Интер Алианс ООД

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към всички , които се интересуват от курсовете по испански. НЕ СЕ ЗАПИСВАЙТЕ при никакви обстоятелства ! Обучителката Ганка и всички останали са пълна нула по отношение на преподаване и знания. Учебникът е безумно копие на нещо от библиотека Иван Вазов. Предлагат да си закупиш учебник срещу 56 лева, при условия, че той струва 25-26. ПЪЛНА ПАРОДИЯ и подигравка срещу 300 лева

Аз пък искам да се оплача от Кеймбридж център, който до колкото разбирам е на същия г-н Славчев. Излъгаха ме, че сертификатът, който дават бил валиден в цял свят.
Нищо подобно.
Кеймбридж център няма нищо общо и не е никакво представителство на Кеймбриджския университет!
Лъжат хората!
Преподавателите са под всякаква критика, а за базата да не говорим. И всички са много мили докато ти взимат парите...

Привет! Относно въпросната Мария Петрова, напълно съм съгласна с предходното мнение.Много груба и заядлива жена.Вместо да привлича клиенти.. тя прави всичко възможно да ги изгони.Мързи я даже да гледа...

Здравейте! Искам да изкажа възмущението си от Мария Петрова-секретарка в офиса на центъра до сладкарница "Afreddo". Изключително груба и нелюбезна всеки път...както си говори спокойно, изведнъж започва да повишава тон и да вика.Според мен има сериозен проблем с нервите, малко е плашещо това поведение! Като не си харесва работата, защо работи там?

Че какво го интересува г-н Славчев, че клиентите или служителите нямат климатик! Той нали има...в офиса си в Интер Алианс.
Записах се първо в Бритиш Академик за курс по немски език и след като бях много разочарована се записах в Интер Алианс.
Но уви тогава разбрах, че те са едно и също като дойде същата учителка и учихме в същата зала. Ужас!
По-късно разбрах, че въпросния г-н Славчев управлява пет офиса: Интер Алианс, Бритиш Академик, Кеймбридж център, Максима център и Алфабет център.
Служителите бяха любезни докато ти вземат парите да. След като започне курса никой не ти обръща внимание.
Цената бива...но никакво качество!
Нито като учебници, нито като преподаватели, нито като база.
Изобщо не съм доволна!
Между другото доста служителки се смениха там, така че явно рибата се вмирисва от към главата!

Здравейте! Крайно разочарована съм от "Бритиш Академик Център".Материалната база е под всякаква критика, лятото не се издържа вътре от задух и жега, дъска за писане има, но маркери НЯМА.За климатик и дума да не става, то няма касетофон за занятията, пък камо ли други екстри.Работят с изключително стари учебници - дават копие, на което наистина нищо не се вижда от картинки и т.н. Да спомена, че за половината от упражненията в учебниците е необходим касетофон, а поради липсата на такъв, се кара през просото.
Служителите са любезни само докато не вземат парите от клиентите, след това сменят бързо тона.Даже и да имате въпроси към служителите..те са твърде заети със фейсбук, за да ви отговорят.
Обещават много , а не получавате нищо всъщност!
Гарантирам Ви, че ще съжалявате за избора си, ако се запишете там.

много точно и коректно отношение на г-н Славчев,и служителите във фирмата,така,че плюнкаджиите да слушат когато им се разясняват условията,а да не се реят в облаците

Такааа, значи който иска да почва работа в тази фирма или да ходи на курсове, да чете добре. Кандидатствах за работа, обадиха ми се инревю, но понеже съм "стрелян" заек реших да си направя проучването което може само да ми помогне, но не и да ми навреди, защото повечето информация те прави по-сигурен и по-силен. И такаааа прочетох първо мненията от тук и тръгнах в две посоки.
1.Собствено проучване и,
2. Помощ от приятели най-вече чрез фейсбук
Това е каквото открих изводите са си за вас:
1.Истина е че центровете "Интер алианс", "Бритиш академик център", "Алфабет", "Европейска школа знание", "Кеймбридж", "Лонгман център" са под една шапка, т.е. са едно и също нещо. А направо паднах от смях, когато отидете в "контакти" и видите телфоните на всички са едни и същи, различават се само по една цифра накрая.Както и да е за това, но това води до извода че ако има недоволни от едната "фирма", отиват в друга, но в края на въдицата е пак същия риболовец.
2. Има един сайт www.navet.govermment.bg - тоест Национална агенция за професионално образование и обучение. Там в Информационната система като влезете може да проверите курсове, професии и специалности предлагани от лицензираните ЦПО. Та влизате натискате регистър на лицензирани ЦПО и пишете"Интер алианс"ООД , гр. Пловдив и какво виждате- НИЩО! След това се връщате и по-долу в менюто пише регистър на ЦПО с отнета лицензия, пак пишете фирмата и т.н. натискате и какво виждате- че въпросната фирма е имала лиценз 200512302-статус ОТНЕТА! ОК, някой ще кажат че това не е същото при курсовете които се провеждат в момента. Аз не съм Петко Бочаров но ще кажа, ДА ама НЕ!Има нещакоито са ги вкарали в релси но като цяло нещата са чист въздух и студена вода.
3.Чрез приятели във фейсбук се свързах с 2-ма бивши служители на фирмата. Говорих с тях. Откровенно много лоши неща по отношение на заплащане, работна обстановка и отношение с преки ръководители,а да не говорим пък за отношението към недоволни курсисти... всико друго лошо което чух го оставям в гравата "субективно"- т.е. няма как всичко да е лошо, все пак нещата "някак" се вървят или се бутат.
4. Най-накрая ако все пак ви се занимава да разберете как се получава това че най-вече последните постове са от все доволни служители и клиенти, ще ви кажа че има начин как да се проследят IP-та, сървъри и т.н. и да се разбере откъде са писани /в това трябва да внимавам и аз и за това пиша от едно заведение-хахаха/ а пък кога са писани сами можете да видите че всички са в рамките на няколко дни.Тоест нещата намирисват на shit-това е за всички които са минали курсове по английски там. Шегувам се!
Та това е от мен. И съветът ми е винаги ама винаги проверявайте евентуалния ви работодател и всичко около неговия бизнес и отношения с персонала, за да не сте поредното канарче, има достатъчно начини вече. Един-два дни напън е по-добре от проблемите в които може да озовете след това. Успех на всички в търсенето на работа.

Настоящ служител съм във фирмата и когата случайно попаднах на този сайт бях ужасена!
Какви са тези глупости?
В тази фирма смело мога да заявя и заставам с името си зад думите си,работят кадърни хора.Ние целият екип  се грижим за това клиентите ни да получават най-качественото и изгодно обучение в града.
Работим и винаги ще работим само и единствено в полза на Вас-нашите клиенти,за да получите едно ефективно  и квалитетно обучение!
Колкото до общуването между колегите -това ,което сте написали е абсолютно противоположно на реалността!
Всички работим заедно и усилено като един голям и сплотен екип,защото така работата върви и нашите хиляди курсисти са доволни и се връщат пак и пак ,стигат до високити нива и взимат сертификати FCE,CAE, CPE,TestDaf и други.
Колкото до отношението на управителя на фирмата искам да Ви кажа,че той е един много добър работодател,разбран и отговорен човек.
Стига сте писали глупости,не са във Ваша полза,защотото който е дошъл,той се е уверил,че това което предлагаме ние е най-доброто в града!
Елате и се уверете сами!

Тези който записват са толкова мазни, толкова обещават едва ли не че звезди ще ви свалят. Даваш капаро, чакаш, чакаш, чакаш - после вече не са толкова любезни, после пък хич. Казват ти капалото не играело роля, пък го искат