Софийска вода АД /img/frontend/nomap.png"

Софийска вода АД

Искам да напиша мнение за лабораторията в "Софийска вода" - ЛИК. Само в последната година напуснаха 10-ина човека, като трима от тях бяха дългогодишни служители с по 20-30 години във фирмата. Изобщо всички свестни хора си тръгнаха. Много интересно как никой от по висшестоящите шефове във фирмата не се замисля защо се случва това? Защо никой не поиска някакво обяснение от така наречената „старши мениджър” – весела стефанова?
Но така е – всички бягат от потъващия кораб „ЛИК”   

Мениджър Лабораторно изпитвателен комплекс Весела Стефанова е просто зла. Кариеристка, милееща за фирмата, изгубила всички човешки качества много отдавна… Комплексирана жена, която иска като минава покрай теб да изпитваш страх и да козируваш. Все пак тя е генерал, тя коли и беси. Всички ги е страх от системата, а Весела не пропуска да демонстрира колко е високо в йерархията.
Супервайзерката Цвети е много приятен човек, но не е сигурно какво точно говори за Вас на колегите и Весела когато ме сте там.

Който не е работил в лабораторията на "Софийска вода" не знае на какво му се казва концентрирана простотия комбинирана с потресаваща некадърност,бай Ганьовско самочувствие на "ръководството" начело на което е поставена Весела Стефанова...

Не ви съветвам да започвате работа в лабораторията на Софийска вода.
Аз също съм бивш служител и освен сериозно заболяване, друго не получих от там, а съм на 29 г! Стреса и напрежението са ОГРОМНИ!
Там освен старши мениджъра Весела Стефанова има и още 2 мениджъра: Диляна и Христина – истински комплексарки, които ще ти извадят душата само и само те да си вземат големите заплати  Има 2 супервайзора – също изтъкани от злоба... „Много вожд, малко индианец”. Изобщо там е истински ад!
Като се види какво е текучеството там, всеки месец има обява за лабораторен специалист и си правете изводите сами!

"Колега, Анонимен бивш служител от 06.07.2020 година - Вие не бяхте ли вчера дисциплинарно уволнен поради злоупотреби?"

Ами не, не позна - не съм аз, а ти да не си шефката - злобарка, която е и К....??????
Да, тя уволнява хората без причина!!!!!!!
До сега е уволнила 4-ма човека като им е устроила театър......

По-надолу някой питаше за лабораторията...
Не ви съветвам да започвате работа там!
Заплатата е обидно ниска 800-900 лв. с обещание да бъде повишена след изтичане на изпитателния срок, но това никога не се случва!
Шефката на лабораторията е злобарка и след като ви изтиска като лимон от работа, ще ви изхвърли!!!
Редовно се остава след изтичане на работното време, защото работата е МНОГО!!!
А и мястото е некумуникативно и трябва да се придвижвате с такси...

служител съм на "Софийска вода" АД от 12.01.1998г. с все още Действащ Трудов Договор прекратяван незаконно правен негов огледален двойник но регистриран без номер без допълнително споразумение без запис в графа забележки, че е по Съдебно Решение без основна заплата където дословно пише 0 в Регистър Трудови Договори в НАП и НОИ!!!

Виждам, че поколенията са се сменили към по-добро но дано и с манталитета е така. Обръщам се към младите специалисти за да знаят каква е процедурата ако имате собствено мнение.

Не Ви плаша а просто за инфо за да знаете и тази процедура за да не останете учудени в даден момент.

Успех !

P.S. Който го интересува може да види документи в личния ми профил.

===========================

Lyudmil Georgiew

28 май в 19:27 ч. ·

Както бях обещал да покажа как НОИ-НАП-ИД"ГИТ" и Прокуратура поставят чадър върху монополиста "Софийска вода" АД.

Това са преписи от Регистър Трудови Договори който е администриран първо от НОИ а сега от НАП.

Обърнете внимание в графите маркирани с жълто.

Регистрират ми Трудов Договор без Номер и без вписано последно Допълнително Споразумение и Основна Заплата е 0 лева. В графа Забележка също няма нищо вписано, че е по Съдебно Решение например.

С тези неадекватни действия "Софийска вода" АД прави ТД върху ТД и Двата пробни по чл. 70 от КТ и на една и съща длъжност и след това ги прекратява Двата Трудови Договора с Една Заповед!

Това и в Танзания го няма.

P. S. Утре други документи. Всичките ще отидат в Европейска Комисия за неизпълнение на Съдебно Решение.

Здравейте! Интересувам се от работа в лаборатория. Някой може ли да даде малко повече информация за условията там и заплащането? Благодаря предварително!

Има ли работа за проектанти и какви са условията на работа - колеги и заплащане . Гледайки мненията не съм оптимист но имам познати които пък казват че е добре >