АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД /img/frontend/nomap.png"

АДИДАС БЪЛГАРИЯ ЕАД

Стига глупости...точно си останахте издънките.Защото тези които години носихме магазините на гръб,ни писна само от обещания и нагло държащи се управници.Като гледам си седите тези които сами си знаете,че сте достигнали капацитета си и толкова ви позволява умственият потенциал за развитие. Заплатите като ги вдигнаха добре...а в офиса си седят същите и доста сме си говорили на 4 очи за да знам, че Вълка кожата си мени, но нрава НЕ !!!

Като настоящ служител ще кажа че фирмата има своите плюсове и минуси.
2017год. е годината на промените в адидас.
По долу коментарите са написани от недоволни бивши служители и обяснимо не са от най-хубавите. Моето лично мнение е че адидас е фирма на която не й трябват демотивирани служители изтъкващи и търсещи само минусите.
Всеки иска да взима по 2к заплата, но няма как да се случи това без жертви и търпение. Ето заплащането е променено значително. Може би вече е доста над средното в бранша. Отношението от офиса спрямо магазините също значително се промени положително. Наистина напуснаха много кадърни хора, но те бяха със слабо желание и ниска мотивация. Щом са напуснали нямат нужда от адидас и адидас няма нужда от тях. На бъдещите служители и хора обмислящи започване работа при нас ще кажа: хора ако сте мотивирани търсещи емоции готини преживявания готини колеги и реална възможност за бързо развитие- заповядайте, ако искате да стойте някъде извън вкъщи и да взимате някаква пара- по добре си стойте увас. Поздрави :)

За всеки който е имал работа с Надка е ясно, че не е за тази позиция и яко дърпа магазините надолу. Това което е писано преди мен /за гъзолизците и некадърните слагачи/ със сигурност е вярно, но това не го е измислила тя. Надка е просто една изпълнителка на другата ямболска звезда Илиана Калчева на която е подчинена. Катастрофалното положение до което са докарани магазините е заради тази видна меринджейка. Нейното тоталното безхаберие и липсата на елементарни познания за бизнеса са били повод за много шеги през годините.Това недоразумение дреме на позиция ритейл мениджър от години и резултата е налице - фирмата е докарана до положение да не могат да си намерят продавачи в магазините. В момента бившите ми колеги споделят че се търсят към 40 човека и никакви обещания не могат да излъжат хората. За спада в оборотите няма смисъл да коментирам – той си е закономерен. Некадърници на най-високите позиции, под тях гъзолизци и нагаждачи и най-долу по веригата нещастниците в магазините, които се гърчат за жълти стотинки всеки според позицията си.

Докато Надежда Радиева е на висока позиция, никога няма да се развие фирмата към по добро и да се намери свестен персонал ! Винаги ще се толерират гъзолизците и некадърните протежета на Радиева, измамите и всичко !

Няма да се повтарям и да коментирам заплати и т.н

Само искам да кажа,че след години изкарани във фирмата, съм крайно разочарован от отношението най-вече на хората от Офиса .Тези имащи се за нещо дребни душици, но реално просто едни подлоги на някой по-нагоре...В частност най-зле е новата регионална мениджърка - Надежда Радиева !!! Тази дребна Ямболка комплексарка, си мисли,че може да се държи нагло и арогантно с персонала си. Прави се на много строга и знаеща...а дарбата й е, да говори за хората зад гърба им като мишка. А когато си говориш с нея, най-нагло те лъже в очите и ти обещава великите промени. !!! Лансира си само удобни за нея хора,които нямат смелост да и кажат нито дума, когато нещата не са наред...а те вярвайте ми, са доста повече от това... Издигат се хора без опит, без знания...Само като погледнете,че във всеки магазин търсят персонал и ако питате на колко време са повечето хора..Ще ви кажат, няколко месеца... То и предният регионален не беше читав, но сега вече целенасочено се изчиства старият и неудобен за нея персонал !!! На интервюто ще ви наговорят куп глупости..Какво предлагали, колко коректни били..приказки от 1001 нощ. Всеки който е влизал в техен магазин, сам знае как изглежда персонала...Нито визия, нито излъчване, повечето седят там, защото не им достига капацитет за повече и нямат амбицията да се развиват...Хората които са можещи и знаещи..Отдавна са напуснали фирмата.. Красноречив факт говори,че във фирмата няма един МЪЖ с главно М . Управляват само жени, крайно ниско интелигентни и незнаещи как се случват нещата...Останалите които са там от мъжки пол са меки китки...Все пак които се прежали да започне там, ще разбере за какво говоря. Но всеки амбициозен човек с желание за развитие, и уважаваш себе си труда си, ще стой далеч от тази фирма !!!!

Здравейте, като настоящ служител ще кажа, че е много жалко постоянно да се набират хора, а и да не оценяват настоящите си служители. Заплащането е супер мизерно. Това е и причината да не иска никой да работи в голямата фирма. На дамите и господата от офисите им е по-важно как изглеждат магазините, а това, че нямат работници и не успяват да си намерят не гио интересува. Управленското ниво в цялата фирма е пълен "леШ", има не повече от 2-3 от управителите и зам.управители, които стават за нещо.

Здравейте, понеже дълго време бях служител в тази фирма и искам наистина да помогна, на хората които се чудят дали да работят там. Гледам че много защитници и хубави коментари са се появили.:D:D Чак ми е смешно как някой от управителите и мениджерите-се е заел да пише тук. Мишлета големи.
1.Замислете се всички които искате да работите там,защо е толкова ниска оценката тук!!!!!Това изобщо не е случайно.
2. Заплащане от 500 лева ако ви е добре опитайте, но забравете за думата достойнство! Ще ви се наложи рано сутрин да сте чистачи и да метете и миете пода, фирмата просто е толкова бедна, че вие ще вършите тази работа.После ще дойде този велик управител и ще мине с пръст да види дали е чисто и повярвайте никога няма да е чисто!!!
3.Освен че сте продавач косултант, ще бъдете и складов работник и чистач, как сега ви звучи тази преспектива в живота? Освен това някой ще каже, ама то има бонуси-хахахахха за 2 години 2 пъти ако хванете честито да ви е. Непосилни таргети. Постояно мъмрене от управителя за обороти! Които просто са непосилни за българия.
4 Работа в удобни смени забраветее и затова, никой ама никой не му пука дали ти е удобно или не! Веднага давам пример, ако си работил 2 ра смяна-коята е до 22 и ти 5 ден, на следващия спокойно може да си 1 смяна от 8 да посрещаш стока.Само да подчертая че това е най малкото нарушения на ващите права-между работни смени по закон трябва да имате минимум 12 часа разлика.
5 Мога да пиша с часове за минусите на тази фирма. Просто много хора не са на местата които трябва да бъдат !!! С самучуствие за велики шефове, които тъпчат персонала си! Големи сте да пожелавам ви цял живот да зимате кирливи 980 лева и да казвате на персонала как се продават чорапи и маратонки, това е пикът на ваща кариера!:D Никога не правете тази грешка да почвате там!!!

Работих във въпросната фирма за кратко, единственото което мога да споделя е че при положение, че си върших работата, не съм влизал в конфликти и не съм нарушавал вътрешния ред на магазина бях безкруполно повикан и изгонен без предизвестие и каквото и да е адекватно обяснение защо това се случва. Предполагам ще дойде ден в който няма да успяват да си намират качествени кадри заради некадърното си отношение към тяхната движеща сила - хората които си дават времето и труда за да работи добре фирмата.

Ха-ха-ха! Ако нещата бяха толкова добри колкото се описват, нямаше да има нужда да пишете подобни ласкателства тук. Скоро имах интерес от позиция в адидас, но ми беше интересно защо постоянно се търсят хора и се пускат обяви за работа там, свързах се с приятелка, която работи в един от магазините. Исках да се допитам до доверен човек, но след като го направих тотално загубих интерес за работа там...

Здравейте, скъпи хора!
Ето и моето мнение ... всеки нормално уважаващ себе си работещ човек иска да не полага особено физически труд, да почива по всички официални празници, да си тръгва от работа, защото има "важно задължение ",да пуши цигари, когато му е кеф и да взима висока заплата, защото си я е ЗАСЛУЖИЛ ...
Грозната истина е, че всеки уважаващ себе си работещ човек знае, че няма пълно щастие и в живота нещата не се развиват винаги по начина по който искаш.
Когато си малък, ти казват:
"Изяж си закуската,иначе ...!"
И е точно така.
В живота няма нищо даром, всеки получава това, което заслужава и в случая това което е заработил.

Адидас е фирма, която инвестира много в персонала и в бъдещите си кадри. Фирма която ти дава служебно облекло и отстъпка, осигурява атрактивни мероприятия, приятна атмосфера между колегите, страхотни бонуси, изгражда състезателния ти дух и ти гарантира "точно кога ще можеш да си позволиш онези страхотни обувки, които толкова искаш", а именно заплата до петия работен ден от месеца.
Само това? ... НЕ, разбира се!
Командировки в столицата свързани с обучения и различни дискусии,специални награди за най-добре представилите се в съответна игра, Teambuilding със страхотни игри и спомени, които ще траят доста дълго време. Възможност да се докоснеш до историята на марката в дълбочина, възможност да срещнеш много нови хора и да почерпиш опит от тях, възможност за развитие, както и свобода да дадеш най-доброто
от себе си, стига да искаш.

Всичко става с желание и търпение, нямаш ли ги ...
няма кой да ги дари вместо теб.
Да отиваш с хъс и мотивация на работа, не защото трябва, а защото искаш.
Това е едно от най-големите предимства!

До всички бъдещи и настоящи служители, които ще прочетат това, мога да кажа, че със сигурност си заслужава.
Ако искате динамична среда на работа,приветливи колеги,заслужено развитие и мениджъри, които да ви помогнат всичко това да стане реалност, това е точното място за вас.
NOTHING IS IMPOSSIBLE !!! Дерзайте!