Софийска вода АД /img/frontend/nomap.png"

Софийска вода АД

Здравейте! Интересувам се от работа в лаборатория. Някой може ли да даде малко повече информация за условията там и заплащането? Благодаря предварително!

Има ли работа за проектанти и какви са условията на работа - колеги и заплащане . Гледайки мненията не съм оптимист но имам познати които пък казват че е добре >

Само не започвайте работа в Търговска дирекция. Мениджъри, старши мениджъри и директор за нищо не стават.

Има ли някакви свобдни позиции в момента? Чувала съм, че човек може да научи там.

Геренска, плюеш Боби Георгиев защото единствено той досега прояви характер и те наказа съвсем заслужено. Нищо не работиш по цял ден, идваше и си тръгваше от работа когато си искаше, клюкарстваш против колегите и номерата ти минаваха при Бойка и Иванка. Но само Боби показа, че има топки и откакто той работи във фирмата не е имало е имало по-професионална и добронамерена работна атмосфера в неговите отдели, като постигнатите резултати са налице! И много интересно как коментара ти по-долу е писан в месаца за бонусите? Май си останала разочарована и показва колко дребна и злобна душичка си.

Здравейте,прочетох за Софийска вода много неща искам да питам какви са условията за Лабораторен специалист - хроматографист? Каква е заплатата?

Възможно най-некомпетентният мениджър, назначен в тази фирма, е Борислав Георгиев - мениджър Събиране на вземания. При скромното си ниво на квалификация, а именно като шофьор в Пощенска банка, и впоследствие издигнал се до нивото да прави някакви банкови анализи, самият той е наясно, че трудно ще "помирише" такъв пост в друга фирма. Това, че в банката още го помнят като Боби-шофьорчето не е унизително или срамно, защото всеки труд е престижен. При тази възходяща градация и интересно кариерно развитие лесно може да си внушиш, че си много велик. Самочувствието му, което е до небето, е окуражено от нереални и фалшиви ласкателства. Трудно е, когато човек няма нужната квалификация, умения, опит и капацитет да управлява. Това се явява непосилна задача.

Какво е заплащането за химиците/лаб.специалисти?

Този, доволният по всичко личи, че е връзкар- парашутист, който не разбира нищо, клати си краката и на 12 число получава много хубава заплата.
До другите клетници, които нямат връзки в Софийската вода: работата с клиенти е постоянна. Като казвам постоянна, постоянна е. Като напрежение мога да го сравня като ръководител полети в РВД. Като сте без връзки работите и работите и за тезо, които са доволни от условията, сиреч парашутистите.
Обявите, които се въртят пистоянно са: фронт офис, работници на терен, телефонен център. От тези изброените има постоянна нужда от хора. В отделите човешки ресурси, ит, счетоводство не се търсят хора по обяви. Натоварването е огромно, но не за всеки.

Работя в Софийска вода от скоро, чета мненията и се смея, да от 1200 човека може да има такива които не биха харесали на някой, но аз съм много щастлива, че почнах работа тук.