Интер Алианс ООД /img/frontend/nomap.png"

Интер Алианс ООД

Здравейте!
Първо искам да се обърна към хората, които пишат за така наречения "холдинг" - явно не знаете значението на тази дума. Да има договорни взаимоотношения между центровете в които  работим, но това далеч не холдинг! Аз също съм проверявала в търговския регистър, за да съм наясно с кого за кого работя.
Явих се на интервю за работа и заедно с много други желаещи да работят тук имах няколко събеседвания, резултата от които е настоящатата ми работа.
Относно събеседването между колегите, не разбирам що за смешен коментар! Тук всички работим усилено в името на качественото обучение на нашите клиенти. Работим, за да се докажем професионално, а не да създаваме приятелски, интимни или др. взаимоотношения с колеги, колежки и т.н.
Що се отнася за заплащането: заплатата ми е такава, каквато съм желала и за каквато съм кандидатствала! Управителят на фирмата не  ме е излъгал никога нито лев, напротив много е точен и коректен!
Никога, никой не ми е повишавал тон! Средата на работа е перфектна! Всеки, който желае има възможност да израстне и да покаже професионализма си тук.
Стигам до извода, че фирмата се е развила в положителна насока във времето, което много ме радва!

Работя във фирмата от 3 години и съм доволна от условията!Ако човек си върши съвестно работата не мисля, че ще има проблем!ХОРА - НЕ ВЯРВАЙТЕ НА ВСИЧКО НАПИСАНО ПО-ДОЛУ!!ЯВНО КОНКУРЕНЦИЯТА НЕ СПИ И ЕДИНСТВЕНИЯТ НАЧИН ДА СПЕЧЕЛИ КЛИЕНТИ Е КАТО КЛЕВЕТИ НАС!Нашата фирма е доказана на пазара и ако беше некоректна към клиенти и служители, не би се задържала 13 години на пазара и не би била ВОДЕЩА в ЕЗИКОВОТО и КОМПЮТЪРНО обучение!!!

Аз смятам,че всички обиди написани в този сайт са неверни.Фирма Интер Алианс е доказала с времето ,че работи професионално и коректно.Всеки може да се убеди в това,като посети  нейните офиси и ползва услугите й.Аз съм доволна и ще препоръчам на всички мои приятели да изучават чужди езици в Интер Алианс.

Много нетактична и много некоректна фирма,лоша организация,лоши условия.По- добре си наемете частен учител за езика и вероятно ще научите много повече и няма да дадете толкова много пари. За цената която плащате не получавате почти нищо.Това си е чисто обиране на хората, интересно данъчните какви проверки правят там?И дали изобщо правят?

Всички вие, които четете този форум, моля ви, не записвайте какъвто и да е курс в центровете "Интер Алианс", "Бритиш Академик Център", "Лонгман център", "Алфабет", "Европейска школа Знание" и "Кеймбридж". Хората, които работят там ще ви обслужат добре, но сертификатите, които се издават са само шарени картони и нищо друго. За нищо няма да ви послужат! Единствено "Интер Алианс" е сертифициран и удостоверението, което издава до някъде може да послужи за нещо. Условията са меко казано ужасни. Самият управител, великият Господин Светослав Славчев се държи отвратително с персонала си, т.е. той не може да общува с хората и не знае как да се държи. Заплащането е мизерно на фона на работата, която се работи и допълнителната, която се дава да се върши като "услуга". Каквото и да се прави великият шеф никога не е доволен.
Мили безработни хора, не работете там!  Колектив няма, защото е забранено общуването между колегите, т.е. и да видиш колега на улицата не трябва да говориш с него, защото той е от "конкуренцията". Ще ви следят и подслушват, както с камери, така и чрез скайп! Това е от мен, направете си изводите сами!

Призовавам всички хора,които имат намерение да се запишат  на курс в тази "фирма" да НЕ го правят.Казвам го с основание!Ще ви свалят звезди,докато не платите.Ще ви обещават неща,които няма да бъдат изпълнени.Лъжите са много,като се започне от часовете(казва ви се примерно 100 часа,а всъщност са около 85),хвърлят ви някакви стари ксерокопия на учебниците и учебни тетрадки(на които къде се вижда,къде не-на късмет).И не на последно място,обещава се на всеки курсист диск с тейпскриптове на учебния материал,но трай коньо за зелена трева!Залите е хубаво че са в центъра,но посред лято(при 40 градуса жега) да няма вода от мивката в тоалетната,как ви се струва?За сградите-зимата зъзнеш от студ с една духалка,която работи нон-стоп,а лятото се вариш в собствената си пот(забравете за климатик).Луксове сега!Иначе преподавателите са точни,но доколкото разбрах и тях ги лъжат и въртят както си искат.Още нещо,фирмата е като октопод,пуснала е пипала в целия град-Интер Алианс,Езикова школа Знание,Езиков център Кембридж,Алфабет,Лонгман Център са всичките под една шапка,така че са един дол дренки!Е толкова от мен!

Здравейте, всички, които четете! Фирмите на сем.Славчеви нямат лиценз и "сертификатите", които издават няма да Ви послужат за нищо. Част от преподавателите са квалифицирани, а други са все още учащи се. Преводите не се правят от заклети преводачи и също нямат стойност/ що се отнася до превод на документи/ част от преводите се правят от секретарките с нещатния сътрудник гугълпреводач, за да се спестят пари . Заплащането е мизерно, осигуровките-също. С колегите не трябваше да се познаваме, защото сме от "конкурентни" фирми. Работните места наистина са комуникативни :) , но базата хич я няма. Няма фирмена сигурност - изхвърчаш при първа възможност и без последна заплата. Заплащането се различава коренно от коментираното на интервюто, на което бъдещият шеф задължително идва със закъснение, та да останат най-отчаяните за работа. Развитието е в посока безработен. Работи се под напрежение нагнетявано от шефа като всеки месец се измислят всевъзможни простотии /задължения, които не фигурират в трудовата характеристика/, за да ти се намали заплатата. Чакайте, чакайте, ама то и трудова характеристика няма, но Ви следят и подслушват! Описва се подробно-по час къде ходите и какво правите, вкл. и WC. Ако Ви трябва работа за месец-два и сте "перде" по природа-това е Вашата работа, но за бога хора - не ставайте курсисти! В това кризисно време - не си хвърляйте парите на вятъра!

Този стил с главните букви и правописните грешки ми е познат. Хи хи.Мисля,че не е Дерменджиева.Тя си е предоставила името за ползване,но словоизлеянията и рекламата са от друг "висшестоящ" !Как мислите ще си позволи тя да пише без позволение.А завсичко друго съм съгласна.Хубаво е,че и господата управляващи фирмата влизат в този сайт!Дано си вземат поука-да увеличат доходите на пчеличките си, да бъдат по-коректни с тях.Добра реклама не се прави с драскане с главни букви по форумите и използване на чужди имена.

МОЛЯ ВСЕКИ КОЙТО ИСКА ДА ДОЙДЕ ДА СЕ УБЕДИ ЛИЧНО, В НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТТА НА КЛЕВЕТИТЕ КОИТО СА НАПИСАНИ ТУК, ТЕЛЕФОНА И АДРЕСА Е ПУБЛИКУВАН ЗАПОВЯДАЙТЕ!

Относно, групите ни при обученията варират от 1 до 8 курсиста в група, разбира се че обученията са ни в удобно за курсистите ни време, иначе как биха се обучавал при нас, предлагаме им услугите си в най-удобния вариянт за тях и ако не обръщаме индивидуално внимание на всеки курсист и не сме ЕДНИ ОТ НАЙ-ЧЕСТНИТЕ И КОРЕКТНИ ХОРА, не бихме празнували тази година 2012, нашата 15 годишнина в образователния бранш, а отдавна да сме се преварнали в някоя от фирмите еднодневки на които сме се нагледали в новата ни БГ история и не само в образователния бранш.

НИЕ СМЕ ЕДНА ОТ ДОБРИТЕ БЪЛГАРСКИ ФИРМИ, КОЙТО УВАЖАВАТ КЛИЕНТИТЕ СИ, СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ, ПАРТНЬОРИТЕ И КОЛЕГИТЕ СИ.

Сертификатите ни са признати в Европейския съюз, като пълноправен член на евро зоната България е подписала съответните спогодби в образователната сфера, а и не само ЛИЦЕНЗИРАНИ СМЕ В НАПОО към МС, тоест Националната Агенция за Професионално Образование и Обучение към Министерски Съвет и в ред други стопански и нестопански организации свързани с дейността ни. СЕРТИФИКАТИТЕ НИ СА АБСОЛЮТНО ЛЕГИТИМНИИ КАКТО В БЪЛГАРИЯ ТАКА И В ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ.
Всичко което пише в този УВАЖАВАН ОТ НАС БЛОГ е ПЛОД НА ЗЛОБНА, ХУДОЖЕСТВЕНА ИЗМИЗЛИЦА на НЕУСПЕЛИ КОНКУРЕНТИ И ЕДНА „СВРЪХ ТРУДОЛЮБИВА” БИВША  НАША КОЛЕЖКА, КОЯТО СЕГА ВЕЧЕ Е С МНОГО СВОБОДНО ВРЕМЕ ЗА ПИСАНЕ и с много ИМЕНА:)

ТАКА ЧЕ ОЧАКВАЙТЕ МОЖЕ БИ ОЩЕ МНОГО ЗЛОБНИ КОМЕНТАРИ ТУК ОТ РАЗЛИЧНИ ИМЕНА:)

ПОЖЕЛАВАМЕ УСПЕХ НА ВСИЧКИ НАШИ НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ КЛИЕНТИ, КОЛЕГИ И ПАРТНЬОРИ, ИСКАМЕ ДА ВИ КАЖЕМ, ДЕРЗАЙТЕ, НЕКА СИ ВЪРШИМ РАБОТАТА ДОБРЕ И С УСМИВКА, А КОЙ КАКВОТО ИСКА ДА ПИШЕ. БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО.

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ЕДИН ДОБЪР УЧЕБЕН ЦЕНТЪР, КОЛЕГИТЕ И КОЛЕЖКИТЕ, КОИТО РАБОТИМ ЗАЕДНО ЕЖЕДНЕВНО, КЛИЕНТИТЕ НИ КОИТО УВАЖАВАМЕ И НАШИТЕ ПАРТНЬОРИ, КОИТО ЦЕНИМ!

НИЕ ВСИЧКИ СЕ ГОРДЕЕМ С НАШАТА РАБОТА И ПОСТИГНАТИ УСПЕХИ С ВЕЧЕ 15 ГОДИНИ СЕРТИФИЦИРАНА ПРАКТИКА И ОПИТ!!!

Като служител в дружество ИНТЕР АЛИАНС ООД съм длъжна да изразя моето мнение за фирмата в която работя и работодателя ми, надявам се да не се изтълкува пристрастно мнението ми, но всеки който иска, може да дойде тук на място във фирмата и да се убеди в ИСТИННОСТТA на думите ми КАНИМ ВСИЧКИ ЗАПОВЯДАЙТЕ!
АЗ ЩЕ ПОСОЧА САМО ФАКТИТЕ А НЕКА ХОРАТА ДА ПРИЦЕНЯТ ОСТАНАЛОТО!

Адресът на фирмата е гр.Пловдив, ул. Евлоги Георгиев 3, намираме се в сърцето на самия административен център на гр. Пловдив, точно до търговски център „Централни Хали”, тел. За връзка: 032/629027 и 0895622471. skype: interalliance1

Учебния център се намира в ултра модерна чисто нова сграда,  с уникална архитектура,  ОТГОВАРЯМЕ НА АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ ЕВРОПЕЙСКИ СТАНДАРТИ В ОБУЧЕНИЕТО ЗА БАЗА, ОБОРУДВАНЕ И ПРЕПОДАВАТЕЛСКИ СЪСТАВ, ЛИЦЕНЗИРАНИ СМЕ В НАЦИОНАЛНАТА АГЕНЦИЯ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ОБРАЗОВАНИЕ И ОБУЧЕНИЕ КЪМ МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ, ОБУЧАВАМЕ ФИРМИ И ОРГАНИЗАЦИИ В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ. На разполужение на курсистите ни е модерно обурудвана база, учат, творят и се развират тук, а с колегите и колежките  работим в среда, на която могат да се възхищават 95% от БГ служителите, БГ фирмите и БГ работодателите в България, КОЙТО НЕВЯРВА, МОЖЕ АБСОЛЮТНО САМ ДА ДОЙДЕ И ДА СЕ УБЕДИ, ЗАПОВЯДАЙТЕ САМИ ДА СЕ УВЕРИТЕ КАКВО ОЗНАЧАВА БАЗА ЗА КОЯТО ВСЕКИ КУРСИСТ, СЛУЖИТЕЛ И УПРАВИТЕЛ НА ФИРМА МЕЧТАЕ, работното време на центъра е от 9:00 ч. до 18:30 ч., адреса и телефоните ни са публикувани по горе. Заповядайте, КАНИМ ВСИЧКИ ДА СЕ УВЕРЯТ В НАПИСАНОТО ОТ МЕН!

ОТНОСНО организацията на учебния ни процес, той е организирана по перфектен и най-оптимален за образователния процес начин, за което се грижат нашите специалисти педагози и методисти, които са назначени на трудов договор, а не на хонорар както при повечето еднодневни фирми, може всеки да направи справка по интернет в регистрите на НОИ и да се убеди САМ В ТОВА.

ВСЕКИ КОЛЕГА ЗАПОЧНАЛ РАБОТА ВЪВ ФИРМАТА ПОЛУЧАВА СЪОТВЕТНИЯ ДОГОВОР И ПРИ ВЪЗНИКНАЛИТЕ ТРУДОВО-ПРАВНИ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ И  ОЩЕ ОТ ПЪРВИЯ РАБОТЕН ДЕН МУ СЕ  ВНАСЯТ ДОГОВОРЕНИТЕ ПО ДОГОВОРА  ОСИГУРОВКИ ЗДРАВНИ И СОЦИАЛНИ, ВЪРХУ ДОГОВОРЕНОТО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ. ВЪВ ФИРМАТА, ЗАБЕЛЕЖЕТЕ, НЯМАМЕ ЗАБАВЯНЕ НА ЗАПЛАТИТЕ И ОСИГУРОВКИТЕ НИКОГА, ДОРИ С ЕДИН ДЕН! ВСЕКИ МОЖЕ ДА НАПРАВИ СПРАВКА ЗА ТОВА В НОИ!!! НЯМАМЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ, НЯМАМЕ МЕЖДУ-ФИРМЕНА ЗАДЛЪЖНЯЛОСТ И НЕИЗПЛАТЕНИ ЗАПЛАТИ И ОСИГУРОВКИ. НИЕ СМЕ ДОСТОЙНА ЗА УВАЖЕНИЕ ФИРМА, РАБОТИМ В ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТРУДНА ИКОНОМИЧЕСКА ОБСТАНОВКА И ВЪПРЕКИ ВСИЧКО УСПЯВАМЕ ДА СЕ РЕАЛИЗИРАМЕ И ДА УТВЪРДИМ ПОЗИЦИИТЕ СИ, НЕ СМЕ ФИРМА КОЯТО, ТРЯБВА ДА БЪДЕ КЛЕВЕТЕНА ОТ анонимни и безотговорни хора, на който не им пука за никого и нищо на този свят, не носят никаква отговорност, нито за постъпките си нито за думите си. ТОВА СА АБСОЛЮТНО БЕЗОТГОВОРНИ ХОРА!!!

В ИНТЕР АЛИАНС РАБОТЯТ МНОГО КАДЪРНИ ХОРА, СПЕЦИАЛИСТИ ПРЕПОДАВАТЕЛИ, ПРЕВОДАЧИ, ОФИС АДМИНИСТРАТОРИ, СЧЕТОВОДИТЕЛИ, ДЕЛОВОДИТЕЛИ, ХОРА КОИТО СЕ ГРИЖАТ ЗА ПОДРЪЖКАТА НА БАЗИТЕ НИ, ТЕХНИЦИ, ШОФЬОРИ, И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО ХИГИЕНИСТИ.
Във Интер Алианс работим стотици хора, вършим работата си отговорно и надявам се даваме най-доброто на което сме способни във фирмата, верно понякога има проблеми, когато се работи има всякъкви ситуации, но ги решаваме винаги заедно и възможно наи бързо, естествено някой ако не е доволен или има препоръки, независимо било то курсист, служител, партньор, бъдещ клиент независимо, може да се обади на управителя ни г-н Славчев, на никого не е отказъл помощ и съдействие, по какъвто и да е въпрос, телефона му е 0895/62-24-66, имам неговото разрешение да публикувам телефона му тук, който иска и има някъкви конструктивни препоръки нека ги сподели лично!

НОРМАЛНО ЛИ Е СПОРЕД ВАС ДА СЕ ПИШЕ ТУК ПУБЛИЧНО ГРОЗНИ  КЛЕВЕТИ И ОБИДИ ПО ОТНОШЕНИЕ НА ХОРА КОИТО ПОЧТЕНО СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА  КАТО НАС, НЕ МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ОБИЖДАТЕ И КЛЕВЕТИТЕ ВСИЧКИ КОИТО РАБОТИМ ВЪВ ФИРМАТА, ЕЛАТЕ ПРИ НАС ДА СЕ УБЕДИТЕ В ТОВА, ЧЕ ВСИЧКО НАПИСАНО ТУК ОТ ЧОВЕКА ПРЕДСТАВЯЩ СЕ С РАЗЛИЧНИ ЕМЕНА , КАТО Милена, Мери, Ники, biv6 slujitel и тн., ТОВА Е ГРОЗНА ЛЪЖА И БЕЗПОЧВЕНА КЛЕВЕТА ПО НАШ АДРЕС.  ЕЛАТЕ В ОФИСА НИ И СЕ УБЕДЕТЕ ЛИЧНО, ЧЕ НИЩО ОТ НАПИСАНОТО ОТ ТЕЗИ ХОРА НЕ Е ВЕРНО!!!