РОТОПРИНТ /img/frontend/nomap.png"

РОТОПРИНТ

Управителите са супер ама тези, които са под тях, но се правят на важни - преките началници са пълни боклуци, които се мислят за нещо много. Създават изкуствено напрежение между работниците, правят интриги и развалят репутацията на фирмата. Позволяват си да гонят персонала безпричинно или с неясни доводи и недомлъвки.
Препоръчвам на управителите на фирмата, добри хора, да обърнат повече внимание на ръководителите на цеховете, да се замислят защо има молби за напускане и колко от тях са наистина такива, а не принудително написани и подписани по взаимно съгласие, а всъщност са резултат на психоатака и заплахи от страна на прекия ръководител. Откакто позволихте на преките началници да гонят хора, молбите за напускане се увеличиха, помислете си добре, че преди нямаше такова нещо. Дори и съвестно да си гледаш работата ако те набележи "господин прекият ти началник", в резултат на интриги или просто антипатия, си обречен и нямаш никакъв шанс. Донасят ти молбата и ти казват да подпишеш по взаимно съгласие ... Жалко е наистина, много жалко...

Трябва коренно всичко да се промени в фирмата,защото отива все към по зле и по зле,печатарите са мързеливи и само се оплакват от всичко а взимат над 1200лв помощниците вършат цялата работа няма бъдеще там!

1200 майстор,600 помощник

какви са заплатите на работниците

Колежке Бойко как разбра че печатарите са мързеливи а заплатите са им големи ? Преди време същите тези хора изработваха тройно повече работа и те нямат вина че сега няма какво да работят. Ти явно нещо не си наясно с нещата и вземи погледни ти какво си свършила и с какво си помогнала на фирмата да се развие вместо да гледаш другите и да ги обвиняваш . Пожелавам ти всичко най-хубаво.

По-мързеливи хора от печатарите няма. Само се оплакват и плюят по управителката и собственика, а не виждат че получават големи заплати за мързела си и за кражбите си. Засрамете се колеги. Благодарение на Вили и Ицо имате хляб. Срамота. Фирмата е най-добрата, в която съм работила. Заплатата ми е много добра, осигурен ми е транспорт, управителите са етични и честни хора. Уважават ме. Какво повече да искам?

Това беше...Колко още могат да се намаляват заплатите? За кандидатсващите печатари флексари - много, ама много внимавайте какви пари си договаряте. И каквото и да си договорите - няма да го получите. Помнете - има си хора в Ротопринт, които винаги ще взимат повече за неясно какви умения. И проверете първо на други места (ако сте от София): аз лично ще се пробвам в Демакс в Горубляне, казаха ми че се търсят хора и при Лито на Цариградско шосе, Интрама (нова печатница, бивш наш клиент) в с. Герман край София, а ако искате да печатате фолиа - на Гара Искър има печатница. Сполука.

ей, мушмороци, ротопринт форева ве, ей! да е жив и здрав съсобственика ХС, ама да маане настоящото ръководство и част от търговците, та да тръгне работата/ударението пада върху първото "а"/. иначе долу в цехо е яко - печатарете са арни ора и си разбират от занаято, особено тиа от кюстендил! ама и на галус 2 тайфата е арна!!! ного здраве и късмет на сички юнаци и юначки! а и на барби ного поздраве! и на принца, също така. за администратимното началство нема да споменуваме нотинг елс медърс! със здраве, ребьята! и последно - мене ме излъгаха със зъплатата! я затава си пойдох! ае, чао!

Всички вече сме тотално объркани. Дават ни не заплати, а трохи, с които да залъжем глада. Мизерията е пълна. Всеки ден се бракува по нещо и всеки гледа да натопи другите. Всеки си търси работа. В завода царува СТРАХ.

Здравейте ротопринтци!
ДА!Дори само някои от вас да си скъсват гъза от работа ,а другите не..май всички си получавате бонусите,а?
И не е важно кой колко заплата получава ,а колко получаваш ти самият!
Знаете ли каква мизерия е в другите фирми?!
Повярвайте ми колкото и да се оплаквате (а това е в реда на нещата) в сравнение с останалите сте доста добре!
Лесна работа няма!А и лека няма..и идеален колектив няма..но това е само работа....А Ротопринт е много готина фирма въпреки всичко!!!!!!!!!!!!!!!!!!