Едивес ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Осми Приморски полк 99&markers=Варна,ул. Осми Приморски полк 99

Едивес ЕООД

Първо..На мен преди да започна ми беше обяснено по колко часа ще работя, колко пари ще получавам и какво точно ще правя, както и какъв ще ми е договора...И всичко каквото ми беше казано - беше изпълнено..Второ..Не знам какви отношения сте имали с инкасата и с работодателите, но аз бях в перфектни такива..Случвало се е да има изнервени ситуации, но без тях няма как..Хората бяха супер, както и инкасата, така и  работодателите..Трето..Смятам, че щом на мен са ми обяснили какво и как ще се работи смятам, че на всички бъдещи служители им се обяснява...Не мога да разбера какво недоволствате..Пък като не ви харесва напускате след седмица-две и готово..Аз лично едва ли бих го работила отново това, но съм доволна от месеците, в които бях на работа..Благодаря на колегите и инкасата, с които имах възможност да работя, така и на работодателите си за приятното време, изкарано с тях, въпреки дългите и уморителни смени :)

Здравейте,по обясними причини не искам да се впускам в подробности за моята самоличност,ще кажа само че съм работила за въпросната фирма и знам точно как стоят нещата.Не искам да отказвам някой който е решил да работи за тях или напротив да го насърчавам,мога само да кажа какво беше отношението към мен.Работих за тях 3 месеца в които се скапах от работа,работех по 12 часа на ден,през които 12 часа нямах право буквално да мръдна от стола зад чейнджа без знанието на инкасото.При всяко ходене до тоалетна трябваше да му се обаждам да ме смени,след което ми се крещеше че го занимавам с глупости,а ако не го направех и си заключех парите за да отида до тоалетна ме заплашваха с глоба.Отношението на инкасата беше безумно,дърваха се с мен все едно съм някакъв боклук,такива неща като "добро утро","добър вечер" и други подобни не съществуваха в речника им.Обръщението беше:"Давай валутата!" и пончкога но много рядко:"Ако имаш да ходиш до тоалетна,заминавай!"Колкото до графика,изобщо не го спазваха,случвало се е да отида за дневна смяна и да ми кажат"Ами ти всъщност си нощна" или да ме събудят в 8 сутринта да ми кажат да идвам за дневна след като съм спала няколко часа след дълга смяна 15 часа и инкасото ме е отчел по-късно и съответно съм си изпуснала автобуса в 23 и 30..Не знам какво повече да кажа,нека всеки сам си направи изводите..

И тази фирма, както и повечето фирми, си има своите плюсове и съответно, минуси... Най-странно ми стана, че всички се оплакват от отношението на шефовете, но почтни никой не се оплкава от заплащането.... Като не ви отърва отидете някъде и работете за 20%-30% по-малко пари и очаквайте добро отношение... Относно неплатени заплати, лично аз знам за 3 фирми, които фалираха миналата година и не успяха да платат на нито един от служителите си... Някои от вас се мислят за много велики, но ако бяхте такива, работете нещо велико, а не касиер за 500-600 лв :) Радвайте се, че сте успели да си намерите работа, а не че са ви викнали повечко ;)

Отвратителна фирма с постоянен стрес. Непрекъснато ти се крещи за нещо. Глоби за всичко. Крещят ти ,че не им работили терминалите, че нямало работа (сякаш зависи от теб) и те глобяват за това. Реплики като "ти си малоумна патка" са ежедневие. В края на сезона се чувстваш изцеден. Няма какво да се направи ,защато гадовете винаги те държат с заплатата ти за поне 15 дни. Не си заслужава.

не че правя реклама, но и други споделят мнението ви. Тук влиза и всеуважавания син на Едит Петрова. enjoy the show :) http://www.facebook.com/#!/pages/%D0%90%D0%B7-%D0%BC%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%8F-MEGA-GRUP-%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0/168622811381?sk=wall

Значи..като цяло не мога да говоря за отношенията на чейнджовете,знам 4е постоянно им се крещеше,това за тоалетната е вярно,както е и вярно,4е едно инкасо обикаляше по няколко обекта!Понеже докато работех при тях се получи да имам изпити и съответно знам,4е трябва да съобщя,за да могат да се съобразят,ами..добре 4е беше едната ми колежка,за да мога да се явя на изпита!Колкото до Косьо-нямам думи!!!Гого като управител беше злато,отношението му към персонала беше на ниво,евала за което!Колкото до заплащането-ами...първият път имаше забавяне от около 10 дни,след това отново ревизии,забавяне и изгонване на хора заради липси,след това отново ревизия,при която за 1 месец са били установени ОГРОМНИ липси,при положение,4е има камери!Много хора от магазините изгоряха с пари,беше ни забранено да сядаме изобщо,като цяло това е последното място,където бих работила!!!

Ами...какво да кажа.....всичко изписано дотук е вярно....  Шефовете се възползват максимално от безизходицата, в която се намират повечето хора в тая криза и си измислят ежедневно какви ли не простотии, с които ти убиват желанието за работа( глоби за неизвършени нарушения, налудничeви правила, в най-добрия случай мърморене за слаб оборот, в най-лошия ще те навикат селската и т.н.). В чисто човешко отношение не струват, алчни са (много). Изолирано от това ( ако изобщо е възможно да се прави разграничение), работата е приятна, колегите са готини, някои от инкасата също стават. В тази връзка държа да отбележа, че поне в моите очи, в тази фирма има един ЧОВЕК  и той се казва Явор. Само недоумявам какво прави той там толкова години, изобщо не ми се вързва с атмосферата в тая фирма, честно...

Ако се съберем всички и ги изтипосаме в "Господари на ефира" ще вземат да плащат колкото са обещали, да не крият данъци и да не правят фалшиви договори :Д::Д:Д:Д

Да наистина всичко написано е вярно. Много мизерии правят в тази фирма. Към отвратителното работно време, лъжливите обещания за надника на ден, отношението на тоя циганин косьо към хората, постоянната смяна на графиците ( отиваш на работа след като си спал няклко часа и да ти кажат ама днес не си на работа ама явно никой не ти се е обадил я се прибери и ела за нощна...) та какво още мога да добавя освен, 4е фалшифицират трудовите договори. Даа подписваш един, а като си вземеш трудовата книжка се оказва, че си работил към др фирма и на др работно време?????????

Откога си мисля следното...слизат всичкит от автобуса пред "Перла" и казват: "Или почвате да се държите като хора или мапускаме ВСИЧКИ !" :D :D Не съм попадала никога на по-некоректна от тази фирма,тоест тези работодатели( за справка - три фирми, двама собственика). Може би има и по-добра дума от некоректни, но не е удобно да се сподели ...