Софийска вода АД /img/frontend/nomap.png"

Софийска вода АД

един въпрос на доста по ниско ниво.
от преди 2.5 години вървят едни обяви за специалист индивидуални водомерни възли. тогава ме "поканиха "
на сгледа и смятам че се представих добре на представлението.
но не посмяха да ми предложат работа.
за този период следя постоянно че вървят обяви. явно че нещо не върви в тази част на бизнеса. за почти три години да не съберат екип
ако някой може да даде уточняваща информация.
какви са точно параметрите
- какво искат да чуят от С вода
- какви пари са определили като възнаграждение.

Ако delq4a е започнал с 1400, то всички останали от СВ могат да го ....... . Някои от Ръководител проект нямат такава заплата

каня отворко (въпреки че на мен ми се струва че е отворка ) на среща в Бизнес парк пред сграда 2а .Аз ще нося червена роза ,а той(тя )"Вестник дума" ,да продължим коментара иначе пешейки всеки е много смел особенно когато се криеш под псевдоним

Веднага давам пример! :) Касиер - между 530 и 600 лв., вишист към поддръжка или лабораторията - 600 до 700 лв.
Това 1400 лв. ще да е било за някоя от нароилите се мениджърски позиции, създадени специално за новоназначените англоговорящи провинциалисти. Тези, които вършат същинската работа не взимат такива заплати!

Форумът е затова, да се пише, така че защо се дразните от писанията на другите, можете да пропуснете форума.
Що се отнася до заплатите - не сте започнали да работите , а правите коментар !
Да те са добри в сравнение с тези на служителите от другите ВиК -та. А така предложената на Вас заплата е защото сте кандидатствали за нещо по м...............те позиции. Това не се отнася за инженерния състав и тези, които са заварени във фирмата. Техните заплати с години се увеличават едва едва и изобщо не са достигнали до Вашето предложение.
Затова иде реч млада госпожице, която си позволява да хули без да работи в компанията !
Аз имах късмета да бъда част от тази фирма и независимо от факта, че имам прекрасна и добре платена работа сега, все още милея за времето, в което нещата се правеха за и в името на клиента. Сега нещата са различни , защото служителите не са участвали в сътворяването на Софийска вода и не са "горяли" с огъня на новото и промяната. Сега всичко е заучена стойка, усмивка и................нищо особено.

Във всички мнения се говори едно и също...колко мизерно е заплащането. Подкрепете го с някакви цифри моля. Аз имах възможност да започна работа и стартовата заплата беше 1400 лв+ваучери за храна+заплащане на част от лечението при стоматолог+карта за градския транспорт. Според мен това не е мизерно ниска заплата, с която да не можеш да оцелееш и да си броиш стотинките. Вярно отговорността беше голяма, предизвикателствата също и само малшанс ми попречи да започна, за което съжалявах много, но като чета мненията в този форум имам чувството, че всички работите като роби в концентрационен лагер без никакви права, бият ви и ви изнасилват всеки ден.........защо просто не напуснете

Отворко, като си толкова отворен - защо не изброиш поне три /за да не те затруднявам много/ неща, на които те е научила "Софийска вода". Каква школа е тя и в сравнение с какво? Кои от напусналите се върнаха - тези, които и без това са некадърни и никъде не могат да пробият и да се докажат. Е, все пак не навсякъде основния приоритет е да си селянин, послушен, без мнение и опит и евентуално поназнайващ английски език. Истината е, че всички специалисти - знаещи и можещи, хората с мнение и увереност в професионализма си напуснаха, за да не им се налага да търпят ширещата се селяния и некомпетентност, доказаха се в новите си поприща и с облекчение споделят, че "вече са бивши служители". А това не говори никак добре за фирмата, нали?

"Анонимна патка" - ти наистина си голяма патка. Плюеш провинциалистите, а ти от къде си? Нещата в Софийска вода не са се влошили от ден или два. Факт е обаче, че много бивши служители се връщат на работа във фирмата, тъй като им дава сигурност. Някой може ли да посочи фирма, която да не е "оплюта" в този форум. Аз работя в Софийска вода и се надявам да поработя още, защото няма да получиш по- добра школовка от тук. Тези които сте недоволни от ръководството, работата и колегите - ходете си! Дано там където ще отидете да ви е по-добре, но съм убеден, че няма да е така. Защото такива мрънкалници като вас, които само пишат по форумите, а не си вършат работата - навсякъде ще им е зле....
Колегите са супер, фирмата ти дава сигурност, заплащането е лошо, но спрямо останалите ВиК дружества - много добре. Тези, които имат намерение да започват работа в компанията - намя да сбъркате. Тук ще ви научат на много неща. А като не ви изнася - никой не е женен за Софийска вода - може да си тръгне когато си поиска!

В тази фирма нещата вървяха добре до момента в който се появи една мениджърка с говорен дефект.Според мен говорният дефект се дължи на живот извън София-Пернишки "скакауец"която е толкова грозна и тъпа ,че ако се погледне в огледалото сама ще се изплаши то себе си .Тя вся смут в офисите по начин кйто умеят да го правят само селските клюкарки .Много често крещи и изпада в истерия ,а в същото време убеждава персонала си ,че никой няма право да им крещи .Абе изобщо мани, мани
СЕЛО............................. та нема до дека .
Призив към тази мениджърка ,ако все още уважава себе си да си иде докато има останало все пак някакво достойнство

миличка не си и помисляй, съвет от изпатил