РОТОПРИНТ /img/frontend/nomap.png"

РОТОПРИНТ

Хей анонимен,ти ако не работш а ти плщат,други си скъсват гъза за тази фирма.

Хм! Странно! И все пак ще дойда!

Щом ни плащат в тази криза без да работим всичко е ОК

здравейте! поканена съм за интервю във фирмата идния понеделник. бих искала да знам към настоящия момент струва ли си да работиш във фирмата. има ли работа? плащат ли редовно? има ли колектив, както и коректно отношение от страна на работодателите към служителите? благодаря предварително за откровената отзивчивост. може и да станем колеги. и от вас зависи. целувки на всички!

И да им разберем заплатите, какво от това? Нашите няма да пораснат, дори техните да намалеят...То убаво ние си печатаме, ама някой трябва и да се среща от време на време с клентите, не да чакаме да ни замерят с поръчки. Пещера и Менада си имат печатници почти в двора, Интрама и те си направиха, добре че още подават и на нас. Дано не се изпокараме и с тях, че ще си останем с тиражчетата по пет-десет хиляди етикета. Тогава за никой няма да има заплати.
Но стига черни мисли, стегнете се. Догодина трябва да сменяме лексусите...

Искаме да знаем какви са заплатите на Вили, Чарли, Марияна търговката и Пламен. Защо техните заплати не са намалявани досега, а само нашите? Обикновените работници ли сме виновни за това, че фирмата отива към фалит или ръководството? Защо Интрама спря да поръчва при нас? Защо пещерняците и менада намалиха много поръчките си? Кой е виновен за това? Работниците, които работим по 12 часа или ръководството, което си получава огромните заплати на наш гръб? Очите ни изтекоха на тази отвратителна светлина. Някой интересува ли се какво е здравословното ни състояние в тези химикали? Кажете ни с колко ще бъдат намалени заплатите на ръководството?

уважаеми г-н/г-жа "Външно независимо мнение",
шансът да сте външен и независим и в същото време да пишете коментар за конкретна фирма, която не познават .......понеже сте "външен и независим", за мен клони от 0 към - безкрайност. Та при положение че очевидно не познавате никого от тази фирма понеже нали сте външен....... може би е по-добре да не давате съвети на хората как да напускат или да не го правят. Вярно е че кадърните хора си намират винаги работа, но иститата е че некадърните си намират по-често.
И също така е много любопитно как като сте да не забравяме "външен и независим", оценявате фирмата като колеги, работна среда, заплащане......и тн.

Ситуацията ми е позната. Ами хора като не ви харесва напускайте бе, защо само мрънкате и говорите зад гърба на хората? Сигурно пред тях се размазвате и симулирате че ги харесвате.Като чета мненията разбирам че всеки от вас е много по-къдърен от другите и най-вече от шефовете и от хората в администрацията(ах тези цирей на които вие им изкарвате парите, пък те нищо не правят). Би трябвало лесно да си намерите работа(кадърни и можещи хора се търсят винаги и навсякъде), ако не можете-лошо, замислете се. Препоръчвам да кандидатствате за административна длъжност за да можете да взимате и вие по 3000 лв. и нагоре и да си клатите краката по цял ден. Успех!

Кризата ще бъде пак за наша сметка. Чорбаджията и управителката пак ще лапат тлъстите печалби а на нас ще ни режат всеки месец заплатите без никакви обяснения. Нямат ли съвест тези хора? Говори се за нови съкращения. По-добре да ни закриват и всеки да си търси работа. Повече така не се издържа. Няма ли кой да види, че ни тъпчат като роби.

Уволняват се хора, намаляват се заплатите, а управителката продължава да получава по 5000 лева заплата, да се вози на служебната кола и да се крие от всички.