Едивес ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Осми Приморски полк 99&markers=Варна,ул. Осми Приморски полк 99

Едивес ЕООД

Вижте сега незнам какви сте били повечето в тая фирма, но аз лично работих 2 години там и за тия 2 години си изкарах много добре да Весо крещи като няма работа, но при условие че е набутал сумати  и пари за наеми и не може да ги избие човек почва лека полека да откача а и навсичко отгоре с всяка изминала година става все по зле от към обороти... Това че се работи по 12 15 4аса на ден те ви го казват още преди да подпишете договор така че няма какво да се оплаквате от това нещо :) Да вярно е че касиерките нямат право и да дишат понякога но в краина сметка работите с пари а повечето не могат да го разберат че е сериозна работа нищо че изглежда пълен т*ашак... да не говорим че има касиери и касиерки дето не са тъпи ми са вдлъбнати вече... Като цяло ДИВЕС е място кадето отиваш като няма каде другаде или не ставаш за нищо друго или както в моя случай избрах по малкото зло :) ГОРЕЩО ГО ПРЕПОРЪЧВАМ ЗА ХОРА 1 ИЛИ 2 КУРС ;)

Отговор на Красимира: можеше повече да внимаваш в часовете по български език. Аз, като жител на Европейският съюз, може би ползвам граматиката ви по-добре от самите вас, мила българка, недоволна, като всички младежи в днешно време. Вие, всичките, не знаете какво искате, нито от себе си, нито от живота, нито от бъдещето. Просто сте жалки.

ми в компютъра да пише курс купува 1.86 а да се изплащта на курс 1.80 е странно,но това си е тяхна работа. в  този форум сме тука за оплакване отстрана на отношение от работодател към работник,а тези фирми го нямат никакво един дядо от едно село на полето ще има по добри правила и не такива ограничения на които подлагат хората,щото и ние си имаме нужди да ядем пикаем серем пушим при положение че няма клиенти не виждам защо са такива правилата

Не е крайно лоша фирмата, има си недостатъци, но то и служителите до голяма степен са доста несериозни. Но да питам Красимира - аз съм работила 2 години във фирмата и добре знам, че разлика между обявените курсове и тези в компютъра няма. Какво искаш да кажеш с това, че си ги снимала? Не виждам каква информация носят тези снимки. Както и да е. А за данъчните - от всички обекти на Златни Пясъци (било ресторанти, чейнджове или каквото и да е друго), ако има общо 5,  които не укриват нищо пред данъчните, пак ще е добре. Казвам го като човек, работил в комплекса доста години и в различни сфери. Просто това ни е кирливата българска действителност.

не е лоша фирмата като цяло но отношението им когато нямат оборот и печалба е ОТВРАТИТЕЛНО и то отстрана на ВЕСО и ЕДИТ!ние какво сме им виновни няма как да задалжим чужденците да си обменят при нас,а относно за тоалетна и какво да правиш и какво не ...............пълен ХАОС! а ве трябва им едни ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА НА ТЯХ,аз лично съм започнала с тези стъпки снимала съм им курса на таблото реалния и този в компютъра им както и бележките им след приключване :) СТИСКАЙТЕ МИ ПАЛЦИ да ги смъмрят малко фирмата е добра неискам да се закрива просто да има коректност и справедливост между работник и работодател! аз лично попадна ли данъчни въобще няма да ги КРИЯ

Аз съм бивш служител и ще си позволя да изразя лично мнение за фирмиТЕ.Всичко написано до тук е вярно,с изключение на това,че някои колега са пропуснали да напишат колко просто и нескопосано са си вършели работата.Ако започнете работа във фирмата,което ви препоръчвам,ще се убедите,че има хора,които правят такива грешки,буквално звънят на инкасата,управителите,че дори и на шефовете,за такива елементарни глупости,че биха извадили извън релси и най-уравновесения човек.Относно заплащането никога не са закъснели,винаги ни се плащаше на време.Въпреки заплахите от глоби,никога не бяха удържани такива.Аз лично изпаднах в ситуация,в която се набутах с никак немалко пари,тогава всички от фирмата направиха доста,за да ми помогнат-и успяха!Отношението на инкасата беше чудесно,никога на никого не са отказали тоалетна,като разбира се се налага да почакаш малко,все пак няма как да се телепортират.И съответно ужасно отношение,понеже имаше колеги,които работят месец,два,три и се обаждат в най-пиковите часове,за да попитат как се приключва или да кажат,че са си осрали компютъра до такава степен,че на инкасата им трябват часове,за да го оправят.Как да не побеснееш?А системата никак не е сложна,ама никак,даже бих казала елементарна.Персонала е прост,ама нали все другите трябва да са ни виновни!Ако дългите смени ви се виждат много-изберете си да карате къси.Ако някой случайно закъснее за служебния автобус,се обажда на колега и винаги ги изчаквахме!Когато започнете работа,ще се уверите колко много хора работят в тези фирми за втора,трета,четвърта и т.н. година-вадете си изводите колко са "недоволни".Ако не ви хареса,винаги можете да напуснете,при което си получавате АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ изработени пари до стотинката!И колеги моля ви,ако минималната мисловна дейност не ви е приоритет-по-добре станете камериерки,за да не пилите нервите на хората от фирмата :) Има ужааааасно много култови ситуации,които са ме карали да се изумя колко прост народ има.Във фирмата работят около 200-300-400 човека и графика се изготвя лично от Едит,няма как на 100% да се съобрази със заявените от вас дни,понякога(максимално рядко,при мен дори не се случи никога)има разминаване,освен ако не става въпрос за изпити,в този случай ви осигурява нужната почивка.Не знам какво повече да ви кажа,опитайте не е болка за умиране.Най-положителното е,че срещате безумно много нови и интересни хора и имате възможността да си изкарате едно прекрасно лято!Успех на всички :)

Не мога да си обясня защо все още има хора, които работят в тези фирми. Не забравяйте, че не става въпрос само за една фирма или само за чейндж бюра - фирмите са няколко, има и магазини за хранителни стоки. Лошото отношение не е само към касиерките в чейнджовете. То е към всички, независимо какво работят. Не мога да си обясня и защо, след толкова проверки от НАП, Инспекция по труда и кой ли още не, няма никой хванат в издънка. Знае се, че всички работещи в тези фирми са назначени на работно време от 8 до 17 часа, но работят по 12-15 часови дневни смени и по 12 часови нощни - по график, направен лично от Едит.

За съжаление всички ние, които работим в тези фирми сме постоянно изложени на унижения и лошо отношение от собствениците. Не слушайте като ви се говори, че взимате големи заплати... Я сметнете колко се получава заплатата ви ако работите на 8 часа?

Призовавам ви за следващия сезон да не работим повече в тези фирми. Този сезон имаше недостиг на персонал, дано другия да няма въобще персонал.

В началото беше добре.Обучиха ни набързо,и се озовахме на работа.Аз това търсех,работа.След виковете първият ден,вечерта бях като пребита.Казах си не може да е толкова лошо,и така беше,стана много по--лошо.Отново викове,крясъци, обиди,всичко на куп.Говорихме си с колегите ама смее ли някои да се обади.Вие които работите и сега,защо мълчите,може би се надявате да си вземете заплатите,аз още чакам да ми се обадят.Не започваите за нищо на света в таз велика фирма.Бягайте от тук.

Аз лично съм имала възможността да работя 2 лета в тази фирма и е имало както отрицателни, така и положителни емоции. Да, вярно е, че отношението на инкасата е ужасно и също така е вярно, че не можеш да мръднеш до тоалетна, ако инкасото не те смени, но пък от друга страна придобиваш опит в работата с пари и различни видове валути. Аз не бих се върнала да работя там, понеже смятам, че има места, където ще гледат на мен не само като някаква си загубенячка дето може цял ден да стиска и да чака кефа на инкасата. Да не говорим, че въпросните инкаса ( или поне повечето от тях) са провинциални момченца, които си избиват комплексите в/у касиерките. От към заплащането мога да кажа само това - 2009г. парите бяха много добри и си струваше да изтърпиш целия стрес, 2010г. заплатите бяха намалени, но пак си струваше.... но за лято 2012 разбрах, че са намалили заплатите драстично и според мен не си заслужава. Ако сте непокисти - това е вашето място, но ако сте съвестни и отговорни хора, по-добре не си го причинявайте. Това е от мен ... успех на всички :)

Не прекалявайте с оплакванията, колеги :) Може би като отношение има още какво да се желае, но не е и толкова черно, колкото го описвате. А и къде мислите, че галят с перце? Особено като говорим за сезонна работа... Най - важното е, че си получавате заплатата в уречения ден.... А има толкова некоректни работодатели. Вярно е, работният ден е дълъг, но никой не ви е излъгал, че ще работите по 8ч., нали? На мен лично най-дразнещ ми беше този момент с чакането, за да отидеш до тоалетна.. това е наистина гадно. За сравнение - приятелка в конкурентна фирма можеше да излиза когато иска, дори и за да се разходи. Но въпросната фирма има 7-8 бюра, а Едивес са 50-60 или не знам и аз колко. Ще е наивно, ако са сляпо доверчиви и разчитат на чувството за отговорност на 200 почти непознати, че няма да се развяват цял ден по алеята, а ще си стоят на работното място. Да не говорим, че някой колежки наистина си бяха мнооого, ама много  безхаберни. Шефовете не са лоши хора, инкасата - според годината, винаги има и плява, ама какво да се прави, понякога комплексите надделяват :D Аз лично не видях лошо отношение почти от никого, като си вършиш работата няма от какво да се притесняваш. Успех на тези, които са се насочили към тази работа - изкарайте си  едно хубаво лято, ще срещнете и много млади, готини хора :))))))) Хахах хрумна ми идея, за подобряване на дисциплината може да въведат бонуси за спазващите я, вместо само глоби за скатавките :D Че какво, това си е вид мотивация, струва ми се, че  драстично ще им намалеят проблемите :DDDD (това в кръга на шегата де:)