Лайпциг-91 АД /img/frontend/nomap.png"

Лайпциг-91 АД

Чудесно е, че има такива форуми, където е възможно да прочетеш и сподериш "горчивия си опит". За жалост, за не обърнах внимание на това преди да приема предложението за работа, защото реших, че е написано от освободен служител поради провенение, които иска да излее яда си. Но всичко написано в предишните коментари и истина. Колкото и ужасна да е тя. Атвосферата за работа в този комплекс е "отровна"; демотивираща; стресираща и отблъскваща. Всеки работещ там идва на работа със страх и си тръгва с него, всеки момент очакваш да бъдеш "насметен", че ни си свършил нещо "по утвърдените правила" на великата фирма. Изобщо не комнтирам интелектуалните и професионално възможности на така наречения Директор, които така и не видях да облече костюм на работното си място, дрес код, които го изисква за очакващите уважение. Същият този "Директор" тормози и пречи на работата на всички. Добре, че има работещи и разбиращи мениджъри, та те да се опитват да балансират, ама и аз им се чудя как издържат. За да работиш там ти трябват нерви с дебелината на корабни въжета, за да преглътнеш ежедневния тормоз и унижение на които си подложен. За нищо на света не бих препоръчала това работно място. Персоналът, които работи иначе е дружелюбен и отзивчив, но благодарение на тази атмосфера много "мотивиран". Този мениджмънт вероятно не е чувал за златното правило, че Недоволния персонал води след себе си недоволени клиенти. На всички работищи желая здрави нерви и упоритост, за да изпълняват задълженията си, а на търсещите работа - потърсете на друго място, освен ако не искате да се лекувате в някоя психиатрия. Късмет и успехи на всички!

Същото беше и при мене: закъснение на заплатите с 3-4 месеца и отровна  атмосфера.Уволниха колега,защото не желае да подпише,заповед за отпуска,която не е ползвал.Изобщо не ви препоръчвам,да бачкате там.

Много ме дразнят такива фирми, които пускат по 1000 обяви в месеца и само избутват по-нормалните обяви. Защо изобщо се занимавате да кандидатствате за такива фирми? Дори и да няма информация в този сайт, като видиш една и съща фирма през ден да пуска обяви трябва да ти направи някакво впечетление!
Аз съм си извадил списък с фирми, с които изобщо да не се занимавам.. направете го и вие!

момчета всичко писано и изговорено е вярно но на г-н Бозуков не му пука на Инспекция по труда им е пинало от фирмата те го глобяват той пуска обяви едва ли има някой да не знае как плаща

Изключително некоректен работодател, но какво ли може да се очаква от един барман.....натрупал пари по незаконен начин...Заплатите се изплащат с 4 месечно закъснение на всички служители...Не знам колко още проверки трябва да дойдат, за да осъзнае, че не може да се ръководи една фирма по този начин...Трябва да има затвор за такива работодатели, както и за служителите на НАП, които всеки път биват подкупвани и си затварят очите...В крайна сметка много лесно може да се направи проверка и да се провери как заплатите не се превеждат по банкова сметка на служителите, което е в разрез на всички правила и закони в България...В повечето случаи изпада в истерии, нападателен и груб с хората. Бих квалифицирала поведението му като повече от невъзпитано, но в крайна сметка случващото се е в резултат на едно некомпетентно управление, в съчетание с простащина. И този човек беше в листата на кандидат-депутатите преди време....Нямам думи...О, Господи, какви хора ни управляват и стоят начело на такива ръководни постове! Българийо, събуди се най-накрая! Не може да плащаш заемите си към банките със заплатите на хората, това е пълно безумие! А същевременно да ходиш по разни скъпи екскурзии с парите на изстрадалите работници....които просто се чудят как да си гледат семействата...Ще дойде време, когато неговите деца ще стоят гладни, защото Господ от горе гледа, търпи, а накрая наказва!

Това е най-некоректният работодател.Заплатите се изплащат с 3-4 месеца закъснение,после изплаща това което е по фиш останалото се прибира в джоба.Въпреки молбите до инспекцията по труда от служителите,незнайно по какъв начин пак успява да се измъкне.Работи се по 13-14 часа.Но няма безнаказано зло.Надявам се да дойде ден в който да изпадне в положението на служителите си и тогава да разбере смисъла на поговорката Сития на гладния не вярва.

те затова няма персонал инспекция по труда пропищя от лайпциг 91 заплати няма и да има ами май иде края на фирмата

Председателя на БЕС явно я БЕС-коз-спряха тока,заплати няма-в тази фирма нещата стоят по слендния начин-заплата се взима най-рано края на 4-тия месец-започнете работа там само ако наистина нямате никакви друди предложения,а заплата не чакайте.

Ако желаете да работите и да бъдете управлявани от хора със съмнителна професионална компентенност, обичате да ви крещят и обиждат и съответно не получавате трудовото си възнаграждение редовното, то със сигурност това е Вашето място. Мениджърският екип не е на ниво, а текучеството на персонала непрекъснато, амосферата като цяло е крайно напрегната и незравословна. Започнете работа там, само ако наистина нямате друго предложение.

почти отлично взаимоотношения между колегите /с малки изключения/ но отношението на ръководството е под всякаква критика текучество-голямо и как ли да е иначе като м,март се дават заплати за декември като се замислиш едва ли има повече от5-6 човека със стаж повече от година-две започваш работа зимата вземаш заплата незнайно кога някъде лятото