АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД

Марката е яка, но фирмата е ОТВРАТ.Не си консултант, а общ работиник.Сутрин отиваш в магазина и започва голямото чистене с метличките,като уличен чистач.Метеш, миеш пода, бърши се прах. И след това си 11 часова смяна... невероярно.Дават някаква мижава заплатка като за студенти да имат някой лев за дискотечки + 60лв. ваучери. Таргети по 200 000 - 250 000, счупваш се от работа и за тоя оборот взимаш бонус от 50 -60 лева. Управеителя и супервайзора все недоволни,а само където не се спи в магазина. Няма хванат таргет - мрънкане, тайни клиенти - мрънкане. Няма угодия. Но те си взимат 4 цифрена сума заплати, а ти стой на 500лв. + гърч.
А тия в офисите в София, нямат и на идея какво се случва в магазините. Ти им изкарваш парите- то пак недоволни всички.
Единственото хубаво е че се ползва 30% отстъпка.

Бихте ли описали въпросната Ася Огнянова като външен вид, искам да знам дали е същата за която си мисля. Благодаря ви предварително. ;)

Коментарите за Ася Огнянова са напълно верни. Тя си позволява да се държи ежедневно унизително и грубо с персонала си, като ги нарича "флегми". Въпросната управителка получава заплата, за това, че седи в BACK OFFICE,ровейки в телефона си, или пуши. Пред камерите, тя може да бъде видяна само на каса, или ако Надежда Радиева е дошла.Добре, че са Вилиана и Михаела, за да отговарят на e-mail-те. Тя не изпълнява длъжностната си характеристка, за която и плащат.Клиентите в този сайт го подтвърждават.Мисля, че е време от "адидас България"
ЕАД , да вземат на сериозно всичко написано, досега за този човек, и да се замислят, дали заслужава тази длъжност.

И аз искам да споделя възмущението си от въпросната Ася Огнянова. Изключително грубо и зло човече. Личи й по физиономията и държанието. Имайте едно на ум при пазаруване в Люлинския ''Адидас'' !

Въпросната "Управителка" е Ася Огнянова! Няма никакво уважение към персонала,към клиентите и към работодателите си! Плюе по всички колеги и началници, подиграва се на всички,прави си каквото поиска, все пак е приятелка с регионалната,която си затваря очите за всичко,дори и за това,че е некомпетентна и неграмотна! Клиенти са идвали в нашият магазин и се оплакват от нея! Нейната работа я вършеше Мони в Младост,Ники в Ботевградско и сега Вили в Люлин...,а въпросната Ася обираше комплиментите,да не говоря за мизериите които прави на колегите си от другите магазини,да не говорим за клиентите които идват и казват,че им е казала,че даден размер нямаме,а всъщност го имаме! Нито един наш колега не я харесва и уважава,нито от магазините,нито от офиса,но Радиева я държи,защо ли,нека от човешки ресурси да се разровят и ще разберат защо! ... Ако сте на интервю при нея бъдещи кандидати,по добре поискайте да сте в друг магазин!

Защо преместихте магазина от Ботевградско шосе чак в Люлин и защо сменихте персонала?Със съпругата ми пазарувахме всяка седмица и бяхме доволни от обслужването и от дестинацията и от персонала,сега в Люлин е управителка някаква злобна робокопка с железа по зъбите,грозна,отвратителна и с ужасно грубо държане!Позволява си да ни отговаря и да прави забележки на клиентите,това е недопустимо,защо сменихте предишните хора които работеха на касата,ще загубите и малкото клиенти които ви останаха заради е такива управители като това същество!

Здравейте бях служител във въпросната фирма и искам да кажа на всеки който смята да работи тук,че не си заслужава...Не се лъжете по това,че е световно известна марка,аз по това се излагах,като си мислих,че всичко ще е изрядно,ще има бонуси и други придобивки,но увиии малко след като започнах разбрах,че очакванията няма да ги бъде. Първо да поговорим за заплащането,ако може да се нарече така,защото е повече от смешно,като си имаме впредвид за каква огромна и известна фирма работим. Заплатата е 463 лева чисто,като 60 лева са под формата на ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА.За БОНУСИ не се надявайте продажбите,който трябва да направи магазина за непосилни в тази криза и всеки месец таргета се увеличява...Пълно безумие..Относно естеството на работа-цял ден сте прави,не ви дават да сядате,вадите постоянно стока,подреждате склада,чистите,общо взето всичко.Работното ви време ви е различно,всеки месец се прави график с супер различни смени,повечето от който са 10 часови.Относно полагаемата ви се почивка,пре работния ден...много често не ви я дават защото в магазина има супер много работа,а персонала в твърде малко., Това е накратко,лично аз съм радостен че се отървах от тази фирма...На тези който смятат да започнат работа там им пожелавам късмет и да се заредят с нерви и търпение.

Здравейте, забелязах, че при намаление на продуктите на Адидас не се променя цената, а се слага табелка с надпис "нова колекция". Нося Адидас от 1991 г., когато нямаше магазини в България, но от две години се насочих към друга марка, заради ценообразуването.

Здравейте, колеги и бивши колеги, Принципно обожавам марката, немога да разбера, защо толкова нареждате и давате савети, принципно българина е такъв тип, че ако некой му напрай забелешка и той веднага вири носа на горе и край, хората го мразят или персонала бил лош, виште първо проблема в себе си и критикувайте марката, заради собствената си некадърност и т.н. За заплащането, какво да ви кажа, не е много, но  никой не ви е карал да подписвате, сами сте се съгласили да подпишете, аз лично съм доволен от марката, харесва ми да работя в адидас, персонала е супер готин и така :)))...

Ако името на управителя на магазина е Владислава Диловска, В НИКАКЪВ случай не започвайте там!