Гаранция консулт /img/frontend/nomap.png"

Гаранция консулт

Уважаема г-жо Валерия Топалова,от гр.Троян съжалявам,че сте попаднали на недостатъчно подготвен финансов консултант или може би нов наш служител,но е неприятно да слагате всички служители под общ знаменател.Замислете се дали специалист завършил Застраховане без достатъчно опит би могъл да Ви даде достатъчно компетентна информация?
Не смятам,че би могъл.
За всяка дейност е необходим опит.Каква връзка има икономическото образование със застрахователните услуги?
Ако са Ви заинтересували услугите,които предлагаме като компания винаги имате възможност да се обърнете към мениджъра на съотвения офис за да получите необходимата Ви информация и да получите отговорите на въпросите,които Ви вълнуват.
Може да се свържете с мен на email:[email protected]
Желая Ви успех!
М.К.

За всички вас "бъдещи" колеги:
"Гаранция Консулт" е брокер с професионално обучени,компетентни консултанти.Работната атмосфера е приятна и динамична,а заплащането-неограничено зависещо единствено и само от самия служител.Разполагаме с гъвкаво работно време,и ежедневна подкрепа от мениджърите си.Имаме възможност за професионално развитие възоснова на показани резултати.Какво повече бихме искали?!!!

Струва ми се, че не са достатъчно добре подготвени консултантите на Гаранция консулт.Би трябвало да имат повече познания по икономика, защото без такива, често говорят неверни и безсмислени неща.Вероятно не се подхожда достатъчно прецизно при подбора на хората,наемани в брокера.А има значение и кой ги подбира.Не е задължително да имат магистратура по застраховане, но е абсолютно задължително да могат да отговарят на всички въпроси на потенциален клиент и то ПРАВИЛНО, а не ПОДВЕЖДАЩО-НЕЗНАЕЩО!

Аз също кандидатствам там и ми е любопитна всяка подробност.

Много моля, ако някой е работил или работи в застрахователен брокер Гаранция консулт, да даде своето мнение, тъй като обмислям да кандидатствам там за свободна позиция на финансов консултант. Благодаря.