Лайпциг-91 АД /img/frontend/nomap.png"

Лайпциг-91 АД

Много приятно място.Всички се държат уважително и приятелски.Чудесно отношение от началството. Ходя с удоволствие на работа.Всички в колектива се разбираме чудесно.До преди да започна работа тук,не знаех,че може да се ходи със желание и усмивка до работното място. Радвам се,че намерих това чудесно място.

Таня,напиши си и фамилията и ЕГН-то,за да си сигурна,че ще си получиш бонусчето за положителния коментар. Това винаги се е ценяло в тази "фирма". Още ли всички от Счетоводството и Човешки ресурси слизате под строй в кухнята,за да направите закуската на гостите,понеже всички готвачи са напуснали? Или ти си от Маркетинга,които чистите стаи,защото не стигат камериерки?

В отговор на коментара от 20.06.2018г

Здравей, скъпи мой бивш колега/колежке. Използваш доста силни думи в коментара си за фирмата. В това няма абсолютно нищо лошо, но застани зад тях като използваш поне истинското си име. Какво е това "Анонимен" ?! Живеем във време, в което има свобода на словото, но когато критикуваш поне имай смелостта и доблестта да застанеш зад това, което казваш с истинското си ИМЕ и ЛИЦЕ, иначе защо въобще пишеш?!
Освен , ако не си от "гъзолизниците" , с извинение, които обичат да правят мили очички докато им изнася. Много е лесно да оплюеш някого - направи го както трябва ;)
Поздрави и бъди жив/а и здрав/а. Дано намериш своето място. Успех!

Силно стресираща обстановка, неуважително отношение от мениджърския "екип", никаква коректност. За да работиш там ти трябват нерви с дебелината на корабни въжета, за да преглътнеш ежедневния тормоз и унижение на които си подложен. За нищо на света не бих препоръчала това работно място. Отровна атмосфера.Изключително некоректен работодател, но какво ли може да се очаква от един бивш барман,който смята всичките си подчинени за крадци и глобява профилактично ,заради тази негова параноя.Ако желаете да работите и да бъдете управлявани от хора със съмнителна професионална компентенност, обичате да ви крещят и обиждат ,това е вашето място.

Излишно е да се коментира каквото и да е ... Има текучество на персонал и то голямо , но това е аналог на обстановката в държавата ни - кадърните с потенциал бягат , а доносниците остават и са с приоритет и ако се задържат повече от година под обидите и нападките на изпълнителния директор се издигат в йерархията и гледай сеир тогава.Секретарката , която се мисли за дясна ръка на изпълнителния гледа как да запали някоя интрига в техните чат групи като се включва винаги неподготвена , не уважава работата на колегите си и я омаловажава - може да демотивира всеки, който се раздава в работата си.Всяко звено си има един , който мъкне останалите на гръб им изкарва заплатите

Проблема на фирмата е , че издирва запетайките ,а не вижда липсващите препинателни знаци !!!!
Не бюрократични правила - ,а ЧОВЕШКИЯ РЕСУРС е най-важен за просперитета на една фирма.
Когато се научат на това-може би всичко ще изглежда по по-различен начин.
Вашето малко камъче в което се препъвате за пореден път /се е превърнало в скала /-но уви Вие не я забелязвате.
Трябва да научите какво е МЕНИЖЪР -и/ разликата между него и РОБОВЛАДЕЛЕЦ./
Когато проумеете ,че уважението е по-висше чувство от страха -може би ще УСПЕЕТЕ>!!!

Някои хора много бързо забравиха пеплниците пред хотела,когато пушеха като наказани до тях,докато други им изкарваха заплатите,а сега вече станаха и компетентни в бранша и решават съдби........леле докъде я докарахме книжните плъхове да те одобряват за работа годен или негоден.......................на къде летим тате

В отговор на edin ot mnogoto bivshi:
Явно професионалното ви развитие след напускането на Лайпциг (всъщност напуснал и изгонен са различни понятия) е в застой,  щом имате толкова свободно време и сили,  че да ги губите в делничен, работен ден. Ако и така старателно и бързо сте си вършил работата,  съдбата е щяла да бъде по-благосклонна към вас. И ако ще си говорим за реални мнения , би било прекрасно да използваме доказателства . Моето е, че съществувам в 2013г.и заставам зад името си и зад всяка дума.
А ако реално сте работил, дори и 2 седмици, щяхте да знаете, че наистина във всяко звено и на различни длъжности (дори не сред мениджърския екип ) има дългогодишни работници. И явно доста сме си близки, че на " ти " си говорим, обръщение на малко име? Може би следствие от още някоя почивка с мен :) Е, много клиширано! Чак не можах да се изненадам. Нищо - всеки според възможностите си. Безпомощност чета във всички въпросителни и удивителни. Съжалявам, че отделих 5мин от времето си за подобни безхарактерни и недоблестни индивиди (извинявам се за израза, но дори пола не се различава. Приех, че е мъжки, с женско начало), но ми е трудно да се откажа да се боря с простотията, която ни заобикаля :)
Който има глава на раменете си, сам да си прецени, да дойде, да пробва.

Стаматко, ти кога си работил във фирмата? За същата фирма ли става въпрос, да не бъркаш? Защото аз съм 4-та (ЧЕТВЪРТА) година тук и заплатата ми не е закъснявала. ;)
Бъдещи колеги, условията са добри, заплащането е напълно адекватно, получава се навреме; отношението е уважително, и както знаем, трябва да е взаимно и да се заслужи. Колегите, с които работя, са на ниво, лесно се комуникира с тях. Ще имате възможност да покажете своите умения, както и да ги развиете.
Нападките към г-н Радослав Бозуков са неоснователни. Да не говорим, че той НЕ Е фирмата. Фирмата са също камериерката Ваня, бармана Иво, сервитьорката Дани и т.н. Веригата е толкова силна, колкото е силно най-слабото й звено - там ще се скъса. Всяка брънка трябва да си върши работата, не да мрънка - тогава всички ще сме доволни и ще вървим напред.

Условията на работа в тази фирма са крайно тегави-заплащане нередовно/когато го има/-отношение от директора-надменно и грубо!!!
Приемайте РАБОТА ТАМ само .ако наистина НЯМАТЕ НИКАКВИ ДРУГИ ВАРИАНТИ-все пак и горчивия опит е някакъв опит-поне ще се научите какво НЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИТЕ