Виктория Груп /img/frontend/nomap.png"

Виктория Груп

Учудвам се че все още има хора които се връзват на лъжите на Ветко и се съгласяват да работят.Там има няколко стотин души които "си чакат" заплатите още отпреди 6-7г когато отвориха "Чайка".За тези които не са от региона - просто поразпитайте какво мислят местните или тези които дълго са работили в сл. бряг.Отговора им е един - бягайте от там!

мое мнение

РАБОТИХ В СОФИЙСКИЯ ХОТЕЛ АМБАСАДОР,КОЙТО Е НА ТАЗИ ФИРМА. БУТНАХА ГО,ВЕЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА,НОООО ХОРА ИСКАМ ДА ВИ КАЖА НЯМА ТАКАВА МУЛТИМИЛИОННА ФИРМА КАТО ТАЗИ.УЖАСНИ СА ШЕФОВЕ ШЕФКИ ВЪТРЕ БЕШЕ МИЗЕРИЯ НА НИКОЙ НЕ МУ ПУКАШЕ.СТРАШНО МНОГО АЛЧНИ СЕ ДВИЖЕХА ПО КОРИДИРИТЕ А ДА НЕ ГОВОРИМ ЧЕ СЕ БЯХМЕ ПРЕВЪРНАЛИ В СПОРТЕН КОМПЛЕКС ЗА ФУТБОЛНИ ОТБОРИ КОИТО ОСВЕН ЧЕ НЕ СИ ПЛАЩАХА НА ВРЕМЕ, БЯХА НАГЛИ ДОЛНИ И С ВИСОКО ВДИГНАТА ГЛАВА.ТОВА МЕ НАКАРА ДА СИ СМЕНЯ ПРОФЕСИЯТА И ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА РАБОТЯ В СФЕРА КЪДЕТО НИКОЙ НЕ ЖЕЛАЕ ДА СЛУША КАКВО МУ СЕ ГОВОРИ.СЕГА ТАМ ЩЕ СРТОЯТ НОВ ХОТЕЛ НЕ ХОДЕТЕ ДОРИ ДА ГО ВИДИТЕ НОСИ ЛОШ КЪСМЕТ. СБОГОМ ВИКТОРИЯ ГРУП ДАНО НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ЗАСЕЧЕМ

Работя на Елените от 200 година и сега завършвам сезона на лятото в Роял Парк хотел. Наистина в по горе посочените мнение има доста верни неща. Заплатите наистина идват месец по - късно, а поскедната заплата за последния месец не помня да съм я взел преди нова година. Няма възможност за развитие, почти никаква, но къде ли по българското черноморие има такава, без връзки :)). Храната е ужасна, а уж имаме уредена такава, спим в подпокривни, които са също ужасни. Все пак ако си поддържаш би могло да го направиш годно за живот, като изклучим, че няма прозорци, което не може да се замести с нищо друго :) Наистина има прекалено много глоби накрая на месеца, но смея да кажа, че откакто се махна Александър Арабаджиев от Роял Парк глобите намаляха сравнително, че даже заплащат за извънредния труд. Това е нечувано за тази верига хотели. Естествено за заплатите , че са ниски няма спор, но къде са по - високи??? Това е всеобща болка за България, няма нормално заплащане.
И все пак за мен Елените си остават най - доброто място за изкарване на пари поне засега, тъй като ми осигоряват "храна", спане, транспорт до Бургас и най- вече ми осигоряват туристите, които ми плащат заплати на месец отгоре. Ето затова ще подкепя Виктория груп, защото заплата може да не дават голяма, но ако знаеш как да си направиш бакшиша, то тази обстановка на хотелите на виктория е най подходяща.
Добри пари и много свободно време.
Докато следвам обучението си и докато не завърша висшето си следване ще продължавам да работя на Елените.

На работа във Виктория груп а като самоубида за все работещ нея. Змийското царство Елените е всичко друго освен но не и подходящо място за развитие в който и да било перо от фирмата. А безодговорността на хората и нехайството им костват в крайна сметка удръжки парични от джоба на колегите им а в по тежкия случай на подчинените ти, т.е. що за шеф си ако един ден персонала ти не те уважава щото ги псуваш или защото си идиот те остават по някого и без цяла заплата. А къде живее персонала - подпокривни помещения като плъхове по-някога по 12 човека в стая, без прозорци. А дали сме имали време да ходим на плаж :) само през прозореца или от далече сме го гледали, токова ни се полага а в случаите когато искаме почивка или да си тръгнем по рано така ти се отговаря че чак ти се отщява да ходиш където и да е или да се обаждаш следващ път. Почивен ден няма е няма и да има до края на сезона. А тука всички крадът и накаря всичко го отнасят заради някой друг, като е allinclusive това означава че всеки може да си пие и яде за сметка на "заведението", тъй вярно-ама не е така щото после взимат от нашите заплатки и на нас ни солят главичките после. Ако уважавайте себе си си намерете хубава работа, ако не елате на Елените.

Извинявам се че пак съм аз ама ей сега видях коментара на "туфи".
Туфи ако туристите знаят от каде си взимате алкохола за баровете и някои от продуктите за ресторантите ще ви съдят гарантирам ти го.

Майчице мила! Не ходете там умолявам ви! Работих 2 месеца там доход = 460BGN за двата месеца.Значи тези пари са смешни за черноморието. Баща ми получава 250лв пенсия на месец ХАХАХА. Ако си мислите че ще получите повече мноооого се лъжите. Ако са ви обещали повече мноооого ви лъжат. Защото и на мен ми обещаха повече ама от планувани 650BGN за 2 месеца взех горната сума (просто имах начислени глоби за които не бях уведомен). Ама ако си мислите че не може да стане по зле дълбоко се лъжете драги ми българи. За да взема въпросните книжа чаках 2 месеца и половина,след като вече бях работил там 2месеца без да взема стотинка. Т.е. 4 месеца и половина по-късно от денят в който започнах си получих парите. Има още трябваше да отида да си ги взема Ноември месец от ЕЛЕНИТЕ! ! ! Значи 70лв пътни до морето плюс 40лв автобус когато отидох да работя и се върнах после; плюс заем от наще 200лв понеже не можех да живея без стотинка 2 месеца на морето!!! = на 310BGN. 460-310= 150BGN за прекрасните 2 месеца. Значи на месец по 75BGN;на ден (6 работни дни) по 2.88лв; на час (8 часа дневно)0.36ст.
Това беше преди година но едва ли са се променили нещата.

Непрофесионално!

Всеки, който разбира от туризъм, може да разбере с какво и как допринася Виктория Груп за развитието на туризма в България.

никога не ходете да работите в тази фирма!просто там ще бъдете нищожества и на всичкото отгоре ще работите без пари.