Биовет АД /img/frontend/nomap.png"

Биовет АД

Моля ако някой знае повече информация за длъжността, по специално за какво отговаря и каква е заплатата-  ТЕХНИК КИП и А за Разград Биовет става въпрос. Ще се радвам ако някой има повече информация или вече е работил на тази длъжност, за да не се правят грешки. Ако заплатата е под 800лв, няма смисъл да се губи време по интервюта.

Това което е написано не знам кое е верно кое не! Пища че в Ямбол има фирма Ядзаки която е колонизатор на работниците от много години.Тук работят шест месеца и на борсата и взимат други работници за шест месеца.Това е от поне 10 години и заплати от 300 лева им дават. На това викам аз ЕКСПЛОАТАЦИЯ.Доят и социалните служби и никой не се е светнал до сега или си плашат КЪДЕТО трябва.За ТОВА при вас нещата са 100 пъти по добри и ако го нямаше Домусчиев всички щяха да пасат кравите и да шият нон стоп за 5 лева.
Лека вечер и бъдете реалистични в това което давате  като работа и това което получавате за тази работа.

здрасти колеги
всичко което ще напиша е всеизжестно
всички пенсиики в завода повтарят ,,ВЕДНЪЖ ДА СЕ ПЕНСЙОНИРАМ КРАКЪТ МИ ТУК НЯМА ДА СТЪПИ,,
де касмет де  да ама не след две седмици виснат като сопли на портала заради тях младите немогат да припарят - не че са кадърни а защото са сагласни да лапат отровите за 330 лева + някои лев награди +430 лева пенсия те си докарват 1000 на месец а в същото време канят младежи на интервю за 290 лева на 3 смени и искат да е обучен да може всичко да сваля звезди на дъртаците да мълчи и да изпалнява като не се съгласи отвънка чака поредната пенсиика съгласна на всичко не че това в белия дом не го знаят де ама като има 100кг шарани защо им е каракуда

Да Ви кажа дами и господа  работещи във фирма Биовет и по точно тока наречиния прост работник от управляващитите ви,знаети ли с какво се занимава вашата фирма и към кой отрасъм на икономиката се води , със сигурност не знаете ето сега ще науЧите по подрабно  " Производство и търговия на ветеринарни активни субстанции, ензими, хранителни добавки и медикаменти, както и суровини, използвани във фармацията."Сектор ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ.Тогава как искате да Ви вдигнат заплатите ???едно време се вземаха по 500/600лв.заплати когато директор беше много уважавания ИНЖ.ГЕОРГИ ЖГУМОВ но той много добре знаеше как се вадаят парите защото стана директор от шлоселр и винаги ценеше труда на работника който вадеше заплатитете на АДМИНИСТРАЦИЯТА,и по негово време нямаше РАБОТЕЩИ ПИНСИОНЕРИ А САМО МЛАДИ ХОРА .Не случайно в целия град се казва че БИОВЕТ Е ПЕНСИОНЕРСКИ.Какво им пука на господата пенсионери за младите хора на който не им стигат парите , те са добре нали така госпожо ИВЕЛИНА.И не спорете на портала винаги преди 17часа са пенсионерите първи.В тоя Биовет от край време началниците са пълни некадърници и защо управляващия орган не го види това как фирмата върви назад ето Ви името на такъв един началник господин Петров.

До Ивелина
Кой кого обучава пенсионерите в този завод са бол.
На какво ни обучава черварката как се дебнат хора да се глобяват че са дръпнали един фас за пет минути или че са се изкъпали след тартарата а сетих се на какво да внимаваме за парното в съблекалните да не надхвърля повече от менус 20 градуса че ще се стоплим и ще се съблечем.
Сладурана ти самата не вярваш на това което пишеш я се скрий
нито една от твоите думи не е вярна

Кандидатствах за позицията Електроинженер в Биовет-Разград, одобриха ме и ми предложиха да започна работа с договор за 420лв бруто. Е, отказах. Та това е смешно да търсиш магистър електроинженер и да му предлагаш 300лв.нетен доход и да се надяваш, че все някой ще се хване.
Сега пак имат обява в JOBS.bg и затова режих да пиша ако някой се интересува от тази позиция да знае за какви суми става въпрос.

Грубо погазване на правата на работниците!Възможно най лошия начин на управление (чобанския) ,със сопата по главата! за колегиалност да не говорим!!! АБЕ ДИВАШКА РАБОТА

За какво говори колежката Ивелина??? Какви са тези комунистически изказвания???ХАХАХА Пенсионерите в завода стоят щото им  оттърва:
Цял живот са си изкарали лекинко.....
Пенсионират се младички.....
Пенсийка и заплатка -ох кеф.....
Защо да пушат цигарите в тях и да си омирисват къщите ,като може да го правят в завода....
Пенсионерите във фирмата работят така ,както и преди пенсионирането-тоест леко,меко и без много много акъл-важното е да стане 17ч.
А относно тръгването след 17 часа-ами те повемето заспиват след 15ч.и си тръгват когато се сабудят!!! А младите и кадърни специалисти бачкат цял ден и в 17 бегом-щото имат и млади жени и мъже ,които ги чакат вкъщи.
ОСТАВЕТЕ ЗАВОДАНА МЛАДИТЕ И КАДЪРНИТЕ!
ДАЙТЕ ИМ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА РАЗВИТИЕ!
ДАЙТЕ ИМ ПАРИ......И ВИЖТЕ ТОГАВА КАК СЕ РАЗВИВА ЕДНА ФИРМА-ВИСОКА ПРОДУКТИВНОСТ,ВИСОКИ ЗАПЛАТИ И НИКАКВИ КЛЮКИ,ИНТРИГИ И ПАМПЕРСИ!!!Това е истината неУважаеми дами и господа комунисти и подставени лица(началства)-Не говорете глупости ,че няма специалисти -специалисти БОЛ ама за 400лв-НЯМА даже и от Виетнам да ги докарате!!!!
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И ЖЕЛЕЗНИЯ ОРЕЛ МЪЛЧИ:)

Здравейте, фирмата е супер, по-голяма сбирщина от селяни и комплексари не бях виждал и всичко е от най високо ниво. Прахуляци, буклуци и мрасотия навсякаде за завод във който се произвеждат лекарства мизерията е голяма. В ОПК5 е направо върха, хора не се задаржат, а ако някои се задаржи значи е човек на някого. Началниците са поставени лица които само експлотират хората и оправляват чрез заплахи и обиди. За пари не се говори,но повече от 320-380 недеите да очаквате.

Здравейте на всички. Мисля да кандидатствам за работа в Биовет Разград за специалист доставки. Някой може ли да ми даде повече информация за длъжността, заплата, работно време...Прочетох повече негативни мнения. Как протича конкурсът за работа? Смятам, че отговарям на изискванията (висше икономическо образование, владеене на английски език-средно ниво). Всъщност работи ли се често с докуминтация на английски?Благодаря на всеки който ми отговори.