Евробилдинг Инженеринг ООД /img/frontend/nomap.png"

Евробилдинг Инженеринг ООД

Къде ги видя фактите не става ясно, защото за Експото всяка година може да решите да си сменяте датата за започване, на Ал.Велики крайния срок беше до края на 2009г. но сте махнали снимката с информацията от сайта си, понеже ще докаже края на 2009г. на Самуил и Калоян не се работи от една година и няма как да ги завършите до края на тази година защото са в груб строеж до втория етаж. Все пак всеки вярва на очите си а не на такива като теб. Каво ще кажеш за сградата в Сарафово с краен срок след три месеца? И тя е в познатия за всички груб строеж? Това са фактите по вашите обекти не се строи от година и няма как да ги завършите в срок защото всички знаят колко бързо строите. Трудно ви е да приемете истината, но какво да се прави ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ.

Първо съм сигурна, че обидния коментар не е от служител на фирмата, нека този ,който го е писал да не ползва моето име, никога не бих обидила някой по този начин.Искам да ви кажа само , че по всичките сгради , които се споменават по долу се работи, не искам д анавлизам в подробности , но поне пишете актуална информация.
 Всички заплати за изплатени и това е толкова лесно да се провери, яе направо не си струва да се спори, абе то от една година някой пише тука, яе не се плаща, друг от две години пише , яе ще фалира фирмата, времето си минава, фирмата работи , не мога да разбера как става...?
  Излагате се бе хора, нали си има институции, нали ако не се плаща ще се сезират инстанциите, нали се подават отчети и т.н.Говорите, тоест пишете без пшокритие.

След като казвате че сте коректни да ви попитам за някои ваши проекти ? Във вашия интернет сайт пише че .....1. Гардън Дюнс Приморско Завършване лято 2010 ? А така сграда няма в Приморско ? Как нещо което не сте започнали , ще го свършите до лятото.
2.Марина Парк Свети Влас - сградата стои на бетон и няма нито един работник на нея .... и пак пише лято 2010? Дали ще я свършите до тогава?

3.Сарафово Сйи Клъб - Юни 2010 ? Това също няма да го свършите в срок!Тъй като е само на груб строеж и довършителни работи за 3 месеца няма как да направите , особено с вашето темпо.

4.Експо Център - дата на завършване 2010 ??? Това е другата глупост побликувана във вашата страница ? Та то не се знае дали изобщо ще го почвате а иначе 2010 завършване давате ....

5.Сградата на ул.Батак си е истински БАТАК - скоро пак няма завършване и на нея.

6.ул.Самуил   Дата на завършване септември 2010 ??? Хахха и как ще стане това като там сградта е замразена няма работник от 3 месеца на нея ... а идва лято и ще ви забранят на стройте там? А сградата е на 2ри етаж вдигната само?

7. Като сте сериозна фирма защо инвеститора ви изгони от ул.Кирил и Методйи и нае УниСтрой да му изпълнява обекта ? и то по средата на обекта ????
Сигурен съм че много се интересуват от тези въпроси, да дадете адекватен отговор , но също така знам че няма да го направите ....
Спрете да лъжите КЛИЕНТИ , РАБОТНИЦИ и Всички останали ....

Странно, хората са едни и същи от доста години, а осигурителните прагове са толкова високи, че на моменти са по големи от заплатите по време на криза............явно Манол или Манолка, са ви изгонили от Фирмата, съжалявам , че не сте се реализирали при нас, явно нивото ви е по-ниско, което е видно от определено неуместният ви коментар.

Е там е работата - лъжете и своите работници по същия начин, по който лъжете, че уж ще построите нещо.
Крайно некоректни сте към хората, които работят за вас, може би с изключение на тези ваши роднини, които работят във фирмичката.
Не пускате в отпуска,хората работят по 12 часа,не ги осигурявате на реалните заплати, длъжни са да ви търпят истериите,обидите и скандалите.Работи се и събота.
Кошмарно е при вас.Текучеството е огромно.
Лъжете хората като им обещавате една цифра за заплата, а като трябва да я платите-изпадате в истерия.Ужасно некоректни сте.

Здравейте, аз лично, както и цялата фирма в петък си взехме заплатите, притрябваха ми допълнителни средсва и отново ми бяха дадени, така че засега всичко е наред.Понеже знам за МОЛА, мога да ви кажа, че нищо не зависи от фирмата, аз участвах в подготвянето на документите за строителство и знамза какво става въпрос.Не е имало кино, а впос;ледствие се реши това от инвеститорите.Престанете с глупостите си, който не му харесва фирмата да не пише глупости....нямало обекти на Сливница, глуяпости, ми те с просто око се виждат, аккто и къщата която е вляво от парцела, която също е на фирмата.Ако на черното казвате бяло, тогава имате сериозен проблем.......с главата.

Неможах да разбера тази фирма вопще ще даде ли заплати на служители някога.По коментарите които видях, разбрах ,че дължи пари на много хора.Щом има пари да почне изграгдане на голяма зграда във Варна, инвеститорите явно са много доволни.ДАЙТЕ ЗАПЛАТИ.Както вие имате семейства и деца та сме и ние,но гладуваме заради вас.Помислете си добре какво да правите ,а не да държите парите в банката за лихва.Забравете тази мисъл, че работниците ще се съгласят на малките подаяния които правите,или ще се сагласят да работят по евтино.НЕМОЖЕ ТЪКА

Ако може дръжте се по културно към хората. С какво вие и фирмата ви сте нещо повече от другите.....кой сте вие че да казвате кой от къде да се движи....Вземете си завършете изкопите защото вашите обекти грозят целия град и ако бяхме нормална държава щяха да ви задъжат да го направите. С какво сте се наложили като строителна фирма..... с няколкото построени кооперации в Бургас и многото не построени. Евробилдинг е най-некоректната строителна фирма в Бургаска област. Да вземете да обявите фалит и да спрете агонията в която сте. Строите кооперации по пет години за това хората не ви вярват че ще построите каквото и да е друго.

Аз лично спирам и Ви благодаря за отговорите, които ми дадохте. Чакам развитие и успех.

Разбрахме вече ,че сме ви направили лошо впечатление, само дето не нашата, а вашата плоча се изтърка.Сега пък системата не работела, Зет Би Ес еди си какво......аз се опитах да ви осветля по някои текушти въпроси, но преценката ви е  толкова предубедена, че се отказвам. ОК бавим се, разбрахме вече , че сте капацитети по строителство , Самуил това, Калоян онова, ОК ,ОК........Мен лично не ме интересува имат ли пари за мола, ако имат да строят, ако имате въпроси питайте тях.......Жорка на теб като ти се струва , че Самуил се бави, ми не си купувай там, не минавай от там за да не се дразниш и така..........благодаря на бога , за това , че ви има, толкова добри и загрижени граждани.Понеже имате забележки по повод аргументите ,които използвам, може ли да ми направите списък ,кое НЕ МОЖЕМ да използваме - значи, лошо време не се брои, кризата не е важна, забраната не е важна...и т.н. - само едно нещо не разбрах....
Кой от вас си повярва , че се оправдаваме, на кого да се оправдаваме, на ВАС ли...?????  кои пък бяхте вие  ? Това , че съм написал съвсем добронамерен коментар, не значи,че примема забележките ви и това, че ви отговарям възпитано, не ви дава право да интерпритарате думите ми.
    Вярвайте на каквото си искате, мислете си каквото си искате, пишете си каквото си искате........едно ще ви посъветвам, ако искате ме слушайте , ако искате недейте :  не си надскачайте ръста, показахте гражданската си позиция, успокойте се , иначе коментарите ви ще преминат в графата - злобни и тенденцизни забележки, тази фирма я управляват хора поне, казвам поне на 2 нива над вас, съвета ми е да покажете малко уважение....ама ако не искате недейте.....