Евробилдинг Инженеринг ООД /img/frontend/nomap.png"

Евробилдинг Инженеринг ООД

Поредния незавършен в срок обект на тази фирма ще е спортно тренировъчния комплекс "Гнездо на акули". Крайния срок за изпълнение, който е дала фирмата изпълнител Евробилдинг инженеринг е май2010г.. Ако някой от шефовете на тази фирма, или който и да е друг в момента отидат на строежа и при вида на това, до където са стигнали техните работници кажат, че ще изпълнят обекта в срок спокойно могат да се застрелят. И на този обект изпълнителя може да бъде сменен, знае ли човек?!?

И за благотворителността да ви кажа едно нещо - можете да си позволите да коментирате, когато вие сте съпричастни по някакакъв начин.През живота си едно левче не сте дарили , а само на гърба на другите си избивате комплексите.Ако всички са като вас, тежко на хората в неравностойно положение.Тежко на страната ни от такива като вас, търтеи и философи.

Естествено че отговора ти пак ще е обида , винаги като не ви изнася , обиждате хахахахахаха вместо да докажеш че греша хахахахах :) приятно затъване , аз съдя че затъвате от хилядите коментари на улицата за Вашата измамна фирма и това е ;)))

Питам те конкретно - човек ,който не си е получил заплатата и няма шанс да я вземе.........дай име или спирай да пишеш, че ни омръзна от простотиите ти...?

Прочетох част от мненията ви за фирмата. Бях на обект на фирмата като поизпълнител за около месец и видях само негативизъм в управата на фирмата, никакво отношение към работниците нито изплащане на задълженията към тях и фирмите подизпълнители. Браво за това, че правят благотворителност но моля не на гърба на служителите си един, един от които е баща ми. И Ана бъди спокойна, скоро ще дойде време когато сметките на Евробилдинг ще са блокирани и пари за благотворителност няма да има... Жалко е да градиш име в обществото като фирма  мечта, а да си така нежелана в последствие. Пожелавам на всички работеши там нещата да се подобряват и всички да мислите като Ана... " Европейци сме, ама не все до там"  из Иван Вазов

Как да ти повярвам, че Евробилдинг дава споменатите от теб неща за благотворителност след като същата не дава заплатите на служителите си (всичките), не изпълнява договорите си КАК?

Ако свършите проектите в срок, което не може да стане аз ще с извиня точно тук не е проблем.

А да, и когато изгоря блока до болницата излезе Ивайло Зартов и каза , че ще построи наново жилищата на хората, само дето Евробилдинг направи целият ремонт и само СКАТ го отразиха, всички замълчаха, само дето доста хора живеят и имат дом заради тази фирма........

Вчера, собствениците дадоха 1000Е за един катастрофирал край Созопол, преди дни се погрижиха за едно дете , на което са присадени стволови клетки, дадоха пари на малките спортисти от клуба по борба - Черноморец, дадоха материали за една църква, помогнаха на една жена за операция в Русия и тя си възвърна зрението, даже фим искаха да правят, помагат на футбола, Нефтохимик е изцяло на тяхна издръжка, помагат на ветераните от  страият отбор в тежко положение, примерно Станчо Цонев - легенда на бургаският футбол е изоставен от всички, Ганчо Ефтимов с болно дете е на издръжка в клуба и във фирмата, купиха екипи на баскетболният отбор за малки деца, държат на работа няколко социално слаби, които издържат без реално да работят.............ами те големи гадове тези от Евробилдинг, само дето онзи ден ,от Черноморец като дариха една пералня и един хладилник на Коджакафалията и всички медии писаха, а когато Евробилдинг харчи хиляди за по горе споменатото всички мълчат.Ето ви факти, хора, имена, отбори, справката е толкова лесна, че дори и хора без образование могат да я направят. Във вашите очи тези хора са черни, в моите и на много други са добри,Дай боже повече такива хора и ако имат затруднения, трпбва да се подкрепят , не да се хулят................!!!!!

Антоний, ти ако имаш две висши мога само да те поздравя, а ако наистина ги имаш, щеше да знаеш, че думите ти ще имат по-голяма тежест ако не се нервиш толкова и по спокойно излагаш фактите си.Сарафово ще бъде готово спокойнон , ако минете дори и ътре , ще видите , че и фасади и всичко се работи в момента.Предлагам ти да не спорим и да видим какво ще стане до края на годината.Ако всичко е готово, ще се извините ли ? Мисля , че не, защото ако аз не съм права, ще го призная и ще критикувам фирмата като вас, но вие се правите на врачки и прогнозирате това и онова.