Софийска вода АД /img/frontend/nomap.png"

Софийска вода АД

Здравейте, прочетох доста коментари за Софийска вода и се питам кои от тях са актуални и заслужава ли си да се инвестират няколко часа за интервю ......... и каква е горе долу финансовата рамка за позиция в администрацията

Моето мнение е по последните безумни уволнения във фирмата и по-конкретно в "Търговска дирекция".
Уважаеми Г-жо и Г-да от Управителния съвет, след като уволнихте по най-арогантен начин Руска Петрова, да ви попитам, сега кой ще ръководи едно от най-важните звена-"Екип "Събиране на вземанията"? Та вие с всичките ви дипломи и представа си нямате за батака, в който вкарвате фирмата, с това и с други подобни действия. Този екип, в продължение на 9 години, от самото си създаване, носеше в касите на фирмата по 10 млн. лева на година!!! И това са пари, натрупани като несъбираеми вземания, за период от 10 години и повече. Разочарован съм от г-жа Кирова, от Търговска дирекция, както и от дъщеричката и, работеща в "Човешки ресурси"!!! Тези двете, са едни от най-мързеливите и некомпетентни лица, които познавам, а аз познавам много хора и знам много неща за тях. Оплаквате се, че шефът ви кара да си вършите съвестно работата, а вие пишете доноси за психически тормоз и агитирате други колеги, да пишат доноси за тормоз, включително и сексуален!?!?!?!?
Итева, а ти душко, за уволнението на Тодор Димов, какво ще кажеш?

И на мен ми се обадиха за интервю в този отдел.....

Някой може ли да ми каже нещо повече за стажантската програма на Софийска Вода. Платен ли е. Как протича и т.н. Става въпрос по-конкрето за Call center.
Благодаря!

Бихте ли дали малко по-актуална информация за финасов отдел, работно време, заплата, атмосфера ? Предварително мерси :)

Здравейте, интересува ме какво е заплащането за административните длъжности в централния офис на фирмата, моля дайте конкретни отговори, вместо високо/ниско, например под 800, 800-1000, 1000-1200, 1200-1600. Хората влагат различно значение във формулировката "добро заплащане". Благодаря.

Нека да обясня на всички които се интересуват, какво се случва в Софийската вода откакто дойдоха новите собственици - Веолия. Или по-скоро директорката им за България - г-жа Мариана Итева.
Първо се започна с уреждането на личните проблеми - подмяна на водопроводи, изграждане на връзки, слагане на водомери и т.н. Разбира се се уреждат всички близки - гаджето, аверите и т.н.
След това започна да маха хора - естествено назначава свои хора на тяхно място. Колко разбират новите е друг въпрос - важното е да са верни на партията...
Новият хит е да уволнява хора които разбират, и да закрива позиции - пък кой ще бачка не е много ясно...И това ми било световна фирма с невероятен ноу-хау...
И нали се сещате, че г-жата веднага се уреди с чисто нов джип тойота. Ха познайте кой го плаща...
Софийска вода беше добро място за работа преди Веолия. Ценяха се опита и уменията. Вече става само за хора, които да не се обаждат много много...и да си кротуват в кьошето.

Здравейте!
Може ли някой да микаже каква е чистата заплата на служител в Кол Център, какви привилегий има и изобщо какви са условията на работа? Чуувала съм за карта за транспорта, купони за храна, ваучер за стоматолог? Дали има такова нещо , и каква е заплатата?

Днес 13.05.2011г. (петък) посетих башия офис на ул. "Сердика" №5 и останах много удовлетворен от "прекрасната" работа и отношение към мен като клиен на Софийска вода. Трябваше да платя сметка и се опитах да сменя партидата на един обект.
"Любезната ваша служителка Ксения Веселинова" не призна документа ми (нотариален акт) за собственост, според нея не е пълен. Сигурно вашите служители ги избирате с конкурс и дано останалите да не са ката "любезната" КСЕНИЯ ВЕСЕЛИНОВА.

преди няколко дни внесох част от сметка за вода. днес ми звъняха да питат кога ще платя останолите 170 лева. Според тях за да спра водата трябвало да платя 2000 лева-пак според тях това не било в моя полза. Партидата е на мое име но водата бе изразходвана о други хора.  Да се ги търсят. Не да ми обясняват колко съм  задължена на софийска вода.
Смятам, че средствата които плащаме се използват неадекватно за цели събиране на сметки от тези които имат пари да плащат-вместо за цели предоставяне на услуги за вода-пускане-спиране и за събиране на средства от тези които са изразходвали водата.