ПАРАЛЕЛ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПАРАЛЕЛ ЕООД

Това е най-измамната фирма в България. Трябва всички да разберат колко са подмолни и какви измамници са Паралел.

Препоръчвам на всички, които не искат да бъдат измамени да не се доближават до тази фирма и техния мошенник Изпълнителн Директор.

Big boss-a е абсолютен идиот /в точният смисъл на думата/. Коли и беси яко. Пере парите на партията и е жалко, че такъв простак управлява толкова голям персонал!!! Съжалявам ги работещите там!

Възмутена съм от обслужването в Зона Дом. Не само, че ме подведоха с информация за артикулите, некомпетентни подмятания от касиерките, подигравателно поведение, а на края ми стовариха стоката на улицата, дори не до вратата на домът ми, защото пак пропуснали да обяснят и включат разнос. В мое присъствие изгониха и други клиенти. Жалко за собствениците, които само си затриват фирмата с такъв "качествен" персонал! Жалко, че в България въпросните лица на фирмите не знаят основното правило: "Клиента винаги има право" и неуважават клиентите, а камо ли да се постарая да им вземат парите!

Работниците взимат добри заплати с основно образование.Иначе биг боса е готин пич,но надолу малките шефчета са пълен въздух под налягане.Може би г-н Ковачев трябва да набира повече професионалисти и умни хора.

Най фалшивата фирма с китайски стоки и неграмотен персонал.

Браво Драго.Дерзай напред.На тези измислени и фалшиви фирми.Китайските стоки които произвеждат са боклуци.

Най долнопробната фирма.Още утре отивам на среща с адвокат и мисля да заведа дело срещу тях за неизплатени заплати към мен.

Паралел ни ползваха да им намерим обект в Пловдив,наеха и след това забравиха да платят фактурата.Разговарях с главният им счетоводител може би 10 пъти.Тогава се обърнах към адвокат и тъй,като имам договор с тях и фактура ги осъдих.НЕКОРЕКТНИ СА!!!

Искам само да попитам с какво всъщност се занимава тази фирма

много зле се дарйат с работниците а плащането им е под всякаква критика