ПАРАЛЕЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПАРАЛЕЛ ЕООД

Тоя собственика е или много заблуден или тези под него го лъжат и са некомпетентни-по складовете го крадат от години,продават стока с проформи,а после
я фактурират на доста по-ниска цена-матрак за 800 с проформа може да се фактурира на около 500 в последствие.Вариантите са че или някой ги пази
от горе или че счетоводството и някой началници са некадърни-при всички положения за няколко години е доста хилядарки назад

70 000 за мен и 50 000 за него и това само за около 1 година-стабилярка от всякъде

Обслужването в Бургас е под всякакво ниво,представителите за Бургас са необразовани селяни без каквото и да е чувство за търговия и отношение към клиента

Това е най-измамната фирма в България. Трябва всички да разберат колко са подмолни и какви измамници са Паралел.

Препоръчвам на всички, които не искат да бъдат измамени да не се доближават до тази фирма и техния мошенник Изпълнителн Директор.

Big boss-a е абсолютен идиот /в точният смисъл на думата/. Коли и беси яко. Пере парите на партията и е жалко, че такъв простак управлява толкова голям персонал!!! Съжалявам ги работещите там!

Възмутена съм от обслужването в Зона Дом. Не само, че ме подведоха с информация за артикулите, некомпетентни подмятания от касиерките, подигравателно поведение, а на края ми стовариха стоката на улицата, дори не до вратата на домът ми, защото пак пропуснали да обяснят и включат разнос. В мое присъствие изгониха и други клиенти. Жалко за собствениците, които само си затриват фирмата с такъв "качествен" персонал! Жалко, че в България въпросните лица на фирмите не знаят основното правило: "Клиента винаги има право" и неуважават клиентите, а камо ли да се постарая да им вземат парите!

Работниците взимат добри заплати с основно образование.Иначе биг боса е готин пич,но надолу малките шефчета са пълен въздух под налягане.Може би г-н Ковачев трябва да набира повече професионалисти и умни хора.

Най фалшивата фирма с китайски стоки и неграмотен персонал.

Браво Драго.Дерзай напред.На тези измислени и фалшиви фирми.Китайските стоки които произвеждат са боклуци.

Най долнопробната фирма.Още утре отивам на среща с адвокат и мисля да заведа дело срещу тях за неизплатени заплати към мен.