Виктория Груп /img/frontend/nomap.png"

Виктория Груп

Беше написано да не пиша само -5, но не мога да не го направя. Работила съм там преди две години, така, абсолютно обективна е преценката ми след толкова време, още повече, че имам много познати който също работеха там за съжеление. Никаква фирмена сигурност, да не говорим за израстване. Живее се в мазаео под хотела, без прозорци, всичко мирише на мухъл и тъй като хотела не е качествено построен от време на време се изпомпва морска вода от някоя стая. Всички момичета работели там после имат непоправими и за цял живот проблеми с яйчниците заради влагата. Работи се почти непрекъснато, шефовете вече са трима, не могат да постигнат баланс помежду си и единно мнение та комо ли към персонала: един пример - момичр от персонала казва, че е болно и носи болничен лист, за отсътвали дни, независими, че все още не се чуства добре идва на работа. Управителя на ресторанта скъсва болничния лист, слага я на две последователни смени - на втората линейката е прибра и лежа две седмици в болницата. Никакъв подбор на персонал, ама никакъв. Да заплатите се взимат с един месец закъснение и трябва да се молиш едва ли не за тях. Колегите.......не всички но 99% много зле. Не отивайте там или на никоя фирма от Victoria group

заплащане - един месец назад кои иска да работи 60 дни без заплата която нее сигурно и дали ще жземе много мои колеги все още не са си поличили парите от сезон 2006 на елените
уважение - какво е това в тази фирма
привилегии - единствената привилегия е че можеш да работиш 24 часа без да спиш в мухлясалите дупки без прозорци осигурени за персонала
фирмена сигурност - във всеки един момент в които си позволиш да си потурсиш някакви права охранта идва и те изхвърля
работа свободно време - когато не работиш спиш и обратно
потенциал за развитие - тук нещата са много интересно ако имаш достатъчо аргументи без кои знае какви доказателства можш да станеш дори директор стига някои от настоящите да се издъни дотолкова че друг ламтящ за службата му не го оклепа подобаващо такаче дерзаите лицемерстваите на воля очаква ви развитие
местоположение - това е единственото хубаво нещо хотелите им са на прекрасни места
колеги - това нещо в обстановкато която описвам и аргумвентирам по горе просто не вирее там всички пхора които си разбират от работата вече или не работят или не желаят даработят там
работна среда - кои може да работи на 42*C без аспирация при положение че първият дъжд полива щедро всичко включително и дрехите ви ако не са прилежно покрити с найлон

благодаря за вниманието
колеги готвачи бармани сервитьори ф&б отз и други ако не сте мазохисти по рождение не си губете времето ж следните обекти в.с елените , х-л Виктория палас, х-л Чайка х-л Пампорово и всичко което носи емблемата на виктория груп