Софийска вода АД /img/frontend/nomap.png"

Софийска вода АД

Здравейте колеги, шефове и т.н. Защо не викате на интервю за нито една от позиция хора? Пускате тези "работни места", а всъщност са заявени за ваши близки, приятели ли незнам...Абсурден е вашия казус-приятеля на приятелката, на шефката, на адаша..... Шуробаджанащина страшнааааа.

иа вашата трапеза са се наредили много фирми една отчита водомерите друга прави сметките трета незнам  какво предлагам да ме включите и ме с моята еднолична фирма да ви чистя пепелниците да ви нося папките  и да ви вея с ветрило защото толкова сте унесени в работа че не можете да си подредите къщата а плащате на други да ви скубят като гъски.Засрамете се .не пращате фактури .Предплащаме не използувана вода и като закъснеем с плащането искате лихва.Кога ще ми прлатите лихвите за предплатената вода.С приятелски поздрави  Йорданов

Каква е производителноста на трудя  в    Софийска вода сравнена с другите В и К в България. Колко клиента се падат на един работник какви са заплатите и т.н.

Софийска вода продължава да не върви на добре, след като уволниха и последния кадърен и разбиращ мениджър от Търговска дирекция - Бойка Колева. Това е човек, който повече от 20 години работи в тази фирма, разбира всичко от фактуриране и е доказан професионалист, да бъде махнат, за да може да бъде назначен поредния некадърен провинциалист.....

Здравейте, прочетох доста коментари за Софийска вода и се питам кои от тях са актуални и заслужава ли си да се инвестират няколко часа за интервю ......... и каква е горе долу финансовата рамка за позиция в администрацията

Моето мнение е по последните безумни уволнения във фирмата и по-конкретно в "Търговска дирекция".
Уважаеми Г-жо и Г-да от Управителния съвет, след като уволнихте по най-арогантен начин Руска Петрова, да ви попитам, сега кой ще ръководи едно от най-важните звена-"Екип "Събиране на вземанията"? Та вие с всичките ви дипломи и представа си нямате за батака, в който вкарвате фирмата, с това и с други подобни действия. Този екип, в продължение на 9 години, от самото си създаване, носеше в касите на фирмата по 10 млн. лева на година!!! И това са пари, натрупани като несъбираеми вземания, за период от 10 години и повече. Разочарован съм от г-жа Кирова, от Търговска дирекция, както и от дъщеричката и, работеща в "Човешки ресурси"!!! Тези двете, са едни от най-мързеливите и некомпетентни лица, които познавам, а аз познавам много хора и знам много неща за тях. Оплаквате се, че шефът ви кара да си вършите съвестно работата, а вие пишете доноси за психически тормоз и агитирате други колеги, да пишат доноси за тормоз, включително и сексуален!?!?!?!?
Итева, а ти душко, за уволнението на Тодор Димов, какво ще кажеш?

И на мен ми се обадиха за интервю в този отдел.....

Някой може ли да ми каже нещо повече за стажантската програма на Софийска Вода. Платен ли е. Как протича и т.н. Става въпрос по-конкрето за Call center.
Благодаря!

Бихте ли дали малко по-актуална информация за финасов отдел, работно време, заплата, атмосфера ? Предварително мерси :)

Здравейте, интересува ме какво е заплащането за административните длъжности в централния офис на фирмата, моля дайте конкретни отговори, вместо високо/ниско, например под 800, 800-1000, 1000-1200, 1200-1600. Хората влагат различно значение във формулировката "добро заплащане". Благодаря.