Биовет АД /img/frontend/nomap.png"

Биовет АД

личният живот на хората си е техен проблем категорично съм против тази намеса но че адът в биовет и пещера и разград е неописуем си е вярно но вината е изцяло наша плащат на неши и ваши и те си мълчът а другите се зорят явно смисъла от този форум е никакъв защото нищо не се променя но пък си споделяме мъката казват споделена болка половин болка ама не е верно болката се засилва кой до къде издържи нали все ни повтарят никой незадържаме на сила лека работа и по-малко алергий здраве и успех

добрият началник е стара мома-ялова.живее за да работи и черпи сили от нещастието на подчинените си.пари няма няма и да има остана ни едното човешко достойнство но и него ще ни вземат.иначе си имаме почетно табло с некролозите на колегите но освен на работника на никой друг не му пука.а гъзоблизци колкото щеш готови са и г... си да дадат само да бъдат забелязани.е това е .то с думи не може да се опише!

Здравеите полежението с Биовет-Разград е много сериозно нямам думи.Това предприяте се е превурнало от наи-проспериращото(преди ) в наи-пропадналото в Разград.Само се следи и дебне кои коя  врата не е затворил и отворил и тн.Никои не стимолира работника дори с едно доро утро(което не коства никому нищо).А бивсият зам директор производство другаря Фил(Филипов) сегашеш шеф на ЦАЛ само се заяжда с работниците ,коли и беси(уволнява и съкращава) а не мисли че отнема хляба на човек.
ПИСНАЛО МИ Е ОТ ТАЗИ ФИЛМА
Бих искал да попитам някои по добре запознат: КАК се организира  легална стачка?Какво трябва да се направи  и каде да се отиде за  организирането на СТАЧКА?
Явно никои няма да се осмели да направи една Стачко но АЗ смятам да сам Първият,но сам обеден 4е зад гърба ми ще застанат поне 60% от работниците.МОЛЯ НЯКОИ АКО ЗНАЕ НЕКА  СПОДЕЛИ В ТОЗИ ФОРУМ
А междо другото от ръководството на завода казаха че за Велик ден копони няма да има на работника заради кризата НО всеки началник взе по 1000лв премия за празника а госпожа Газдова си гушва по 18 000лв месечно заплатка а ния работниците неможем да искараме до края на месеца.
Колко парички требва да са копоните за предпазна храна 40 или мин 60лв?

бачкатор браво право куме в черните очи самоче има едно НО
знаеш ли какво е да имаш две деца който неможеш да подмяташ от училище на училище да имаш 15 000 заем и болни родители за които няма кой да се грижи а
в същото време бачкаш като идиот и даваш всичко от себеси и се надяваш тъпият ти шеф да забележи това нещо но не той вижда само тези които му е угодно и на едни се правят постоянно компромиси и им се разрешава всичко и им се дават премий и то много по-високи от на бачкаторите
признай драги че в биовет пари се дават не за работа а за подмазване и топене
пожелавам ти успех на новата работа и дано никога неизпадаш в положенито в което сме ние да неможеш да мръднеш а лошото е че те го знаят и се възползват от това нещо гадно но факт

Такаааа.......Стига уважаеми колеги сте плюли по фирмата.Много сте УСТАТИ по форумите и по кафетата АМА!!! -Ви е шубе да го кажете пред шефовете-НАЛИ???Стига сте давали акъли кой да си ходи и кой не ,ами излизайте на стачка.....ако ви стиска
Ама Пещерци сте си такива-бъзливи хора ,които само лаят а нищо не правят.
Фирмата си е "екстра" -АЗ Пък ще предложа на Железния да ви сложи по 2лв.вход и ще видите че пак ще ходите на работа-знаем че така ще стане .
Вие не сте там да работите а да "Навъртате "трудов стаж
В интерес на истината Заплатите са мизерни -моята също НО!!!-аз съм кадърен и напускам ,защото другаде ми дават  повече.
Успех на всички Ферментирали мозъци.

този Фифи явно е Фидан, но другите кои са, дай малко пояснения

отвратителна история от най -високи заплати в миналото ,сега сме на смешни заплати и пълен гърч

Всеки се оплаква и никой нищо не смее да каже или предприеме - няма синдикат, няма кой да защити работниците. Ами това е КАПИТАЛИЗЪМ - собствениците богатеят, а работниците изкарват колкото за парче хляб да не умрат от глад. То май не е и капитализъм, а трябва д се върнем къде по-назад в историята. В пресата се пише, че Биовет е първата компания в бранша по печалба, а като дойде време за заплати - "В криза сме - няма да има увеличение".
Колеги, не се залъгвайте - няма да се оправи нищо, ами бегайте!!!На собставениците им все едно кой работи, дори като напускаме за тях е добре дошло - по-малко разходи, ама който остане да му мисли - ще работи и за този който е напуснал. Но ние сме търпелив народ - 500 години под турско робство - та 20-30 годни работен стаж при Биовет ли няма да издържим. Ще ни мачкат, а ние ще търпим, ще ни се подиграват в очите и ние ще търпим, ще ни лъжат и ние ще търпим - ДО КОГА???!!!!

къде ги бе колега 400 ела в Пещера виж какво става 320 с комплексна и мес прем а родотиум 80 а тартарат а бе немам думи ад ама нема начин оковахме са с тия заеми е ще търпим

с 400 лева живее ли се... пълна мизерия, а имаме деца да гледаме, студент утре ще издържаме и в крайна сметка получаваме заплата като продавачка в магазин. а при нас не било вредно - сякаш работим в офис, ако на бутил ацетата и другите отрови не им викат че са вредно... който е луд той да дойде да работи в БИОВЕТ