Софийска вода АД /img/frontend/nomap.png"

Софийска вода АД

И аз да добавя за лабораторията. Освен, че мястото е супер отдалечено, се пригответе за работа на график, който включва работа в събота и неделя, както и по празници!!!

Искам и аз да напиша мнение за лабораторията на Софийска вода (ЛИК).
Всичко написано по-долу е вярно!
Първо да започна с това, че атмосферата е враждебна, "колегите" се мразят...
Ако търсите свързващото звено между човека и маймуната, бас държа, че тук ще го откриете.
Ако искате да запазите човешкото в себе си и моралните си принципи, по добре не започвайте работа в тази фирма.
Шефката – Весела Стефанова е гадна селяндурка, пристигнала от дълбоката провинция в София и дори станала шефка. Живее с мисълта, че е велика – тя коли и беси. Продължава да говори на диалект, както когато е била на село.
Обсъжда подчинените зад гърба им и ги настройва един срещу друг и вместо да сплотява екипа, тя го разединява. Страхотна лицемерка! Толерира подмазване и интриги.
Ако сте г***лизач и лицемер, нещата може и да Ви се получат.

Тъй като се провежда ежегодна анкета сред служителите на ЛИК (както и в цялата фирма)искам да кажа,че тя е абсолютно нагласена и всичките ни мнения за Весела Стефанова не виждат бял свят. Това проучване трябва да се направи от външна фирма - тогава вече ще е истинско проучване... Ако изобщо някой иска да чуе... Жалка картинка...

Еее не бъдете толкова наивни да си мислите, че някой от по-висшестоящите шефове ще търси сметка на Веселка за нещо :( Тях единствено ги интересува да върви акредитацията и да има клиенти. Никой, освен работещите в ЛИК не е наясно какви шашми прави Веселка и как умее да ги прикрие... Но тя се е заобиколила от страхливи некадърни комплексарки, на които успява да затвори устата... :))) Иначе много хора са споделяли какви ги върши тя пред г-н Станев, но на него не му се занимава с нея :) Важното е,че има клиенти!

Искам да напиша мнение за лабораторията в "Софийска вода" - ЛИК. Само в последната година напуснаха 10-ина човека, като трима от тях бяха дългогодишни служители с по 20-30 години във фирмата. Изобщо всички свестни хора си тръгнаха. Много интересно как никой от по висшестоящите шефове във фирмата не се замисля защо се случва това? Защо никой не поиска някакво обяснение от така наречената „старши мениджър” – весела стефанова?
Но така е – всички бягат от потъващия кораб „ЛИК”   

Мениджър Лабораторно изпитвателен комплекс Весела Стефанова е просто зла. Кариеристка, милееща за фирмата, изгубила всички човешки качества много отдавна… Комплексирана жена, която иска като минава покрай теб да изпитваш страх и да козируваш. Все пак тя е генерал, тя коли и беси. Всички ги е страх от системата, а Весела не пропуска да демонстрира колко е високо в йерархията.
Супервайзерката Цвети е много приятен човек, но не е сигурно какво точно говори за Вас на колегите и Весела когато ме сте там.

Който не е работил в лабораторията на "Софийска вода" не знае на какво му се казва концентрирана простотия комбинирана с потресаваща некадърност,бай Ганьовско самочувствие на "ръководството" начело на което е поставена Весела Стефанова...

Не ви съветвам да започвате работа в лабораторията на Софийска вода.
Аз също съм бивш служител и освен сериозно заболяване, друго не получих от там, а съм на 29 г! Стреса и напрежението са ОГРОМНИ!
Там освен старши мениджъра Весела Стефанова има и още 2 мениджъра: Диляна и Христина – истински комплексарки, които ще ти извадят душата само и само те да си вземат големите заплати  Има 2 супервайзора – също изтъкани от злоба... „Много вожд, малко индианец”. Изобщо там е истински ад!
Като се види какво е текучеството там, всеки месец има обява за лабораторен специалист и си правете изводите сами!

"Колега, Анонимен бивш служител от 06.07.2020 година - Вие не бяхте ли вчера дисциплинарно уволнен поради злоупотреби?"

Ами не, не позна - не съм аз, а ти да не си шефката - злобарка, която е и К....??????
Да, тя уволнява хората без причина!!!!!!!
До сега е уволнила 4-ма човека като им е устроила театър......