Софийска вода АД /img/frontend/nomap.png"

Софийска вода АД

"Колега, Анонимен бивш служител от 06.07.2020 година - Вие не бяхте ли вчера дисциплинарно уволнен поради злоупотреби?"

Ами не, не позна - не съм аз, а ти да не си шефката - злобарка, която е и К....??????
Да, тя уволнява хората без причина!!!!!!!
До сега е уволнила 4-ма човека като им е устроила театър......

По-надолу някой питаше за лабораторията...
Не ви съветвам да започвате работа там!
Заплатата е обидно ниска 800-900 лв. с обещание да бъде повишена след изтичане на изпитателния срок, но това никога не се случва!
Шефката на лабораторията е злобарка и след като ви изтиска като лимон от работа, ще ви изхвърли!!!
Редовно се остава след изтичане на работното време, защото работата е МНОГО!!!
А и мястото е некумуникативно и трябва да се придвижвате с такси...

служител съм на "Софийска вода" АД от 12.01.1998г. с все още Действащ Трудов Договор прекратяван незаконно правен негов огледален двойник но регистриран без номер без допълнително споразумение без запис в графа забележки, че е по Съдебно Решение без основна заплата където дословно пише 0 в Регистър Трудови Договори в НАП и НОИ!!!

Виждам, че поколенията са се сменили към по-добро но дано и с манталитета е така. Обръщам се към младите специалисти за да знаят каква е процедурата ако имате собствено мнение.

Не Ви плаша а просто за инфо за да знаете и тази процедура за да не останете учудени в даден момент.

Успех !

P.S. Който го интересува може да види документи в личния ми профил.

===========================

Lyudmil Georgiew

28 май в 19:27 ч. ·

Както бях обещал да покажа как НОИ-НАП-ИД"ГИТ" и Прокуратура поставят чадър върху монополиста "Софийска вода" АД.

Това са преписи от Регистър Трудови Договори който е администриран първо от НОИ а сега от НАП.

Обърнете внимание в графите маркирани с жълто.

Регистрират ми Трудов Договор без Номер и без вписано последно Допълнително Споразумение и Основна Заплата е 0 лева. В графа Забележка също няма нищо вписано, че е по Съдебно Решение например.

С тези неадекватни действия "Софийска вода" АД прави ТД върху ТД и Двата пробни по чл. 70 от КТ и на една и съща длъжност и след това ги прекратява Двата Трудови Договора с Една Заповед!

Това и в Танзания го няма.

P. S. Утре други документи. Всичките ще отидат в Европейска Комисия за неизпълнение на Съдебно Решение.

Здравейте! Интересувам се от работа в лаборатория. Някой може ли да даде малко повече информация за условията там и заплащането? Благодаря предварително!

Има ли работа за проектанти и какви са условията на работа - колеги и заплащане . Гледайки мненията не съм оптимист но имам познати които пък казват че е добре >

Само не започвайте работа в Търговска дирекция. Мениджъри, старши мениджъри и директор за нищо не стават.

Има ли някакви свобдни позиции в момента? Чувала съм, че човек може да научи там.

Геренска, плюеш Боби Георгиев защото единствено той досега прояви характер и те наказа съвсем заслужено. Нищо не работиш по цял ден, идваше и си тръгваше от работа когато си искаше, клюкарстваш против колегите и номерата ти минаваха при Бойка и Иванка. Но само Боби показа, че има топки и откакто той работи във фирмата не е имало е имало по-професионална и добронамерена работна атмосфера в неговите отдели, като постигнатите резултати са налице! И много интересно как коментара ти по-долу е писан в месаца за бонусите? Май си останала разочарована и показва колко дребна и злобна душичка си.

Здравейте,прочетох за Софийска вода много неща искам да питам какви са условията за Лабораторен специалист - хроматографист? Каква е заплатата?