ПАРАЛЕЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПАРАЛЕЛ ЕООД

аз работих като фактурист и да мога да кажа че доста лев падаше,но за да стане това трябва да се кихат 30% на Стамен за да няма проблеми,той си има някой в счетоводството с който си е оплел коша и върви бизнеса

ТЪРСЯ СИ НОВА РАБОТА И СЕ МАХАМ-РАБОТЯ В ПРОИЗВОДСТВОТО,СПИРА МИ СЕ ТОКА ОТ РАБОТА,А ВЗИМАМ НЯКВА СУПЕР СМЕШНА ЗАПЛАТА,ДОКАТО РАЗНИ ТЪРГОВСКИ И УПРАВИТЕЛИ ПО СКЛАДОВЕТЕ ИЗ СТРАНАТА ПРАВЯТ ХИЛЯДАРКИ

аз работих като общ работник в един от складовете-като започвах се бяхме разбрали за твърда заплата от 700лв,а още с първия банков превод получих 1000ка,после лятото стигах и до 1400лв-явно управителя и счетоводството нещо не се бяха разбрали и ме бяха вкарали в бонусната система която уж е само за по-старите кадри.Ест че аз си премълчах,а и никой нямаше как да ми види фиша който пристига запечатан в плик,така няколко години взимах заплата колкото управителя без той да знае-ЖАЛКО ЧЕ МЕ СЪКРАТИХА ХУБАВА РАБОТА БЕШЕ

Търговския директор Стамен е забъркан в далаверите на складовете,кой знае колко пари му снасят управителите да си мълчи за далаверите им

не се изненадвам от долните мнения,но тази фирма си е един омагьосан кръг-Собственика наистина е комунист-милионер,но брат му го краде,надолу пък директорката и тя го краде,под нея разните шефчета също го крадат-така че е нормално и обикновенните служители и те да го крадат

пък да не говорим колко дивани и матраци се продават с проформи и после се изписват като мостри-демек фактуристите и управителите си прибират парите и край

Тоя собственика е или много заблуден или тези под него го лъжат и са некомпетентни-по складовете го крадат от години,продават стока с проформи,а после
я фактурират на доста по-ниска цена-матрак за 800 с проформа може да се фактурира на около 500 в последствие.Вариантите са че или някой ги пази
от горе или че счетоводството и някой началници са некадърни-при всички положения за няколко години е доста хилядарки назад

70 000 за мен и 50 000 за него и това само за около 1 година-стабилярка от всякъде

Обслужването в Бургас е под всякакво ниво,представителите за Бургас са необразовани селяни без каквото и да е чувство за търговия и отношение към клиента

Това е най-измамната фирма в България. Трябва всички да разберат колко са подмолни и какви измамници са Паралел.

Препоръчвам на всички, които не искат да бъдат измамени да не се доближават до тази фирма и техния мошенник Изпълнителн Директор.