie i da namirat kadarni slujiteli, chiito rezultati da predstaviat kato svoi postijenia. pokrai takiva hora mnogo trudno bihte se razvivali nagore. edinstvenoto reshenie e da se mestite v drug otdel ili druga firma. ne sam saglasen che nekadarnicite napuskat firmata po prostota prichina che brs niama da vi uvolni osven ako ne kajete na niakoi ot turbo garcite che e mrasen p.d...s. taka che tragvat si tezi, koito si namirat po-dobra rabota na po dobro miasto ot brs. a poviarvaite mi ima dosta po-dobri mesta ot brs, kadeto nai-malkoto shte poluchavate normalno zaplashtane za truda vi, kakvoto lipsva v brs.

Vsichki shefcheta v NOVI SMETKI sa ....... - i novite i nai-veche starite. Do nikade niama da stignete s kreshtene po horata. Shto se otnasia do tova che se slusha musica shte se slusha za tolkova malko pari i po adamovo belio shte idvam. Sashto taka za tragvanetov 18:00 az li sum lud da stoia do po kasno kato vsichki team leaderi i supervisori si chupat krakata na vratata za da si tragnat. Tova tuka izlezna kradeca vika drajte kradeca. Za vsichko drugo dobre sa go napisali horata i niama preuvelichavane na neshtata - tapo e v toia otdel i niama da vi laja tarsia si nova rabota,ako shte da e i za po-malko pari.

Трябва да отбележа че сте забележителни.Повечето от хората които са си изляли душата тук предполагам търсят сродни души, и както се вижда са си намерили.Не разбрах само от какво не сте доволни, повечето от вас са започнали работа за първи път,седят си на столчетата въртят се и се оплакват колко много работа имат и продължават да се шегуват с колегите(част от които през това време работят и им отговарят с кимане или с "да, да")защото са сериозни.Познавам 80 % от служителите и трябва да ви кажа че има хора които вдигат много шум за нищо.Подобни хора, напуснаха- нищо не стана от тях , а други са все още безработни (поради своята компетентност и възможности).Странно тези хора са с болните амбиции да ги забележат без да правят нищо освен да казват колко е лошо кафето въпреки че влиза в служебните придобивки , картите за транспорта,храна някаква си 13 -та заплата и така нататък.След като не могат да се реализират в работата си явно са решили, че могат да пишат.Драги мои не се самозалъгвайте дори и това не можете да правите- опитите ви са меко казани жалки.Малко хора са били недооценени в тази фирма.Ако човек има малко от малко сиво вещество ще научи много.Но не вие твърдо сте се заели да оплювате хората без да си давате сметка,че всеки който е заел някаква позиция го е заслужил.Не може да сте толкова ограничени, ще ви ппомоля да си разширите мирогледа (за ваше добро е колкото и да не вярвате)и да се опитате да се развиете поне малко, за да допринесето с нещо за компанията която ви плаща все пак за да свършите нещо не само да се оплаквате.С това оплакване на никой не сте необходими.Радвайте се че във тази фирма сте на сигурно (в смисъл че никой няма да ви уволни ако вършите някаква работа).Но и да искате да нямате хора над себе си които да отговарят за вас, значи сте рядко глупави същества.Колкото и да ги оплювате по-никакъв начин няма да станете по-добре.Просто дребнавата завист която ви пречи да мислите е заседнала на гърлото ви, а малкото мише сърчице получава всеки път сърцебиене когато някой каже - "може ли да поговорим относно.........)от там нататък следват глупави извинения които са леко казани смешни.Относно жените които биват разревавани да има и такива, но при тях случая е малко по-различен докато им кажеш добър ден и те вече са проронили сълза - и как да се разговаря с такива същества ....Няма значение, поддържам връзка с доста хора които са работели и в момента се развиват много добре не споменават фирмата с лошо ,а са доволни за шанса и нещата на които са се научили,начинът на мислене,бързото дейсвие и т.н.Но вие така или иначе сте далече от тези неще и няма да го разберете просто така- "в следващите няколко работи няма да ви върви"Това ще ви каже "АЛЕНА" аз и без да съм ясновидец мога да го потвърдя-съжелявам ,но всичко зависи само от вас.Вместо да си седите вкъщи и да се самосъжалявате вземете се в ръце вършете си работата и нищо чудно скоро да заработвате повече- с този песимизам няма да стане.А това с имената най-много ми хареса вместо да оставяте вашето пишете за други - не забравяйте че София не е толкова голяма и нищо чудно да се срещнем с някои от "кадърните кадри"въпреки че е трудно да се повярва, някой от вас може да гледа и малко по далеч от носа си.Успех, дерзайте и се опитаите да се оттървете от всичко дребнаво което ви пречи да съществувате-ако не можете просто не досаждайте на другите.

Искам да кажа на всички бивши колеги, че се радвам ,че те не са между нас. Като са толкова смели, защо не си написаха имената. Сигурен съм, че всички тези анонимни екс служители са дошли във фирмата с идеята да си уплътняват времето с пушене на цигари по 10 пъти на ден, да пият по 3 кафета(само защото е на АВАНТА).Не можели да си слушат музика със слушалки.Могат ли да ми кажат,това банкова институция ли е или пуберски интернет клуб.Сигурен съм, че тези екс служители са на не повече от 25 години и това е първата им работа.За тяхна информация, свиквайте,защото това е живота,90 %работа и ако имаш късмет 10% удоволствия.Ако си си мислел/а, че е обратното си се объркал/а.
Относно .. и .. мога да кажа, че са много готини и това какво има между тях не е работа на всички тези некадърни ТРУДОВАЦИ, ЩАСТЛИВЦИ и всички ,които са много смели под псевдонима анонимен. След като са работили повече от 2 години и не са ги оценили означава ,че не са го заслужили.Други път се опитайте да поработите повече,поне да достигнете целите, които някои служители постигат всеки ден. Много е лесно да плюеш срещу хората когато си напуснал.Събери смелост и го кажи в очите.Много от хората са свестни и това не значи непременно, че са от София.Селянията като начин на мислене е доста заразна. Мързеливите и некадърни служители винаги ще си намерят повод да мрънкат като мръсни к...и.Интригите, които създават в жалкият си живот са толкова много, че се е превърнал в техен начин на живуркане.
Не мисля да отделям повече от времето си да обяснявам на тези негативно мислещи млади хора, че ако искат да постигнат нещо съществено, ще трябва да се постараят повече при следващата и следващата и следващата си НОВА ПО-ДОБРА И ВИСОКО ПЛАТЕНА РАБОТА.

Az sam nastoiashta slujitelka na BRS I to po specialno rabotia v otdel novi smetki, po razbiraemi prichini niama da si napisha imeto, no za smetka na tova smiatam da posocha i razkaja niakoi istini za novi smetki.
Ot komentarite koito prochetoh za BRS razbrah che tuk sa pisali kakto nastoiashti taka i EX slujiteli na firmata, po komentarite razbrah che mnogo ot tiah sa tochno ot otdel novi smetki i s niakoi ot tiah sam rabotila.
Ot komentara na TRUDOVAKA se razkazva za momiche i momche koito imat vraska v ofisa da tova e taka, te ne sa edinstveni i niama da badat i poslednite. Tova sa .. i .. ot savsem skoro starshi nachalnici v prochutia otdel novi smetki. Tova koeto e napisal TRUDOVAKA v negovia komentar e absolutno viarno za tova kak se razmotavat iz ofisa i sled tova kak g-ja ...... kreshti kato konstatira, che ima povechko krediti na ekran i estestveno si go otnasiame nie podchinenite i. Za ... i ... mogat mnogo neshta da se kajat te sa poveche ot 4 godini vav firmata i se smiatat za golemi velichia, a istinata che ne stavat za nishto, a zashto gi povishavat, moje bi zashtoto sestrata na SN e goliama nachalnichka v BRS i e iak grab i na dvamata. Za upravlenski kachestva i duma ne moje da stava, no niama kak iavno samo te ostanaha. TRUDOVAKA spomenava dve momcheta koito bili pichove i te bili nachalnici, no si otishli. Tova sa ... i .....
.... ne beshe losh nachalnik, beshe simpatiaga, no se preklaniashe prekaleno mnogo na tezi koito mu biaha negovi nachalnici. Kato cialo tichkashe i praveshe vsichko vazmojno da ugodi na nachalstvoto i da se opravi s nekadarieto na .... Imashe i polojitelni, no i mnogo otricatelni cherti za nego horata biaha prosto edinici izvarshvashti niakava norma i nishto poveche. Kato cialo se radvam che go niama. Kato chovek neznam kakav beshe. Znam che za tezi koito haresvashe gi podkrepiashe,a i pomagashe, tvardi se che blagodarenie na nego ima edin, dvama dushi koito sa bili povisheni v pari i pozicia. Tova e taka toi do goliama stepen si prilichashe s ... te biaha mnogo dobri priateli.
Za ... mogat da se kajat mnogo neshta, prividno simpatiaga vechno usmihnat, no v sashtnost bolezneno ambiciozen i fanatik na tema BRS, kazano chestno trudno poviarvah che napuska BRS i nai-veche novi smetki, kakto .. i .. beshe ot 4 godini tuk. Neznam prichinite poradi koito napusna, no ako beshe ostanal to mnogo drugi shtiaha sigurno da napusnat ot nego, takav maniak obseben ot vajnosta na rabotata ne sam vijdala. Ex Slujitel e napisal che “nobody” koito ima komentar zashtatavasht BRS bil napusnal, da napusna zashtoto tova e ... Kakto sami moje da se ubedite ot komentarite mu toi, na istina beshe obseben ot BRS.Za smetka na tova toi pone se grijeshe za negovite hora, tezi s koito e rabotil kazvat che go bilo grija i pravel mnogo neshta za tiah, pomagal im i t.n., no i kolko hora e obidil i razplakal samo gospod znae.
Tova e za niakoi ot rakovodnite kadri, pone koito biaha spomenati v predni komentari za novi smetki, ima oshte mnogo drugi no za tiah shte stane mnogo dalgo.
V novi smeki ni karat po cial den da pravim krediti niama spirka, sega se sedi ot sutrin do vecher, tuk se raboti ne na 100%, a na 150% i tova vseki den. Da rabotis edin den taka stava, sedmica stava, no po cial mesec ne moje ne se izdarja. Zaplatata na istina ne marda ot 300 lv chisto ako si kasmetlia da ti dadat 30 vl sled shestia mesec vikai “ura” zashtoto sled tova dalgo nishto niama da vidish. Ne vi prporachvam da idvate da rabotite tuk.

Ех Слжител:
Заплащане - 300 лв стартово(за повечето отдели) но не разчитайте на голяма заплата в бъдеще.
Уважение - Има го ако си вършиш работата.
Привилеги - По нисък процент лихви по продуктите, карти за СКГ допълнително здравно от колеги които са все още във фирмата имам информация, че са отпуснали по 1 лв за храна :)
Не се заблуждавайте че няма фирмена сигурност само определини хора имат достъп до ценна информация, а и се наблюдават нещата.
Който не го мързи да работи може да отиде наистина има достатъчно работа да ти оплътни и част от почивното време.
Потенциал за развитие - минимален можеш да си стоиш на една позиция повече от година да си вършиш работа и да не те забелязват.
Местоположнение -Шишман 30 и Бизнеспарка Опън 24 вече са ги затворили
Колегите - са млади наистина тепърва започващи кариерата си хора. Някой от тях доста амбициозни и нахъсани за работа. Не ги забелязват и те си намират друга фирма на двойно заплащане.
Работна среда- На Шишман доколкото си спомням беше много тясно, а в бизнеспарка отделите са като в хангари.
Някой от бившите колеги са доста резки в изказванията си така че ако си млад без опит това е фирма, където можеш да научиш доста. Но само до там после можеш да си търсиш друго място.
Не е място за разглезени таткови момиченца и мамени момченца.
Не ми се коментират бившите колеги защото може вече да не са сред колектива. Само за доп информация и nobody който се опита да защити фирмата вече е ех служител.
Спомням си че имаше голямо текучество.
Поне според мен оценката ми е реална.

Zdraveite, az sam slujitel v tazi firma ot niakolko meseca. Za tova vreme se nagledah na neveroiatni ne6ta. Momi4eto koeto mi se vodi 6efka (tia e jenena) ima vrazka s edno mom4e koeto I to se vodi 6ef po cial den sa raka za raka i se razhojdat iz celia ofis. Vinagi niakolko 4asa sled obednata po4ivka tia si siada na miastoto sled mnogobroini razhodki I po4va da hoka vsi4ki nared zashto na ekran imalo 1500 zaema.
Tuk neshto kuca, sled kato imash tolkova mnogo rabota kakvo li tarsi6 po kuhnite ami ne si sednesh I da raboti6. Abe kakvo da vi kaja vsichki tezi koito ni se vodiat shefove sa mnogo zle, po cial den nishto ne praviat I samo hokat horata. Za kapak vseki mesec probutvat niakakvi tapi kupi da hvarliat prah v o4ite na horata. Vmesto da davat tezi kupi da dadat po edin billet za kino pone (koi znae I za koi skapan film shte kupiat bilet). Shef4etata neprekasnato sa nedovolni snovat na gore I na dolu I v sa6toto vreme ni6to ne praviat. Ima6e I niakoi svesni ot tiah no I te se razkaraha ili pak gi razkaraha zashtoto biaha golemi pi4ove (sas sigurnost sa oti6li na po-dobro miasto ot BRS ) I ne kreshtiaha na horata si, za da moje dvamata bezdarnici da ostanat na4elo. Sega iz celia ofis palziat sluhove za promeni, triabvalo da izberat novi 6efove na mestata na dvete momcheta deto napusnaha, v momenta vsichki ...treperiat da vidiat dali shte prosperirat.
Ako doidete v BRS shte imate kasmet da popadnete v “akademiata za menidjari” da tuk takiva neshta se organizirat da zabavliavat horata.
ISKAM DA KAJA NESHTO NA SEGA6NITE SI 6EFOVE – S TEZI GLUPOSTI DETO GI PRAVITE VSICHKI 6TE SI OTIDAT DORI HORATA KOITO BIAHA RAVNI S VAS VI ZARIAZAHA KAKVO LI OSTAVA ZA NAS DRUGITE.
LEKA RABOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdraveite vsichki
Eto edna firma v koiato ochevidno estestveniat podbor raboti bezotkazno!!!
Ot komentarite koito prochetoh izglejda che "nai-dobrite slujiteli" sa sistemno prenebregvani i poluchavat nai-niskite zaplati, kato v posledstvie estestveno napuskat.
Suotvetno vuv firmata ostavat "nekedurnicite i kliukarite"...
Moite pozdravlenia kum rukovoditelite na firmata - izpitvam otkroveno vuzhishtenie kum shefovete koito sa uspeli da postignat takiva dobri rezultati, doveriavaiki se samo na "nekedurnici i kliukari" :) Triabva da sa naistina talantlivi i ochevidno sa si zaslujili pozitziite!
Pozdravi i priatna sedmitza

Уважаема,наистина при започване на работа си запознат със заплащането,но аз очаквах,че някой ще оцени блъскането ми в тая фирмица за 2г време и ще получа удовлетворяващо заплащане-МИРАЖ.От 300,стана 390лв за 2г гърч.Аз не пия кафе,не пуша и за малко да спра да ходя до тоалента и да не ям,защото трябва да гониш бройка,която е убийствена,но на шефовете не им пука-Те искат,но какво давате бе душички?Дайте си вашата душа,а не нашата!Още не съм завършил висшето си образование и ако бях останал в БРС нямаше и да завърша.Пътуваш 3 дена с камили до Младост 4,аз лично 1г не излизах обедна почивка,за да задоволя исканата от тях бройка и дори съм оставал след работно време-няма оценяване(не правете като мен-съвестта я оставете вкъщи)!Там си като в кафез-влизаш с пропуск,записваш се в една папка,че си дошъл/тръгнал в еди колко си часа,НЕ можеш да слушаш музика дори с малки слушалки в уши,не може да се обличаш както искаш,защото така те искат,но пари не дават за това,дават ти някакви смешни 1.20(обложени)на ден за храна,а едно парче пица ти е 1.50,НЕ МОГАТ ДА СИ НАБАВЯТ ХОРА,и тези които работят ги изгърбват от работа,но има сладурани които се чудят коя клюка да обсъдят с шефката.Едни си живеят,а други като мен гърбят и заради тях.Принципните хора като мен НЕ виреят на такова място.Това е един ЗМИЯРНИК!Там не се гледа да се отхвърля работа,а гледат как да ти направят работата по-трудна при положение,че има и олеснен вариант за това.За лудо работи,за лудо не стой.Ако не дай си боже няма работа,което е платинена сватба,те пращат в мръсният архив и ти намират работа.Достъпа до интернет е ограничен,за да не може да си намериш работа,ако решиш да бягаш от там,защото аз точно това направих-ИЗБЯГАХ или да не се разсейваш със странични неща,ама как бе пиленца да се ровиш в интернет,като не можеш да си вдигнеш дупето от стола да идеш да се наядеш като нормален човек,а ядеш сух сандвич пред монитора и работиш,за да не те привикат в края на работният ден и да ти кажат колко си мързелив и че другите могат да си свършат работата за деня,а ти си бъркаш в носа по цял ден и затова не си си свършил работата,която те очакват да свършиш.В началото нещата изглеждат добре,като започнеш,но...след това ти Е..ват майката.Шеф/ката има проблеми с мъжа/жена й/му-нека да унижим работниците като ги смъмрим,за нещо което не са виновни.Пука й на него/нея,че и ти имаш проблеми,но на работа отиваш,за да работиш,а не да избиваш комплекси,че не ставаш за нищо,още по-малко да си ръководител и да организираш и надъхваш група от хора да работят.Тя/той се чуди кое сайтче за козметика/коли да разгледа и с кого да обсъди последната клюка и като си седне на бюрото заявява:"Ама кога стана,толкова много работата-защо не работите,какво правите???" - и ти стоиш и гледаш като ударен с мокър парцал,че ако си е стоял/а на бюрото ще разбере какъв е бил проблема,вместо да се разхождаме с колежката/колегата по етажа от едната кухня в другата.Не че има вече нещо в тая кухня-гледаш сутрин как маса народ се блъска в кухнята да си направи кафенце,което са си купили от съседният магазин,защото от октомври месец 2006г от ГОРЕ решиха,че много пият кафе със захар и сметана,чай и минерална вода-и вече карат в такива количества,колкото да се каже,че зареждат кухнята с продукти.А аз нищо не пиех-само вода и нея я намалиха-ето от къде са дошли парите за храна на ден от 1.20-Трагедия!Що се отнася за почивните дни-болна тема също.Започнеш ли работа в БРС,забрави за личен живот и приятели.Започват в един прекрасен момент през седмицата да ти казват:"От утре оставате с 1 или 2часа след работно време"-не ги интерисува,че ти имаш някакви направени планове;или "Един ден по избор:събота или неделя" и след това ти казват,като си ги заработил тези извънредни часове или дни,че може да НЕ ти ги платят,защото ... и ти дават някакво нелепо оправдание,което теб въобще не те устройва,защото в един момент нататък при 6 дневна работна седмица си непълноценен като работна ръка и затова ти се дават 2дни,за да можеш да си починеш,а не да работиш извънредно месеци наред и накрая ще ти платят жълти стотинки или ще те сюрпрезират,че може да не ти ги платят.Друг гаден момент:викат те когато вече си започнал работа(без значение от колко време,дали ще е 1 месец или 1г.) и ти казват,че от днес или от утре ти ще правиш:нещо друго-при което ти нямаш право на глас и правиш това,което ти казват-местят те в друг отдел или те карат да се занимаваш с неща,с които на теб въобще не ти се занимава.Ако някой е с нерви на корабни въжета,да започне работа в БРС.СПОКОЙНО-постоянно търсят хора за назначаване,не сте изпуснали срока.

v tazi firma si skasah gyiona ot bachkane za da polucha edinstveno potupvane po ramoto i obeshtania za svetlo badeshte:)) kolegite sa gotini, no kato cialo vazmojnistite za kariera i dobro zaplashtane sa mnogo ogranicheni. moiat savet e da pochnete rabota tam edinstveno zaradi CV-to i da se razkarate na po-dobro miasto pri parva vazmojnost.