ПАРАЛЕЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПАРАЛЕЛ ЕООД

съкратен ----- ДЪВКАТА КАТО И СВЪРШИ СЛАТКОТО И СЕ ИСПЛЮВА ---

Шефа коли беси и имаш правото да мълчиш и да стискаш зъби , инъче хората са разбрани - борят се за хляба !

Фирмата се развива динамично. Много от проблемите, които трябва да се решават, са специфични и изискват задълбочени познания.
Квалификацията на специалистите работещите там е на много високо ниво.
Да. Съществуват проблеми, но те се решават.
Това е една от фирмите с най-висока степен на автоматизация на производствените процеси.
Що се отнася до комунално-битовите условия, спокойно мога да твърдя, че те са добри. На използваните от работниците бани и тоалетни би завидял всеки престижен офис в София.
Това, което прави впечатление е чистотата на работните места.
Много стриктно се спазват условията по охрана на труда. Заплатите и осигуровките се изплащат редовно.

Държа да подчертая, че не ми се заплаща за да пиша това. Просто съм обективен.
А проблеми има навсякъде. Въпросът е как се решават.

Във фирмата се работи изключително напрегнато и без право на лично мнение. Никой не е сигурен в утрешния ден. Уволнява се без предизвестие и писмено обяснение. Работника е абсулютно незащитен поради липсата на каквито и да било синдикати. Свободното време и отпуските са зависими от собственика. Обикновенно фирмата почива 1 седмица в началото на август, согато е най скъпо по почивните бази, но собственика това не го притеснява, защото на Карибите или където ходи в чужбина това няма значение.