Биовет АД /img/frontend/nomap.png"

Биовет АД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

може ли мнение за условия на работа и заплащне на позиция техник поддръжка компресорис и там ли са работили двамата мъже които са починали от отравяне преди 4 години

Слави Бахчеджиев е най големия мошеник и изнудвач на фирмите за пари. Не знаех че сте го взели на работа .......

С назначаването на Слави Бахчеджиев строителен контрол вкарахте вълка в кошарата. По прякор "Далаверата", той беше корифея на нагласяне на търговете, надписване на количествата в предходната си работа. Под негово ръководство започнаха да се правят некачествени ремонти и чести аварии...
Преди да се назначат кадри първо се разпитва за тях.

Здравейте, има обява за "Специалист Безопасност и здраве", някой може ли да изкаже мнение за фирмата, позицията и прочие???
Благодаря предварително за споделената информация!

Като настоящ служител,искам да споделя мнението си за Биовет Разград

______________________________________
Започвам с това,най-хубавото нещо което са правили,е да вдигнат ваучерите за храна от 60лв на 120лв + макс. 10лв, в зависимост от това колко нощен труд сте изкарали. Разбира се ако сте били отпуска или болнични не получавате всичките

Това е,няма друго хубаво. Последните години вдигат и заплатите,като вземат от бонусите ти,които получаваш всеки месец,и така накрая на месеца пак една сума печелиш
Оператор след 6 месеца обучение,взема чисто едни 800 +-50лв, в зависимост от това в кой корпус е. Преди години имаше два паркинга,но вече долният е затворен за служители на Биовет поради наличност на неадекватни управници,и най-проблемно е намирането къде да се спира на Вечерни смени,при положение че е пълен горният.
В повечето корпуси от Технолог нагоре не възприемат работниците като хора,и ги експлоатират на макс. Има даже доста от тях,които разбират работата само теоретично,но да влязат във цеха и да го работят - не могат! КОЕТО за мен е недопустимо,като се има предвид каква длъжност заемат. Това е поради факта,че редовно ги въртят из различни корпуси,я те самите не проявяват желание да се научат изцяло. За да разбираш и да управляваш работата,трябва да си го работил.
Относно колегите има толкова досадни и мързеливи,че направо не ми се коментира. Попринцип съм зад идеята че заплатите са прекалено ниски и трябва да бъдат вдигнати,но нека само тези,които работят и заслужават да го получават,защото ОПРЕДЕЛЕНО не всеки заслужава и това,което в момента печели!!

Здравейте. Искам да попитам какви са заплатите на химиците там?

НЕ ИДВАЙТЕ!.Отвратително отношение,срокове на минутата. Пълно с началници пред или след пенсия,които освен, че са некадърни, са и малоумни.Харчат се пари за идиотщини,а за нормална работа - нищо. Особено за отделите по поддръжка-денонощно са на разположиние за без пари ами ще ползват компенсации ако може.В последния момент се решава всичко, а на нас ни се е..ва мамата. Важното е чичко Фил да командори, а Тати Стоев да опъва всичко де що мърда.

Здравейте! Някой би ли споделил каква е работната заплата и има ли възможности за развитие за биолозите и микробиолозите?

Буквално най-гадното масто в което съм работил през живота си. Бягайте далеч.