Гаранция консулт /img/frontend/nomap.png"

Гаранция консулт

Напълно подкрепям мнението на Лили. Не плащат заплати и въобще не им е неудобно. Сигурна съм обаче че ръководството си взима свойте заплати и никой от тях "не ходи гладен". Поддържат един изкуствен имидж на благополучие. За да ходя на работа трябваше да си изхарча личните средства. Въобще не се захващайте да работите там, само ще си загубите времето. По-добре да се закрие този брокер няма смисъл от него.

ако мога да ви отговоря от името на ръководството на Въпроса "Кога ще си получите комисьонните",отговора е никога.
Няма смисъл да чакате и  да се  надявате,защото банковите сметки на дружеството са запорирани и последното за което г-н Йорданов има пари са комисионните възнаграждения на бившите служители на Гаранция консулт.Дори и да ги осъдите се нареждате на опашката да си чакате обезщетенията,защото има много хора преди вас

Само едно ще напиша - не сме си получавали комисионните по сключени полици от нас застрахователните агенти от месец септември 2010г. - направо срамота за брокер "ГАРАНЦИЯ КОНСУЛТ" . Дали някой от управлението може да ми отговори кога ще ни бъде изплатено изработеното от нас незнам?

Хора не започвайте работа в тази фирма. Пари никога няма да вземети от тях. Дължат на сторите и новите си служители заплати за много месеци, не са плащали осигуровки за повече от половин година. Не им вярвайте пари няма да вземете. Най- несериозната фирма. Ако може, някой да ме обори в противнота.

Смятам, че тази фирма много НЕ става, има доста прогнили язви в нея, както и при други впрочем , но тука %-а е доста завишен. Става на въпрос именно за това, че намират пари за обучение и тинтиририн, но за заплати, бонуси и други финансови стимули нямат. Писнало ми е жена ми да бачка за нищо, да се прибира по никое време и да се облъчват с безмислени обучения и да ги надъхват в още по безмислените им планове .

абе вие има ли фирма,която да не критикувате ? Има ли изобщо такава ? Досега поне 30 фирми сам изчел и не е имало и една за която да кажете че е добра че е плащала.Какви хора сте вие ?

Скъпа така наречена тук "МИМИ" от гр. Плевен
какво правиш при нас в брокера след като от месец 7 пишеш простотии и плюеш тзи който те храни,такива като тебойто момиче много.Щом си не доволна трагни си,но не ти стиска,или не си достатъчно успешна.Това е само по твоя вина,тъй че не вини брокера за това,че ти не се справяш добре.Сигурно мойто момиче това не е твоята работа.Намери си ново поприще,може би в новото начинание ще се чувстваш по-добре,а може би там няма да се налага да работиш.
При нас мила моя трябва здраво бачкане,на който не му харесва да си ходи.
Има една поговорка-незная дали си я чувала:
"Който не работи,не трябва да яде"
тъй,че или се стягай или........
стига с таз простотия,все пак сме големи хара.
А искам да кажа и нещо на хората,който сега започват или са започнали при нас.
Тук в "Гаранция Консулт" се работи,и който работи е доволен и взема парички,а който не работи-не взема нищо,и дали е тук или някъде другаде пак ще бъде недоволен,щом не върши нищо.
Успех на всички колеги през 2011 г. -НИЕ СМЕ ДОБРИ И ГО ЗНАЕМ!

Отгово се стягаме за банкетче на ли така компанията.Акакво става с заплатите не платени и комисионите господа шефчета.На това му се казва наглост и безочие.До кога жените ни ще ви ровуват.Гарантирам ви че в наи скоро време пълна финансова ревизия с цялата строгост и сила на закона.ДЕРЗАИТЕ НО НА НАС НИ ПИСНА ОТ ЛЪЖИ.

Скъпи консултанти от Гаранция, не зная колко ми е актуална информацията за тази компания, но нека да бъда точна, че черпя тази информация точно от Вас, и не че аз ви я искам, ами Вие ми я споделяте. Там наистина е котило на изпечени лъжкини, начело с г-жа Павлевска, та тя е основния лъжец. Тя започва да лъже служителите си , те пък тях си и клиентите. Вярно е че за тях е важно да излъжат някои клиент, да се хване на въдицата за да може да им платят. Много работите това го знаем , но да ли Ви плащат. Последно кога вземахте пари, ако не се лъжа септември , и колко ги чакахте ,ще отговоря, поне  шест месеца. А ми стоите там защото къде да отидите на друго място , ако моралът Ви на работа е такъв, нада ли някъде  ще Ви приемат. Като е толкова морална и добре платена тази компания защо съпрузите Ви пишат във форума, защо удряте с бухалки по бюрата когато не Вие платено и защо търсите адреси на гледачки,баячки и тем подобни. Наистина работете , но нека и да Ви плащат. Тази Р.А ми се струва че нещо иска да се подмаже, но на кого ,като всички сте един дол дренки. Взехте малко пари и много Ви се вдигна самочувствието,но  пестете че не се знае кога пак ще ви платят. Да не стоите като миналата нова година без пари. Успех работливки, ще Ви е необходим докато сте още в тази лъжлива компания!!!

За плевенския клон на тази фирма мога да кажа, че няколко служителки, които все още са там, се интересуват единствено от своите собствени интереси и в никакъв случай от интересите на клиентите, нито от останалите служителки. Някакво измислено смешно самочувствие без никакво покритие, голи обещания и откровени лъжи - това е реалността. Не разбирам защо последната дама говори с такъв назидателен тон. Няма да повтарям написаното, защото хората са казали истината. Целият град разбра какво представляват тия хора. Има достатъчно коректни и почтени застрахователни компании и брокери, където да работим. Съветвам ви да не се занимавата с въпросната компания.