Гаранция консулт /img/frontend/nomap.png"

Гаранция консулт

СКЪПИ ДАМИ/ВИЗИРАМ ДВЕТЕ ДАМИ КОИТО СА ПИСАЛИ ПОСЛЕДНО ОТ ПЛЕВЕН/ ЯВНО ОТ ДОСТА ОТДАВНА НЯМАТЕ АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ГАРАНЦИЯ КОНСУЛТ, ЩОМ ПИШЕТЕ НЕЩА КОИТО НЕ СА ВЕРНИ. КОГАТО ЕДИН РАЗУМЕН ЧОВЕК СИ ПОЗВОЛЯВА ПУБЛИЧНО ДА КОМЕНТИРА НЕЩО БИ БИЛО РЕДНО ДА ЧЕРПИ ИНФОРМАЦИЯ ОТ ИЗВОРА, А НЕ ОТ СЛУХОВЕ И КЛЮКИ. НЕКА ПЪК АЗ ДА ВИ СПОДЕЛЯ НЕЩО, РАБОТЯ ОТ ДВЕ ГОДИНИ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ, РАЗБИРАМ СЕ ПЕРФЕКТНО С КОЛЕГИТЕ СИ, А И КАКТО ЗНАЕТЕ ТОВА Е ФИНАНСОВА ИНСТИТУЦИЯ КОЯТО СЕ КРЕПИ НА БАЗА ПРОДАЖБИ. т.е. АКО НЯМАТЕ РЕЗУЛТАТИ - НЯМА И ПАРИ(ЗАПЛАТИ).
ТАКИВА КАТО МЕНЕ(А НЕ СМЕ ЕДНА ИЛИ ДВЕ) НЕ СЕ ОПЛАКВАТ .....ЗАЩО ЛИ!?!?
ТАКА ЧЕ МОМИЧЕТА ....РАБОТЕТЕ, А НЕ ДРЕМЕТЕ!!!!!!!!!!!!!!
И СЛЕД КАТО СТЕ НАСТОЯЩИ СЛУЖИТЕЛИ И НЕ СТЕ ДОВОЛНИ КАКВО ПРАВИТЕ В ГАРАНЦИЯ КОНСУЛТ?!?!?!?!?!?

Няма по-некоректна фирма от т.нар. "брокер" Гаранция консулт. Единстветото, което ги интересува е как да излъжат и ограбят някой балък и глупак, който им се хване на въдицата. Абсолютна некоректност и наглост спрямо клиентите. В колектива атмосферата е отвратителна - интриги, злоба, завист, клюки. Не плащат никакви пари на служителите си. Затова избягаха всичките им хора. Да не се лъжете да си правите "застраховка" при тях - ще ви излъжат най-брутално и ще ви окрадат. Тях единствено ги интересува колко хора ще излъжат и коя компания им дава най-голяма комвисионна. Обаче не дават пари нито на служителите си, нито на клиентите си. Бягайте далеч от тия, ще изгорите и струда си, и спарите си, и с нервите си. Там е едно котило на лъжи, интриги и злоба.

Скъпи ръководители, време е вече да помислите не само за Вашите дългове , но и заслужителите си. Май е време да платите  това , което сме си го изработили, защото май и за Вас няма да има нищо ако продължавате така.
Скъпи клиенти настъпва активното правене на граждански отговорности, помислете преди да направите нещо в тази брокерска кампания. Нищо не е така както се представя , нито за служителите нито  за клиентите. По некоректна и нелоялна брокерка компания няма. Вярвайте в това,  имам достатъчно опит с  други застрахователи и зная, че там клиента е на почин и уважение. Тук се набляга на собствените задължения и облаги, скъпи автомобили, лъскави тоалети, скъпи партита и затъване до уши.
Застрахователните компании не плащали, просто лъжа , всяка уважаваща себе си компания си плаща, и се  чуди как да се оттърве от този брокер. Стигнаха до там, че като не могат да си изпълнят поетите ангажименти към застрахователите,  карат служителите да се застраховат, да си купуват дялаве и не знам още какво.
Една част от менъджърският екип напуска и бяга , защото от месеци не е плащано, друга част се чудят как да лъжат служителите си , а трета част обикалят по баячки и гледачки,  дано да им кажат нещо добро. Няма да Ви кажат, ами се хванете в ръце и платете, защото дълго още ще обикаляте да Ви гадаят.  Помислете вече, никой не иска да работи и няма да работи.    Ще Ви дам ако се наложи още адреси на гадателки. Успех!!!

Това е фирма пълна с лъжци, всеки лъже както му е удобно. В тази фирма се работи без заплащане, ако няма каде да си уплатняваш деня или пък да си разхождаш тоалетите това е фирмата. От няколко месеца не се плаща нищо, и менъджерите затънаха до уши,но нека така им се пада. Има една менаджерка П.Павлевска ,която  мислехме че лъже защото ръководството я притиска, но тая се оказа лъжкиня по рожденние. Много  колеги разплака, но и нейния ред дойде,нека почувства как се живее без пари и с  кредити. Всички  от ръководството папускат и бягат , като дявол от тамян. Големи специалисти бяха в застраховането, много кадърен народ били привлекли,ама то само с мечти, конференции и партита не се живее. Дано да са живи и здрави клиентите на интерамерикан, че както вземаха комисионните от животите за три годининапред, май ще се наложи   да ги връщат. Малко им е това което им се случва,още може да затънат и нека пожеламав йм го от сърце. И е време да платите това което ни се полага, че господ забавя но не забравя!

Пише ви човек на когото съпругата работи на трудов договор в мижавата ви номпания но от няколко месеца не е получавала трудовото си възнаграждение .До кога така господа ?Пари за конференнций в скъпи хотели и всевъзможни простотий има а за заплати не.НЕСЕ САМОЗАБРАВЯИТЕ.

В тази компания няма пари, за хамалският труд който някои служители полагат денонощно, отплатата е  0, от няколко месеца нямат заплати, а разчитат само на комисион, дори е него не вземат защото "Шефът" им е голям бизнесмен, неможе да договори и миналните налични финансови преводи с които да обезпечи хората си !!!Въпреки че се работи с налични средства, които щом се вземат от клиентите се превеждат авоматично по сметките на застрахователите.
Г-н "шефче" вземете под внимание този упрек и не измъчвайте и не обричайте на гладуване по този начин най-лоялните си подчинени, които обичат работа си и желаят да я вършат както трябва, така че клиентите Ви да бъдат от най-доволните на българският застрахователен пазар
Ще Ви нарека ШЕФ когато станете такъв в пълният смисъл на думата ( човек който уважава труда да подчинетите или колегите си), а сам знаете кое е най-голямото уважение от както финикийците са измислили своите знаци !!!!!!

уважаема г-жо vili в тази сбъркана държава името и телефонът ви може да се намери от всякъде ,но тези колеги не ви търсят за лошо, а за хубави неща малко повече информация няма да ви е излишна . По ли е добре да ви се сбадят за рекет по телефона и парите ви да отидат  както се казва в канала.

Днес получих обаждане от финансов брокер от фирмата.Когато попитах от каде ми имат името и телефона, казаха че работят по закона за защита на личните данни и немогат да ми дадът такава информация.По същия закон аз имам право да знам от къде са взети тези данни.Запазила съм и телефона от който ми е звъняно и това мойе да се провери.Служителката не пожела да ми каже. Така може всеки да се оправдае с този закон.Мисля че това не е коректно спрямо граждините които биха могли да са ви клиенти.

Това е фирмата в която, компетентното мнение е просто на кота нула, всеки говори ,всеки обещава и всеки лъже,както му е удобно. Това е брокер , който не спазва нито обещания към партньори, нито към служители. Всички се кланят на един мениджър Юри Йорданов,сякаш е бог, но всички са затънали до уши в лъжи. Няма нормални трудови договори а фиктивни, разписваш се, а заплата не вземаш, комисионни също. Когато попиташ кога ще има плащане, ти отговарят,че само за пари питаш. Това е фирмата която лъже най-много и не си вярва  сама.Стигнаха до там, че накараха служителите си да си направят застраховки живот към Интерамерикан и не преведоха парите на застрахователната компания, добре че нищо не се случи злополука. Абе накратко казано лъжци, и то големи но сами потъват.

Административна некомпетентност, финансова немощ и некоректност към служителите - това е!